PEDING PEMD: Genç erkeklerim kendilerini

koyduklarında yeterince masum başladı. Holden yaklaşık 17 aylıkken, günlük bakım, pull-up pantolonunun (okuma: eşofman) lazımlık eğitimi çocuklar için çok daha basit olduğunu önerdi, bu yüzden sadece bunları satın almaya başladım.

Hala çekici genç kıyafetler için bir tercihim var. Üstler için katılar, kolay desenler, komik ekran baskıları (robotlar, dinozorlar, kitschy komik şeyler) ve Julian’ın spor yaptığı tüm şık şık kıyafetleri seviyorum. Her genç çocuğun hala en az bir veya iki çift (kaçak) pantolonun yanı sıra fermuarların yanı sıra bazı kot pantolonları da vardır.

Ama tüm “iyi niyetlerim” anaokuluna gittiklerinde pencereden dışarı uçuyor. Su oyunu, çamur oyunu, kumda yuvarlanma, özensiz yemek ve işemek kazaları arasında, son derece nadiren kurumlara gittikleri kıyafetlere gelirler.

Okulda kendi kıyafetlerini seçtiklerinde, hem Holden hem de Milo her zaman çiçek, pembe ve tüm kombinasyonlarda mor seçer.

Sadece oldukça bit yüzleri olan kadınlar için hızlı bir şekilde geçebileceklerini fark edersem, hepsini pembe bir şekilde süslüyor. Bu çok yanlış mı?

——-
Oğullarımın fantastik gardırop seçeneklerindeki bu momoir, Polly Cep tarafından tutulan bir blog patlaması ve ebeveyn blogcuları tarafından verildi.

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *