Dünyayı değiştiren anneyle tanışın, her seferinde sağlıklı bir bağırsak

Paylaşım umursamıyor!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Paylaşmak

Anneler Günü yaklaştıkça, bizi her zaman hayatlarında 1 numaralı yapan kişiyi düşünüyoruz. Öğle yemeğimizi paketlemekten bizi okulda takip etmeye ve kimsenin yapamadığı zaman gözyaşlarımızı kurutmaya kadar annemiz kahramanımızdı. Bu kadar hasta olduğumuzda başka kim bizle ilgilenir, yataktan çıkamadık? Annelerimiz bizi sağlıklı tuttu, böylece yoğun yaşamlarımızın her gününü sürdürebiliriz. Anneler sağlıklı bir yaşam tarzının önemini bilir. Bir anne sağlıklı yaşam ve sağlıklı yaşam alıyor. Ashley Harris ile tanışın – Amerika’yı tekrar sağlıklı hale getirmeyi planlayan bir anne.

Ashley Harris’in bağırsak sağlığı için bir tutkusu var. Şiddetli bir mikrobiyom dengesizliği ile hayat değiştiren deneyimi, annelerin ve ailelerinin bağırsak sağlığını ve genel refahlarını iyileştirmelerine yardımcı olmak için haçlı seferine yol açtı. Çocuğu Hudson’ın doğumu sırasında Ashley, önleyici bir önlem olarak geniş spektrumlu antibiyotiklere konuldu. Önümüzdeki birkaç ay boyunca Ashley ve Hudson hastalanmaya başladı. Ashley sürekli migren geçirmeye başladı ve zayıf bir bağışıklık sistemi keşfetti. Çocuğu çok kolikti, sindirim sorunları vardı ve daha sonra hem Ashley hem de Hudson egzama geliştirdi. Ashley, tehlikeye atılan sağlık durumu ile hayal kırıklığına uğradı ve kendisine ve oğluna neler olduğunu ve nedenini keşfetmeye başladı. Suçlu: Kötü bağırsak bakterileri. Doktorlar Ashley’i değerlendirdi ve semptomlarının bağırsak bakterilerindeki ciddi bir dengesizliğe bağlı olduğunu buldu. Candida, disbiyoz ve sızdıran bağırsak gibi bir dizi sindirim sorunu vardı. Mikrobiyomu, iyi sağlık için önemli olan iyi bakterilerden çok az ve kötü böceklerin çoğuna sahipti.

İlgili karanfil kan şekeri seviyelerini düzenlemeye yardımcı olabilir

Doktorları, kendisinin ve çocuğunun sağlık durumlarını iyileştirmeye yardımcı olmak için probiyotik almasını tavsiye etti. Onları düzenli olarak aldıktan sonra, genel sağlıklarında dramatik bir değişiklik keşfetti. Ashley, bağırsak sağlığının altında yatan faydaları yoğun bir şekilde araştırdı ve bağırsağın aslında vücudun ikinci beyni olduğunu buldu. Kötü bağırsak sağlığı, kişinin tüm vücudunda ruh halinden hafızaya, cilt ve saç görünümüne ve çok daha fazlasına kadar büyük etkileri olabilir. Sağlıklı bir bağırsak, genel sağlık için inanılmaz derecede önemlidir. Aslında, bağışıklık sistemimizin yaklaşık% 70’i bağırsaklarımızda yaşıyor. Ashley, 70 milyondan fazla Amerikalının sindirim “bağırsak” sorunlarından muzdarip olduğunu öğrendi. Mevcut yaşam tarzları, zayıf beslenme alışkanlıkları, çevre ve gelişmiş antibiyotik alımı, “kötü” böceklerin sağlıklı bir sindirim sistemini koruyan “iyi” hatalardan ağır bastığı mikrobiyomda aşırı bir dengesizliğe katkıda bulunmuştur.

Ashley’in keşifleri onu başkalarının dengesiz mikrobiyomlarını geliştirmelerine yardımcı olma arayışına götürdü. Dünyanın önde gelen probiyotik bilim adamlarından bazılarıyla çalıştı ve sadece en iyi probiyotik suşlara sahip doğal takviyeler yaratmak için yola çıktılar ve işlerini yapmak için ihtiyaç duydukları yere en etkili iyi hataları sundular. Bugün Ashley, en hızlı büyüyen takviye markalarından biri olan Lovebug Probiyotiklerinin kurucusu ve CEO’sudur.

LoveBug’un CEO’su ve kurucusu Ashley Harris, “Mikrobiyomumuz, normal işlev görmesi için“ iyi ”ve“ kötü ”hataların bir kombinasyonuna ihtiyaç duyan hassas bir ekosistemdir” diyor. “Probiyotikler bağırsaklarınızda doğal olarak yaşayan“ iyi ”bakterilerdir. Bu mikroorganizmalar, doğru dengeli olduğunda, bağışıklık sisteminizi desteklemek, sindirime yardımcı olmak, cildinizi, saçınızı desteklemek ve vücudunuzdaki her şeyi sorunsuz bir şekilde tutmak için hareket eder. İnsanların bağırsak sağlığını ve genel refahlarını geliştirmelerine yardımcı olmak için Lovebug’u yarattık. ”

İlgili Hafta Sonu Yansıma

Lovebug probiyotikleri, optimal bağırsak sağlığını elde etmeye ve sürdürmeye yardımcı olmak için tüm aile için tam bir premium probiyotik serisidir. Ürünler yetişkin sağlığı, doğum öncesi ve doğum sonrası, çocuklar ve bebekler sağlığı arasında değişmektedir. Mikroorganizmaları mide asidi bariyerinden geçmede ve sağlığı artıran işlerini yaptıkları sindirim sisteminizdeki son hedeflerine 15 kat daha etkili olacak şekilde geliştirilen patentli bir dağıtım teknolojisi olan Bio-Tract®’a sahiptir. Ayrıca GDO, glutensiz, laktoz içermeyen ve şekersiz formüllere sahiptir.

“Şeker kötü torbaları besler,” diye devam ediyor Harris. “Ailedeki herkes için optimal bağırsak sağlığı için en doğal, etkili formülleri yaratmak istedik. Lovebug, anneler için bir anne tarafından yaratıldı. Anneler en büyük alımlara sahiptirEvde güç ve karar verme sürecini söyleyin. Ailelerimiz için neyin işe yaradığını biliyoruz. Bugün, Jessica Alba ve Goop’un doğru şirketi gibi sağlıklı yaşam tutkusu olan anneler tarafından yaratılan en hızlı büyüyen markalardan bazılarına bir göz atın-Gwyneth tarafından yaratılan sağlık için harika bir kaynak ve medya kuruluşu Paltrow. ”

2015 yılında piyasaya sürülen marka, Amazon’daki en iyi probiyotik markalardan biri haline geldi ve sağlık bilincine sahip ve sağlık guruları arasında bir favori oldu. Lovebug Probiyotikleri Nisan ayında ülke çapında hedef mağazalara çarpıyor ve New York’taki Wegmans ve Fairway gibi en iyi sağlık alanlarında ve premium bakkal zincirlerinde zaten mevcut. Ashley, Amerika genelinde raflarda optimal bağırsak sağlığını sunuyor.

Lovebug probiyotikleri hakkında

Lovebug probiyotikleri, optimal bağırsak sağlığına ulaşmaya yardımcı olmak için çok çeşitli özel takviyeler sunar. Patentli Bio-Tract® teknolojisi aracılığıyla, Lovebug probiyotikleri, iyi bakterilerin sindirim sürecinden kurtulmasını garanti etmek için aktif bileşenlerin kontrollü bir şekilde salınmasını sağlar ve probiyotik formüllerini 15X’i standart kapsüller, çiğneme ve tozlardan çok daha etkili hale getirir.*

Bir sinüs enfeksiyonu için ilgili ev ilaçları

*Bu ifadeler Gıda ve İlaç İdaresi tarafından değerlendirilmemiştir. Bu ürün, herhangi bir hastalığı teşhis etmek, tedavi etmek, tedavi etmek veya kaçınmak için tasarlanmamıştır.

Bio-Tract®, Nutraceutix’in tescilli ticari markasıdır. Patentli Bio-Tract® dağıtım teknolojisi, in vitro laboratuvar testi yoluyla tutarlı bir şekilde gösterildiği gibi (düz/standart) kapsüllerden daha fazla mide asitlerini geçtiğinden, canlı, canlı probiyotik organizmaların sayısını sürekli olarak veya daha fazla sunar.

Lovebug probiyotikleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için: www.lovebugprobiotics.com adresini ziyaret edin.

Bu yazıya bağlantı: dünyayı değiştiren anneyle tanışın, bir sağlıklı Bir seferde bağırsak

0/5

(0 yorum)

Paylaşmak önemsemektir!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Paylaşmak

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *