8 Yeni Yıl için Vücut Kabul Kararları

Bu yazı başlangıçta Shelbysay What.com adresinde yayınlandı
Yeni bir yıl döndüğünde, herkes detoks çaylarından yeni egzersiz rutinlerine kadar sağlık ve fitness hedeflerini zorluyormuş gibi hissedebilir. Bunu değiştirmenin ve odağı değiştirmenin zamanının geldiğini düşünüyoruz. Bu yıl Yeni Yıl kararlarınızı verirken, odağı kendini sevme ve vücut kabulü ile ilgili hedeflere değiştirmeye çalışın. Anneliğin farklı aşamalarından geçerken, bedenlerimiz kaçınılmaz olarak değişecek ve kendimize her şeyi sevmeyi göstermeyi öğrenmek çok önemlidir.

Diyet veya kilo kaybı ile hiçbir şey yapmayan 8 çözünürlük

Aşağıda, olağanüstü çaylak anne kadrosu mamas’ımızdan birinden vücut kabulü hakkında 8 karar bulacaksınız.

1. Sosyal medyayı çeşitlendirin

Tükettiğimiz medya önemlidir. Kendine değerimize bilinçaltı mesajlar gönderir. Sosyal medya beslemenizi temizleme zamanıdır. Vücudunuz hakkında sizi kötü hissettiren hesapları takip edin. Size ilham veren hesapları takip edin! Beslemeniz tüm farklı beden türlerinden kadınları içermelidir.

2. Gıdada mutluluğu bulun

Bu, yemeğinizle barış bulduğunuz yıl. Ne yediğinize bağlı çok daha fazla utanç veya suçluluk yok. Sezgisel bir yeme yaklaşımı ile hizalanan nazik beslenme.Biren, diyetlerin% 95’i başarısız olur ve diyetler, yeme bozukluğu veya düzensiz yeme geliştirme açısından kapı olma eğilimindedir.

3. Sevdiğiniz Hareketi Bulun

Vücudumuzu sevme ve “sonuçlar” ya da görünüşe dayalı övgüler için çabalamama konusunda günlük hareketimizi yapma zamanı. Amaç, vücudunuzda mevcut olarak dikkatli olmalıdır. Dahili ipuçlarınızla vücudunuzu nasıl dinleyeceğinizi öğrenerek Joy’u kıvılcımlayan hareketi uygulayın. Ne kadar süreyle hareket etmek istiyorsun? Hangi yoğunluktan hoşlanıyorsunuz? Hedefin kilo vermek veya kaybetmek olduğunu unutmayın. Vücudunuzu bulunduğu yerde onurlandırmaktır.

4. Günlük minnettarlığı uygulayın

Günlük minnettarlık uygulamak, olumlu düşünceye doğru dikkatimizi güçlendirir. Günlük bir şükran dergisi başlatın. “Çalışmalar, bir minnettarlık dergisi tutan insanların çok daha düzenli olarak egzersiz yaptığını, daha az fiziksel sağlık problemi belirtileri bildirdiğini, bir bütün olarak yaşamları hakkında daha iyi hissettiklerini ve çok daha iyimser olduklarını gösteriyor. Ayrıca, dergiyi tutan kişilerin hedeflerine doğru ilerleme kaydetme olasılıklarının daha yüksek olduğunu gösterdi ”. -Lifehack.org

5. Yeni bir stil trendini deneyin

Gardırobunuzun arkasına saklanmayı bırakmanın zamanı geldi. Konfor bölgemizden çıkmak, şimdi sahip olduğumuz vücudu kucaklamaya başlamanın en iyi yolu olabilir. Diğer insanları değil, kendinizi etkilemek için giyinmeyi hatırlamak çok önemlidir. Cesur kırmızı bir dudak, havalı bir çiftlik şapkası veya seksi vücut-con elbisesi gibi denemek için öldüğünüz bir şey varsa, şimdi seçme zamanı! Gardırobunuzla yaratıcı olmak tarzınızı bulmanıza yardımcı olur. Dolabımızdan ilham aldığımızda, çok daha güvenle ortaya çıkabiliriz.

6. Vücut kontrol etmeyi ve karşılaştırmayı durdurun

Vücut kontrol etmek ve karşılaştırmadan gelen iyi bir şey yoktur. Bu alışkanlıklara katılmamayı aktif olarak seçmeye başlamanın zamanı geldi. Hem vücut kontrolü hem de karşılaştırma, vücudunuzla neredeyse her zaman yanlış ve kendine zarar veren bir memnuniyetsizlik önermektedir. Sorunun köküne ulaşma zamanı. Tetikleyicileriniz, destek bulur.

7. Giymediğiniz kıyafetleri bağışlayın

Size hizmet etmeyen kıyafetleri bırakmanın zamanı geldi. Bedenlerimiz ebb ve akışa gösteriliyor. Diyet kültürünün size inanmayı öğrettiğine rağmen, kilonuzun dalgalanması tamamen sağlıklıdır. “Bir gün tekrar uyum sağlayacaklarını umarak” uymayan kıyafetlere tutunma, ancak vücudunuz tekrar bu boyuta uyduğunda memnun kalacağınızı gösteriyor. Bize uyan kıyafetler almaya başlamalıyız. Hayatlarımız şimdi ideal oluyor. “Eski bedenimiz” ya da “bir gün vücut olabilir”. Size uymayanları ikiye katlayın, değiştirin veya satın ve kendiniz için harika bir şey elde edin.

8. Kendinize günlük iltifat edin

En son ne zaman kendinize bir iltifat verdin? Gerçek, sevgi dolu ve haklı bir iltifat. Her şey bizim tavrımızla başlar. Oldukça basit, sevgiyi göstermezsek vücudumuzu sevemeyiz. Başlamak için garip hissedebilir, ama kız yapana kadar sahte. Günlük olumlu onaylamalar yapın. Onları yüksek sesle söyleyin, aynaya yazın, telefonunuzdaki kilit ekranı olarak tutun. Her gün kendinize 3 harika şey söylemek için çaba sarf edin.

En iyi önerilerim, kendinizle en iyi arkadaşınızla konuşma şeklinizdir.

Mutlu Yıllar Arkadaşlarıxx, Shelby

Aşağıda, yeni yıl için en iyi 8 vücut kabul kararlarınız için bir kontrol listesi bulunmaktadır. Buraya bir ekran görüntüsü alın ve IG hikayelerinizle paylaşın. Beni tanımlamayı unutmayın, @shelbysay whatblog!

yazar hakkında

Onu Instagram’da veya blogunda buradan bul!

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *