Tubal Reversal Başarı Hikayem

Paylaşım umursamıyor!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Paylaşmak

3. çocuğumla C-bölümüm sırasında Tüplerimi Pomeroy stiline bağladım (yani kesilmiş, yanmış, sonra tekrar birbirine bağlı). O zamanlar 22 yaşındaydım ve çocuk sahibi olduğuma inanıyordum. Biraz o zaman diğer yarımın iki yıl sonra yaşlı bir kadın için beni terk edeceğini anladım mı?

Mevcut diğer yarım ve ben de memnun olduğum ve daha sonra 1999’da evlendiğimde çocuğu yoktu. Sadece benimkini kendisi olarak yetiştirmeme yardım etmede iyi olduğunu söyledi, ancak ona tüplerimi çözmemiz gerektiğine inandığımı söyledim ve bir çocuğun içine bakmanın neşeli hissini anlamasını istediğim için birlikte bir çocuk sahibi olmaya çalışmamız gerektiğini söyledim. Gözlerin yanı sıra sizden geldiklerini anlama.

Sonunda, altı yıl ona zikrettikten sonra, hala istekli olsaydım bunu yapmak istediğine karar verdi! 27 Nisan 2005’te Tubal’ımı Dr. William Greene tarafından Gainesville, Ga.

Tubal Reversal Gider 6300 $ cebinden, ancak benim 3 yaşındaki sadece bir ay ve bir yarım sonra bekliyordum keşfettiğim için çok değer oldu! Benim bit adam Şubat 2006’da doğdu ve Aralık 2007’de ikinci tubal geri dönüş mucizemiz olan bir kıza sahip olmaya devam ettik.

5. çocuğumla C-bölümüm sırasında tüplerimin yeniden bağladığı için evimiz artık toplam, ancak Tanrı’nın bize iki tubal tersine çevrilmiş mucizeleri etkinleştirdiği için her zaman minnettar olacağız

Tüplerinizin çözüldüğüne inanıyorsanız, mümkündür. Kanıtı yaşıyorum. İlgilenen herkes için, burada bulunan blogumda TR yolculuğumun fotoğrafları var.

İlgili mide ekşimesini tetikler?

Blogumu ziyaret edin, denemeler, sıkıntılar ve beş çocuğu artırmanın sevinçleri hakkında daha fazla hikaye için kutsanmış!

Bunu forumumuzda tartışın

Sağlıklı Moms topluluğuna katılın

Bu yazıya bağlantı: Tubal Reversal Başarı Hikayem

0/5

(0 yorum)

Paylaşmak önemsemektir!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Paylaşmak

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *