9 çocuk kitapları ağlatacak

Ebeveynler, burada sizinle konuşuyorum. Çocuklarınız harika hikayeleri ve fotoğrafları sevecekler, ancak bu yatmadan kitapları okumadan önce gözyaşlarını boğacaksınız. Güzel ve akıllı Facebook mahallemizden önce bunlardan birkaçını duymamış olsam da, bu yazıyı bir araya getirerek ağlıyordum.

Whitney ağladığım için bana gülmüş olabilir, ancak bu kitapları kuru gözlerle kontrol etmeye çalışıyorum:

Kadife. Bu konsepti benim için başlatan kitap. Badass Morning DJ’imizin bunu kendi bebek kızına okurken gözyaşlarını boğmaktan bahsettiğini duydum. Hepsi görünüşte.

Gece doğdun. Okuyucumuzun en iyi seçimi ve hiç duymadım. Benim sorunum ne? Sadece buna inanarak ağladım. Cidden, Nancy Tillman’ın her şeyin ziyaretçilerimizin hikaye zamanı ile kokladığı.
Nerede olursan ol: Benim gibi seni keşfedecek. Bir daha iyi ziyaretçi seçimi, sadece Amazon açılış sayfası beni duygularla karşıladı.

Sen benim sensin senden hoşlanıyorum Bu kitabı bir bebek duş hediyesi olarak aldım ve gözlüklerimi sislemeden, özellikle kucağımda kıvranan bir bebekle yüzeye çıkıyor.

Seni sonsuza kadar seviyorum. Kendi annem bunu bana kontrol etmiş olmalı, çünkü beynimde çekimser kaldım ve bir kopyamız olmadığını anlıyorum.

Sağlayan ağaç. Kendi çocuklarım yaşlandıkça bunun kontrol edilmesi zorlaşıyor. Tam olarak nasıl girişimler?

Bit House. Şehir tarafından yutulan biraz ülke evinin hikayesi beni son sayfalarda boğuyor… tam da bunu yaptığıma inandığımda.

Hachiko. Sunny’yi ağlatıyorsa, o zaman kontrol etmek istiyorum. Sadık bir köpeğin hikayesi.

Eğer seni küçük tutabilirsem, denetlemem gereken daha sevilen bir ebeveynin favorisidir.

Her birinden dokunma alıntılarını yazmaya başladım, ancak bu hassas yazarlarla herhangi bir telif hakkı zorluğuna girmek istemiyorum, bu yüzden yukarıdaki bağlantılara bir tıklayın.

Tercih ettiğin ağlama-yattime kitabını özledim mi?

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *