Bebek için yaz ayakkabıları

paylaşımı bakıyor!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Paylaşmak

Yaz ayakkabılarını satın alırken ne ararsınız? Benim için inanılmaz derecede topluyum ve her zaman iyi kalitede deri ayakkabılar satın alıyorum. Plastik ayakkabılar, söz konusu olabilecekleri kadar sevimli ve düşük maliyetli olarak, ancak bebeğin ayaklarıyla emilen kimyasalları düşünebilirler. Bunu düşündün mü? Bunu düşünün, ayaklarımız bizim vakfımızdır ve ayaklar her şeyi emer. Ayağınızın tabanında sarımsak birını ovalayın, nefesiniz sonunda sarımsak gibi kokar. Öyleyse, çocuğunuzun ayaklarında giydiği plastiği düşünün. Bu kimyasalların vücudun boyunca “koşmasını” ister misiniz? Böyle şeyler hakkında paranoyak olmak biraz fazlası gibi görünebilir, ancak her biri kendi başına ve bugünlerde her şey yapılır, bu yüzden en iyi ayakkabıyı nasıl satın aldık? Toksik olmayan bir ayakkabı için en sevdiğim markalardan biri, bir Kanada Şirket satın alımları çoğunlukla her yerde satılır ve çevrimiçi satın alabilirsiniz. Deriler, 7 toksik elementten (kurşun, cıva, arsenik, kadmiyum, antimon, selenyum ve baryum) tamamen ücretsizdir. Bebek ağzına her şeyi koyar. yürümek)

Ayak gelişimi için çıplak ayak en iyisidir, unutmayın, çocuk ayak parmakları ve ayaklarının kısıtlamalar ve basınçlar olmadan doğal olarak büyümesine izin verilmelidir ve aynı bebek, çorap taktığında, en iyi boyutu satın alıyor, böylece parmakları serbestçe çalabilir. Bebeğinizin ayaklarıyla ilgili çok daha fazla bilgi için buradan okuyun. Barefeets Hz. Başka bir favori markası Pedi Ped. Onların sloganları “ayak sağlığına ayak uyuşacak bir sonraki en iyi şey” dir. büyüme. Pediped’i seviyorum!

Amerikan Podiatrik Derneği için Amerikan Ortopedik Ayak ve Ayak Bileği Topluluğu için tıklayınız Herecanadian Podiatric Birliği’ni tıklayın.

Erica Ashmoreeeverything Anne ve Babyabout Bu yazar

Erica Ashmore ilk kez anne ve bir ev annesi. İlham kaynağı, memnun ve sağlıklı yürümeye başlayan çocuktan ve destekleyici kocasından geliyor. Bir bebeğin sahip olması heyecan verici. Vücudumuz ve cilt değişimimiz nasıl şaşırtıcı ve Erica, sizin için cazibe ve moda hakkında bilgi ile paylaşmak için burada. Anne ve bebeğimdeki Erica blogunu bulabilirsiniz.

Bunu forumumuzda tartışın

Bu yazı ile bağlantı: Bebek için yaz ayakkabı
Cilt bakımı için ilgili kolloidal gümüş

0/5

(0 Değerlendirme)

Paylaşmak önemsemektir!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Paylaşmak

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *