Çocuklarımıza yardımcı olan kurum öğle yemeği için yeni federal gereksinimler var mı? Veya programları tanıtmamak?

Paylaşmak önemsemektir!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Paylaşmak

Amerika Birleşik Devletleri’ndeki okul öğle yemeği programlarının, 2010 yılında Başkan Obama tarafından mevzuata imzalanan Sağlıklı Açlık Ücretsiz Gençler Yasası tarafından ortaya konan politikalara uyması gerekmektedir. Çok ilk kadın Michelle Obama tarafından desteklenen bu yeni yasa, bunun artırılacağını açıkladı. Milyonlarca çocuk için önemli beslenme ve açlık güvenliği ağı. Kurum bölgeleri, öğle yemeğinde ve kahvaltı için sağlıklı yiyecekler sunmak için zorunludur. Mükemmel bir konsept gibi görünen şey, bu kurum bölgelerine maliyeti büyük para ve gençler okuldayken aç.

Gençlerin, zihni çok daha istikrarlı bir şekilde belirtmeye yardımcı olacak harika bir diyet planı tutmaları çok önemlidir. Seçeneklere giden gençler 4 Genç Terapisi, çok daha iyi kararlar almanın yanı sıra kötü bir yaşam tarzından kurtulma olasılığı vardır.

Sağlıklı Açlık Ücretsiz Gençler Yasası’nın arkasındaki gerçekler

Aşağıdakilere sahip olmak için K sınıflarında ve yukarıdaki çocuklar gereklidir:

• Günlük bir meyve porsiyonu
• Günlük sebze porsiyonları artı koyu yeşil, kırmızı/turuncu, fasulye/bezelye (baklagiller), nişastalı ve “diğer” sebzeler için düzenli bir talep, entegre meyveleri ve sebzeleri artırdı
• Normal et/et alternatif çeşitleri ve günlük bir gereksinim
• Uygulamanın ilk yılında, kurum haftasında kullanılan tahılların en az yarısının tam tahıl olması gerekir –
• Et/et alternatifi, minimum tahıl talebi karşılandıktan sonra kullanılabilir
• Politika uygulamasının ikinci yılında, kurum haftasında kullanılan tahılların en az yarısının tam tahıl – zengin olması gerekir.
• Uygulamanın üçüncü yılında, meyve miktarı kahvaltıda artar
• Kahvaltı idari değerlendirmelere dahildir
• Bir gıda tabanlı menü planlama tekniği ve aynı yaş/sınıf grupları
• Meyveler ve sebzeler iki ayrı gıda bileşenidir
• Günlük meyve gereksinimi
• OVS altında, kursiyerlerin geri ödenebilir yemeğin bir parçası olarak en az ½ fincan meyve veya sebze elemanını seçmeleri gerekir
• Normal tahıl çeşitleri artı günlük minimum gereksinim
• Politika uygulamasının üçüncü yılında, kurum haftasında kullanılan tüm tahılların tam tahıl – zengin olması gerekir
• Yağ – Ücretsiz (lezzetli veya aromalı) ve sadece lezzetsiz düşük yağ sütü
• Minimum kalori ve maksimum seviyeler
• Ara (Hedef 1 ve Hedef 2) ve son sodyum indirimleri
• Trans yağ sınırı
• Sadece doymuş yağda sınır (genel yağda değil)
• 3 – Yıllık idari değerlendirme döngüsü
(Kaynak: USDA.GOV, “Nihai Politika“ Ulusal Kurum Öğle Yemeği’nde Beslenme Gereksinimleri ve Okul Breakfast Programları Program Aracıları Reverkised8/7/13 için Endişeler ve Yanıtlar ”

Bu politikalar gürültü mükemmel ve çocukların sağlıklı besin açısından zengin gıdalar yemeleri gerektiğini kabul ediyorum. Bu yeni yönergeleri uyguladıktan sonra kurum bölgeleri, gençlerin öğle yemeğinin çoğunu dışarı attığını keşfediyor ve bu da bölgeye büyük para mallarına mal oluyor. Gençlerin daha sağlıklı yiyecekleri yemeyi reddettikleri gerçeği nedeniyle, gün boyunca açlar. Eğitmenler bunun okuldaki performanslarını etkilediğini belirtmektedir. Bu yeni öğle yemeklerindeki kalori malzemesi stajyer sporcular için yeterli değildir.

[YouTube ]

İlgili Hanehalkı İşletme: Müşterileriniz için tam olarak nasıl bir ev resim albümü üretilir

Çok sayıda Amerikalı çocuk için kurumlarında sıcak öğle yemeği tek seçenektir. Örneğin, yüksek bir kurumda, kursiyerlerin% 60’ı ücretsiz veya en aza indirilmiş öğle yemeği alır. (Kaynak: FoxNews.com Video “Öğrenci, kafeterya favorilerini restore etmek için dilekçeye başlar”) Bu hane halkları gençlerini evden soğuk bir öğle yemeği ile kuruma göndermek için ödeme yapamazlar.

Sağlıklı Açlık Ücretsiz Gençler Yasası tarafından ortaya konan federal beslenme yönergelerine uymak için okul bölgeleri gereklidir. Bu daha sağlıklı gıdalar, mevzuatın uygulanmasından önce sunulandan çok daha maliyetlidir. Gençler öğle yemeğini attığında para kaybediliyor ve bölgeler acı çekiyor.

[YouTube ]
Bu federal yönergeler çalışıyor mu? 2012’de iyileşmeMomies Magazine, Amerika Birleşik Devletleri’nde gençlik obezite oranlarının azaldığını bildirdi. Bununla birlikte, bu araştırma çalışmasındaki araştırmacılar, çok daha fazla annenin göğüs beslemesini seçtiği ve işin çocuklara daha az para gıda reklamı maliyeti olduğu gerçeğiyle ilişkili olduğunu söyledi.

Federal hükümetin kurum bölgelere ne yapmaları gerektiğini ve öğrencilerini beslememeleri gerektiğini söylemesi gerektiğine inanıyorum. Bölgesel mahalleler kurum öğle yemeği programlarında çok daha fazla seçenek gerektirir. İlçelerin çocukları için en iyi olanı seçmesine izin verin. Ebeveynleri, bölgesel Kongre temsilcileriyle temasa geçmeleri için motive ediyorum ve sağlıklı açlık ücretsiz gençler hareketinin temyiz edilmesini talep ediyorum, böylece biz ebeveynler, mahalleler ve kurum bölgeleri çocuklarımızın okulda ne yediklerini çok daha fazla yönetiyoruz.

Freedigitalphotos.net’in izniyle görüntü

vardthis_config = {“data_track_addressbar”: true}; // s7.addthis.com/js/300/addthis_widget.js#pubid=ra-52a8a5a807f5f744

Bu yazıya bağlantı: yeni Çocuklarımıza yardım eden kurum öğle yemeği için federal gereksinimler? Veya programları tanıtmamak?
İlgili hormonların yanı sıra endokrin bezi

5/5

(1 inceleme)

Paylaşmak önemsemektir!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Paylaşmak

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *