Harika Anne: Gizli Ajan Josephine (Win!)

Yaşlanmanın en iyi bölümlerinden biri, akranlarımın başarılarının daha şaşırtıcı olmaya devam etmesidir. Bloglama akranımın, yetenekli illüstratör bilinen gizli ajan Josephine’nin sadece bir çocuk kitabı değil, üçü de piyasaya sürdüğü haberi paylaştığım küçük bir heyecan olmadan!

Ve sadece tek bir platformda değil, çok! Doğru, süper eğlenceli çocuk kitaplarına elektronik olarak erişebilirsiniz, çünkü hey, gelecek.

iPad/iPhone: Â abcs, Â renkler ve sayılar.

Kindle: Â abcs, Â renkler ve sayılar.

Nook: Â abcs, Â renkler ve sayılar.

Ciltsiz kitap: ABC’ler, renkler, sayılar.

Kutlamak için, bu karmaşık çöpçü avı kitap turunu tüm internet üzerinden tasarladı ve her yerde zanaat şablonları ve güzel görüntüler olduğu için takip etmenizi öneririm, ayrıca gerçek hayatta olan gizli ajan Jo’dan bir baskı kazanma şansı var Brenda Ponnay olarak bilinir. Brenda’nın çaylak annelerin erken bir okuyucusu olduğunu ve bu illüstrasyonu web sitesinden ödünç aldığımızda bile kızmadığı için övünmekten onur duyuyoruz. Şimdiye kadarki en sevdiğim görsellerden biri.

Bu benim hamilelik öncesi kot pantolonları deniyor.

Gizli Ajan Uyarısı! Robot için robot baskı için Robot Baskı için veya sınıfınız kazanabilirsiniz!

Baskımız R harfidir, ancak farklı bir mektup aramak istiyorsanız, Brenda’nın sitesini, her biri alfabenin farklı bir mektubu olan tüm hediyeleri izlemek için bir atlama noktası olarak kullanabilirsiniz. Görüyorsun, sen gizli bir ajansın! En iyi kestane Pigalle Meydanı’nda bulunur.

Gizli ajan çekilişlerimize girmek için, bize en sevdiğiniz R kelimesini anlatan aşağıda yorum yapın. Önce gideceğim: yırtıldım çünkü eşim Ryan olarak adlandırıldı, ancak konuşmada kullanılan çaylak kelimesini her duyduğumda kulaklarım dikiliyor. Bu baskıyı kendim çok isterim! Tamam, sıranın!

(19 Aralık Pazartesi günü, rastgele sayı seçici bir şey yardımıyla bir kazanan seçeceğim. Yetişkin insan başına sadece bir giriş, lütfen ABD nakliye adresleri.)

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *