Sözsüz Çarşamba | Kahvaltınız tam olarak ne kadar sağlıklı?

Paylaşmak önemsemektir!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Paylaşmak

Bunun bir Çarşamba günü “sözsüz” olmadığını varsayıyorum. Ancak Çarşamba günü, bu yüzden onu “sözsüz” bir Çarşamba olarak yayınlayacağım, böylece katılabiliyorum.

Herkes her gün kahvaltı yapmalı. Günün en önemli yemeğidir. Kahvaltı yemiyorsanız, kaybetmek yerine kilo alabilirsiniz. Daha az kalori almış olsanız bile, kahvaltıyı atlamak vücudunuza metabolizmayı yavaşlatmayı öğretir, böylece daha az kalori kilo vermenize yardımcı olmaz. Metabolizmanızı hızlandırmak istiyorsanız, gün boyunca biraz yemelisiniz.

Çok sayıda insan akşam yemeğinde en fazla kalori alır, ancak kahvaltı zamanında büyük bir yemek ve akşam daha küçük bir yemek yemenin daha sağlıklı olduğunu anladınız. Vücudunuzun gün boyunca enerjiye sahip olması için sabahları gıdalardan gelen kalorilere ihtiyacı vardır. Kahvaltıdan kaçınırsanız, öğleden sonra yorgunluktan da deneyimleyebilirsiniz.

Zaten sağlıklı bir kahvaltı nedir? Sağlıklı bir kahvaltı yağsız protein, kepekli tahıllar, meyveler ve sebzeleri içermelidir. Sabahları acele ediyorsanız ve sağlıklı bir kahvaltı hazırlayamıyorsanız, lezzetli bir kahvaltı sarsıntısı, sağlıklı kalmanıza ve gününüzü almanıza yardımcı olabilir.

Bu yemeği atlıyorsanız Shakeology’yi günlük kahvaltınızı yapabilirsiniz. Shakeoloji nedir?

Shakeology, tüm gıda kaynaklarından kaynaklanan bileşenleri, günlük vitaminleri, mineralleri ve vücudunuzun istekleri engellemek için ihtiyaç duyduğu diğer besinleri sağlar ve yağ tutmasını sağlar.

Shakeology benzer şekilde 20’den fazla farklı antioksidanın yanı sıra fitonutrients, kalp hastalığı, kalp krizi, yüksek tansiyon ve inme ile sonuçlanabilecek tamamen serbest radikal hasarı azaltmaya yardımcı olur. Ayrıca lif, prebiyotikler ve sindirim enzimleri, vücudunuzun toksinlerden çok daha etkili bir şekilde kurtulmasına yardımcı olmanın yanı sıra besin maddelerinin çok daha iyi emilimini teşvik etmesine yardımcı olur.

Salatalıkların sağlık ve sağlıklı yaşam faydaları ile ilgili

Shakeology Proteine ​​sahiptir ve önemli amino asitler, kasların geliştirilmesine yardımcı olur, ayrıca gıda isteklerini, prebiyotikleri ve sindirim enzimleri, sindirimi, düzenliliği ve besin emilimini, antioksidanları iyileştirmeye yardımcı olur, ayrıca fytonutrents yardımcı olur, bu da karşı konaklama tamamen serbest radikal hasarlara yardımcı olur. Dejeneratif hastalığın yanı sıra günlük bir doz vitamin ve ideal sağlık için çalışması gerekenleri sunan minerallere neden olabilir.

Beachbody ve Beachbody ürünleri hakkında çok daha fazla bilgi keşfetmek için lütfen İnternet Ofisi’ne gidin.

Bunu forumumuzda tartışın

Bu yazıya bağlantı: Sözsüz Çarşamba | Kahvaltınız tam olarak ne kadar sağlıklı?

0/5

(0 yorum)

Paylaşmak önemsemektir!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Paylaşmak

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *