Geçen hafta sonu lüks cowlip cottage

‘da uzun bir hafta sonu, çantalarımızı topladığımızı ve Sleights, Yorkshire köyünde, çarpıcı kır evleri içindeki çok sayıda lüks kulübeden biri olan Cowslip Cottage’da iki gece sıcak sarıldığımızı gördü. Portföy.

Cuma akşamı Yorkshire Moors’un ortasında bu pitoresk kulübeye (Işıklar ve sıcak bir karşılama için ısıtma) gelen, bir hafta sonu tatilinden ve daha fazlası için isteyebileceğimiz her şey vardı …

Kesinlikle ismini yaşadı… muhteşem ha?!

Yüksek kirişlerle (orijinaller) olan üç katlı, dönüştürülmüş eski domuzcilik (gerçekten), tarzı vintage ipuçları ile sofistike bir ülkedir.

Düşünceli şenlikli dokunuşları da sevdik…

Sadece içeriden çarpıcı değil, Yorkshire Moors’un nefes kesen manzaraları bizi her pencere (ve balkon) açık kırsal alana bakan dışarıdan sardı.

Sessiz ve sükunet bizi tepelerden yuvarladı, neredeyse hipnotikti.

En iyi çekimler gün boyunca parlak, berrak gökyüzü ve çok fazla ışık ile çekildi. Aralık ayında bu hafta sonu hava durumu ile şanslı!

Çocuklar evinde hızlı bir şekilde hissettim ve biz hızlı bir şekilde yerleşti… yulaf bisküvileri ve kutuda oynayan Peppa ile birlikte sevimli Teddies bolluğu, kesinlikle yardımcı oldu!

Peki bunları henüz yiyebilir miyiz?

Yüksek katlardaki güzel yatak odalarına sığınmak, hepimiz bir sürü odaya rağmen birlikte uyuduk, hızlı bir şekilde hiçbir şeyin sesini hızla uykuya daldık. mutlak mutluluk.

İstersek çocuk odasında daha fazla Teddi ve bir karyola mevcuttu.

… Whitby’den 10 dakikalık bir sürüş mesafesinde, ertesi sabah sahilde güneşli ama gevrek bir Cumartesi günü geçirerek geçirdik, isimlerimizi uzak mesafedeki köpekler gibi müthiş uzun çubuklarla kumda çizdik ve sonunda rüzgarı alamayız …

Soğuk ama ferahlatıcı, sahilde oynamak bir sevinçti, ruhu canlandırmak için bazı Yorkshire deniz havası gibi bir şey yoktu…

Oliver adını kuma yazdı. Dış öğrenme en iyisidir. Yazma becerilerinizi büyük bir sopa ve kilometrelerce kumla uygulamak…

Supa Firebird Pushchair’de (son zamanlarda Cosatto’dan hediye edildi), yazlık için geri dönme zamanı gelmişti.

Aşağıdaki bu büyüleyici adamı geçtik, Araba Yürüyüşünde, emekli hayatını birden fazla hayır kurumu için para toplayarak, Whitby sokaklarında geçen yoldan geçen ve buluşmak için bir mutluluktu.

Çocuklar onunla Jingle Bells’e şarkı söylemekten zevk aldılar ve Alexander görebileceğiniz gibi, Maracas’ı oynamak için biraz kısmi.

Biraz para bağışladık ve çocuklara onu hatırlamak için hoş bir hayvan ve enstrüman resimleri verildi…

… Botlarım C/O Air & Grace London-Çatışan bir leopar baskı türü oldu!

Salla!

Maracas’ım nereye gitti?!

Alexander’ın bu yılki stoklamasında neler olduğunu biliyorum!

… Yazlıkta, ailem geç bir öğle yemeği için bize katıldı, restoranlarından birinden yiyecek taşıyan ve feta filo turtası, çocuklar için köfte, Basmati pirinç ve Yunan Salatası herkes için yiyecek taşıyordu.

Annem, yakında babanın en iyi ev yapımı muhallebi-‘no topaklarının kirpiklerinde çırpılan sağlıklı bir yulaf erik parçalaması bile yapmıştı, lütfen Papou ‘yalvardı … ve hiç yoktu!

Ertesi gün, hava bütüllü rüzgarlarla bize çok nazik değildi ama yine Whitby’ye devam ettik ve dışarı çıktık. İlk durağımız, asla iyi yemek rehberinde olmayan çok ödüllü bir restoran olan Magpie Cafe, deniz ürünleri sıcak tencereleri ve kilometrelerce en iyi balık ve cips.

Tummies dolu, limanda alarak, yerel bir butikte tatlı art deco tarzı jet küpeleri aldım ve Baba Noel’i beklentisiyle çocuklar için dokuma Santa çuvalları, başka bir yerde bulmak için mücadele ettiğim özel ikramlar …

Hatta kurdele ve yün raftan sonra evli rafta bir indie mağazasında Noel ağacı bisküvileri için dekoratif şenlik şeridi bile keşfettim, ancak ne yazık ki umulduğu gibi şenlikli kurabiye kesicileri yok…

Whitby, insanların kıyılarını terk etmeleri ve bir yaz tatilinden sonra dünyayı ve Mary Shelley’i keşfetmesi için ilham veren tarihsel olarak dokunaklı bir yer olan, bir yaz tatilinden sonra Frankenstein’ı yaratmak için ilham veren tarihsel olarak dokunaklı bir yer olan, insanların fudge ve ev yapımı ekmekle dolu ilginç dükkanların etrafında sakatlayabilecekleri, eski zamanlar için yaşayan bir müze gibidir. Orası ….

Cowslip Cottage’a dönerek, kızarmış ekmek ve rahat yerleşim (ısıtmalı döşeme tahtaları büyüleyici bir dokunuş), ben herkesin tadını çıkarmak için yeşil ve siyahlar sıcak çikolata yaptı.

Baba tatlı, kısa bir şekerleme (tüm aile tam anlamıyla bizim kalmak boyunca disco kestirme için aldı), Oliver ve ben ile birlikte, buğday ücretsiz Noel bisküvileri üzerinde ve şekilleri en iyisi üzerinde kavradık.

Daha önceki Noel kurabiyesi kesici görevimizde başarısız olan Daddy ve ben, keskin bir bıçak kullanarak şenlikli şekilleri çok dikkatli bir şekilde kestim (babam küçük soyut bisküvi yaptı, yıldızlar ve bir Noel ağacı ve Alexander’ın ağabeyi için sinir bozucu bir şekilde 3D kardan adam Oliver, Oliver, penguen olarak adlandırılır)…

Dışın penceresinin yanında uzun, yatıştırıcı bir banyo yapmak için karmaşadan kaçtım (üzgünüm baba)Moors-A konaklamaya bakan ana yatak odasından- ve sonra bir buçuk saatlik bir eve sürmeden önce (kendim ve çocuklar için) festival onesies (kendim ve çocuklar için) zamanı gelmişti.

Böyle restoratif bir hafta sonu sonra ayrılmak üzücü ama aileler için bir sığınak (ve çiftler) Cowlip Cottage bulmaktan çok memnun, yılın zamanı ne olursa olsun, geri döneceğiz…

Bu samimi inceleme karşılığında, Cowslip Cottage’da ücretsiz 2 gece konaklama için çarpıcı evler sayesinde.

En çok satan kitabımı ciltsiz veya sesle satın alın

İlk kitabım, işte ve evde hayatta kalmak ve gelişmek için rehberim ve dijital hizmetin nasıl oluşturulacağı veya güvenle çalışmaya nasıl döneceğine dair fikir kullanıyor.

MUMBOSS: İşten ve evde hayatta kalmak ve gelişmek için samimi annenin rehberi (İngiltere 2. Baskı)

Amazon’da veya Audible’da mevcut

Çalışan Anne: İş yerinde ve evde hayatta kalma ve gelişme rehberiniz (ABD/Kanada Sürümü)

8 Eylül 2020. Şimdi Amazon’dan Satın Alın

Okuduklarınız gibi mi? O zaman neden Vicki’yi Facebook, Twitter, YouTube, Pinterest ve Instagram’da takip etmiyorsunuz?

Asla bir gönderiyi kaçırmayın!

Yeni blog yayınlarım, blog ipuçları, etkinlik davetiyeleri, yarışmalar ve yeni kitabım hakkındaki haberleri paylaştığım haftalık e -posta bültenim için DonvestMum’a abone olun. Kişisel verilerinizi asla üçüncü taraflarla paylaşmam.

FacebooktwitterpinteresTemailtumblrshare

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *