Yeni kitapla mide yağını kaybedin, Mide Fat Diyeti Applies

Paylaşım umursamıyor!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Paylaşmak

Amerikalı aşırı kilolu, obez veya sadece orta bölümlerinde ekstra ağırlık var. mide yağı veya visseral yağ olarak da bilinen şey, kalp hastalığı, tip 2 diyabet, kanser ve Alzheimer hastalığı dahil olmak üzere birçok sağlık sorununa neden olabilir. Mide yağıyla yüzleşelim, sağlığınız için ideal tehlikelidir ve bu konuda bir şeyler yapmanın zamanı gelmiştir.

Beslenme ve fitness uzmanı Erin Palinksi-Wade tarafından yapılan yeni kitabı, “Aptallar İçin Belly Fat Diyeti”, temel yaşam tarzı değişikliklerinin yapmanın mide yağını hızla düşürmenize ve sağlığınızı kontrol etmenize nasıl yardımcı olabileceğini açıklıyor.

Mide yağının ne olduğunu ve sağlığınız için neden bu kadar zararlı olduğunu tanımlayarak başlar. Palinksi, “Nispeten sağlıklı bir vücut ağırlığında olsanız bile, karın bölgenizde fazla yağ tutmak, güçlendirilmiş bir bele sahip olmanıza ve dolayısıyla çok daha büyük bir sağlık komplikasyon riski altında olmanıza neden oluyor” diye açıklıyor. Belinizdeki her 2 inçlik artış, kadınlarda mortaliteyi yüzde 13 ve erkeklerde yüzde 17’ye kadar artırdı. ” Sağlıklı bir kilo olan insanlar bile çok fazla mide yağına sahip olabilir.

Diyet yapan çoğu insan BMI’nın (vücut kitle indeksi) ne olduğunu ve daha düşük bir BMI’ye sahip olmanın neden çok önemli olduğunu anlar. Bununla birlikte, BMI’niz sağlıklı bir ağırlıkta olduğunuzu düşünse bile, bel çevresiniz ve bel-kalça oranınız çok büyükse sağlık sorunları için risk altında olabileceğinizi biliyor muydunuz. “Dummies için Göbek Yağı”, bel çevrenizi doğru bir şekilde ölçeceğiniz ve vücut tipinizi nasıl bulacağınız konusundaki diyagramlar da dahil olmak üzere takip etmesi kolay adımlardan oluşur.

Çocuklarda dikkat eksikliği hiperaktivite bozukluğunun tanımlanması ve tedavisi

Diyetinizde değişiklik yapmak ve uygun şekilde egzersiz yapmak, karnınızı düzleştirmek için satın almanız gereken birkaç adımdır. “Köplü yağlar için göbek yağı”, güçlendirilmiş mide yağının önde gelen nedenleri, sağlıklı bir belin korunması için hangi gıdaları satın almanız gerektiği, kaygı yağına nasıl katkıda bulunduğunu, mide yağını azaltmak için uygun egzersizler ve lezzetli sağlıklı tarifler olduğunu özetliyor. Bu, karnınızı tonlamanıza yardımcı olacaktır.

Çoğu Amerikalı orta bölümlerimizin etrafında biraz ekstra ağırlığa sahiptir. Diyet konusunda yeniyseniz, sağlıksız bir beliniz olup olmadığından emin değilseniz veya birçok farklı diyet planınız denediğinizden emin değilseniz, ancak “Aptallar için Belly Yağ Diyeti” ni okumanız gereken sonuçları alamadığınızdan emin değilsiniz. Bu kitap hem erkekler hem de kadınlar için uygundur ve kesinlikle yeni annelerin bebek kilolarını kaybetmesine yardımcı olacaktır.

Amazon.com’dan veya yerel kitapçınızdan “Belly Fat Diyeti için Aptallar” satın alabilirsiniz.

*İfşa: Bu inceleme karşılığında “Belly Fat Diet for Dummies” nin bir kopyasını aldım. Tüm görüşler doğru ve% 100 benim.

Cascia Talbert, Kuzeybatı Pasifik’te yaşayan yoğun bir blog yazarı, yayıncı, serbest yazar, çevrimiçi tüccar ve beş çocuğun annesidir. B.A. ile Tarih ve hukukta ve sağlıklı yazma ve sağlıklı kalma tutkusu, 2007 yılında Sağlıklı Momies dergisine başladı. Sağlıklı Mommies dergisi şu anda anneler için en iyi sağlık blogu olarak sıralanıyor ve çeşitli sağlık uzmanı yazarları ve anne blogcuları sunuyor. Bayan Talbert, anneler sağlık sorunları ve nasıl sağlıklı kalacakları konusunda iyi eğitilirse, bu bilgileri çocuklarına aktarabileceklerine ve ABD’deki çocukluk obezite istatistiklerini tersine çevirebileceklerine inanıyor.

İlgili Çocuklarımızın kitabın insanları olmasına yardımcı olmak

Bayan Talbert, Wellsphere.com’da öne çıkan bir sağlık blog yazarıdır ve makaleleri de EzineArticles.com’da bulunabilir. Ayrıca Ning’de Sağlıklı Momies Sosyal Ağı’nı işletiyor, Talbert Nutrition LLC’nin baş pazarlama görevlisidir ve Amerika’nın Sağlık Mücadelesi için Sosyal Medya Danışma Kurulu’ndadır. Onu Google+’da takip edin. Bu bilgileri yardımcı buldunuz mu? Sağlıklı Mommies dergisine desteğinizi göstermek için buraya tıklayın.

Bu gönderiye bağlantı: Yeni kitap, Mide yağ diyeti ile mide yağını kaybetmek

0/5

(0 yorum)

Paylaşmak önemsemektir!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Paylaşmak

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *