Bebek bakıcısınıza ne kadar ödüyorsunuz?

Bu yayın Urbansitter tarafından desteklendi.

Bir bakıcıya tam olarak ne kadar ödediğinize dair yanıt, büyük faktörlere bağlı olarak büyük ölçüde değişir. En önemlilerinden biri coğrafya! Bazı durumlarda – oran çok düşük veya yüksek hissettiğinde – sayıyı yüksek sesle konuşmak yerine fısıldamam gerekir. Ancak burada gerçek olalım. Tam olarak ne kadar ödediğimi ve tam olarak ne kadar ödediğinizi merak ediyorum. Körfez bölgesinde yaşıyorum, menzilin üst ucuna yakın ödeme yapıyorum. Yudum. Bir bebek için saatte 20 dolar ödemekten iki küçük çocuk için (tatilde bir kez!) Saatte 5 dolara ve üç çocuk için bir kez daha saatte 12 dolara geri döndüm (ama kendimi bu numarayı fısıldadığını keşfettim Ona zam verdim).

Urbansitter, insanların bakıcılarına ve dadılar ve dadılar ve burada kepçe:

Tüm ihtişamıyla muazzam infografik görmek için tıklayın

Bu noktada, rutin bir gece dışarı 15 $/saattir, ancak bir yedek bakıcıya gittiğimde, sık sık 20 dolardan fazla istiyorlar. Tekrar yudum. Onları suçlamıyorum, 3 çocuk için bebek bakımı için bana yeterli para ödeyemezsin. [İlgili: Duygusal sokmayı parasal tutamdan çıkarmak için bebek bakıcısınızı bir hizmetçiye koyun].

Evde hala vahşi bir yaşında bir çocuğum olduğu için, 20-, 30- veya 40-bir şeyle büyük deneyimlerle çok daha rahat hissediyorum, ancak aynı şekilde bir sonraki olan hayali yüksek kurum stajyerini hayal ediyorum. Kapı komşusu ve saatte 10 dolardan daha azına tamamen güvenilir.

Yani, dökül. Bebek bakıcılığı için tam olarak ne kadar ödüyorsunuz? Ooh, aynı şekilde merak ettiğim gibi, hiç bir bebek bakıcısı veya dadı öneriyor musunuz?

+++

Bu yayın Urbansitter.com’daki fantastik insanlar tarafından desteklendi, bu da arkadaşlarınızın yanı sıra zaten sevdikleri kişilerinizle birlikte bakıcıları keşfetmenizi çok basit hale getirdi. Yukarıda açıklanan bakıcılarla ilgili tüm deneyimler gerçekten bana geldi.

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *