Arka bahçe çocuk dostu

genellikle evde kalmak nasıl olur, şehirdeki heyecan verici bir keşifte ilerlemek kadar eğlenceli olabilir. Ve bana sorarsanız, kiddos’unuza “Dışarıda Oynat” ve coşku ve sevinçle karşılaşmasını söylemekten daha iyi bir şey yoktur.
Kahvemi biraz tatlı bir sessizlikte yudumlayabiliyorum – en azından birkaç dakika boyunca – herkesin kendi yaratıcı oyunlarında içerdiği ve sarıldığı yavaş sabahlar için şahsen yaşıyorum – en azından birkaç dakika. İşte arka bahçenizi dostu hale getirmek ve dışarı çıkıp oynamaya teşvik etmek için bazı fikirler.

Arka bahçenizi çocuk dostu nasıl yapabilirsiniz?

Arka bahçenizi çocuk dostu hale getirerek, oyun ve macera için açık bir davet haline getirerek bu hedefe nasıl ulaşacağınız konusunda sizinle bazı sırları paylaşmak için buradayım. Çocuklarımız büyüdükçe, diğer tüm çocukların gelmek istediği eğlence evine sahip olmanız aynı zamanda!

Yenidoğan ve tarayıcılar için çocuk dostu arka bahçe

Ebeveynliğe yeni girdiyseniz, bir arka bahçe sığınağı yaratmak, bebeğiniz için olduğu kadar barışınız içindir. Bazı rüzgar çanlarını, bir hamak, kuş/sinek kuşu besleyicileri ve biraz gölge asın ve okurken, biraz yoga yaparken veya kendiniz kestirirken küçük çocuğunuzun kestirmesi için kendinize en iyi yer buldunuz. Bu kulağa mutlu değil mi? Hayatın bu yeni aşamasında evden çıkmak zor olabilir, bu nedenle sizi evinizde ideal hissettiren alanlar yaratmak
önemli.

Kiddoslarınız hareketli hale geldiğinde, hayat biraz değişir. Güvenlik çok daha fazla bir sorun haline gelir ve yumuşak şeyler yeni en iyi arkadaşınızdır. Kapalı/dış mekan köpük karoları, yeni becerilerini test ederken yeni küçük dizlerin aşırı çimentoya karşı kazımalarından korunmasına yardımcı olur:

İç/dış mekan köpük paspasları

Cesursanız ve umursamıyorsanız ve her zaman evinizde olmanız durumunda, sıkı oturan bir kapaklı bir kum havuzu (böylece hayvanlar bunu lazımlık yapmaz!) Her zaman bir hit. Duyusal oyun için eğlencelidir ve koku duygusunu meşgul etmek için damlalar lavanta esansiyel yağları bile ekleyebilirsiniz. Uzayda kısaysanız, 2 plastik kutu tutun ve işiniz bittiğinde kolay temizlik ve depolama için diğerini su ile doldurun!

Salıncaklarda arka bahçede oynayan çocuk ve çocuk

Yeni yürümeye başlayan çocuklar için çocuk dostu arka bahçe

Yeni yürümeye başlayan çocuklar her şeyi kendi başlarına yapmayı severler, bu yüzden kendi oyuncaklarına ulaşabilecekleri ve hayal ettikleri vizyonları yaratabilecekleri bir alan yaratmak daha az erime ve çok daha eğlencelidir. Bu evet alanları diyorum. Yürümeye başlayandan itibaren birçok popüler arka bahçe oyuncağımız DIY çamur mutfağımız. 4 adet doğranmış ağaç gövdesi ve 2 kiriş ahşap var. IKEA’dan çocuk büyüklüğünde mutfak malzemelerimizle eşleştirildi ve yıllarca eğlenceli oldu.

Bu fikirle süslü veya temel alabilirsiniz ve oyun mutfağı için geri dönüşümünüzden bir şeyler kullanabilirsiniz. Boyalı kayalar eğlence içindir ”˜food ‘da! Â

Düşük, yükseltilmiş yatak dikmek, küçük çocukların işlerin nasıl büyüdüğünü öğrenmeye başlaması en iyisidir! Her gün ilk işlerine sahip olabilirler ve her gün suya yardımcı olabilirler, aynı zamanda yemeye hazır olduklarında meyve ve sebzeleri seçebilirler.

Yeni yürümeye başlayan çocuklar da tırmanmayı seviyor mu? Bu yeni eğlenceli beceriyi keşfetmeleri için güvenli bir alan yaratmak sizi bloktaki en havalı ev haline getirecektir. Bir DIY kaya duvarı, pickler üçgeni veya tırmanma kemeri, yürümeye başlayan çocuk boyutlu fikirlerdir ve bu biraz pahalı oyuncakları DIY’nin birçok yolu vardır.

Okul yaşlı çocuklar için arka bahçeler

Su, kum ve ekim okul çağındaki çocuklar için hala eğlencelidir ve büyüdükçe çok daha fazla ve çok daha fazla dikim konusunda yardımcı olabilirsiniz. Tabağınızda olanları büyütmeye yardımcı olurlarsa akşam yemeğine yardımcı olmaktan gurur duyacaklar. Son zamanlarda ön ağacımıza bazı eğlenceli halat salıncakları, değiştirilebilir bir aile salınımı ve tüm mahalle çocuklarını çeken tırmanma merdiveni ekledik. Bazı gevşek parçalar ekleyin (tahta ahşap, kutular ve diğer eğlenceli hazineler) ve kendinizi için kendiniz var
cennet.

Harika ağaç salınımı: Â

Tırmanma Merdiveni:

Gençler için arka bahçeler

Genç kalabalığı memnun etmek zor olabilir, ancak arkadaşlarla salon için rahatlatıcı bir yer sağlamak sadece hile yapabilir. Bazı çarşaflarla bir arka bahçe hareketli film tiyatrosu oluşturun, yastıklar ve şişme koltuklar atın.
Ateş çukurları ve Connect Four, satranç ve dama gibi devasa boyutlu oyunlar da inanılmaz derecede eğlenceli olabilir ve herkesi telefonlarından biraz uzak tutabilir. Denemeye değer!

Bu şezlonglar inanılmaz derecede cze ve gençler onu seviyor!

İster yeni bir bebeğiniz, bir genciniz veya aralarında biraz olsun, herkesin tadını çıkarmak için bir arka bahçe yaşam alanı oluşturmak temel ve bütçe dostudur!

Yazar hakkında:

Ayrıca keyif alabilirsiniz:

Yürümeye başlayan çocuğunuzun ve okul öncesi çocuğunuzun seveceği 8 eğlenceli gıdıklama oyunları!

Daha az ekran süresini teşvik etmek için en iyi açık hava oyuncakları!

Daha sonra pin –

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *