Zulüm görülen Hristiyanları sakla Pakistanlı Hristiyanların Kesimi’nde tutulur 10 yıl geri

Paylaşım bakıyor!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Paylaşmak

Mesih’i hizmet edenler bugün daha güvenli değil, savunucular

Washington-1 Ağustos 2009 tarihinde, yüzlerce aşırılıkçı bir çetenin, Punjab Pakistan’ın Pencap eyaletindeki Gojra kasabasındaki Hristiyan evlerine saldırdı, bu da Hristiyanları canlı olarak yakmanın yanı sıra çok sayıda evi belirledi. Ölüler, bir çocuğun yanı sıra dört kadını da içeriyordu.

Gojra saldırıları on yıllık bir geri döndü, Pakistan’ın ağır Müslüman ülkesinde sürekli Hristiyan zulmünün dönüm noktası bir örnekti, raporlar, dünya çapında milyonlarca zulümlü Hıristiyan adına savunan, zulmetteki Hristiyanları (STPC) kurtardı.

Bugün, Pakistan’daki Hıristiyanlar daha güvenli değil.

“Pakistan Hristiyanları, Pakistanlı Hristiyanlardan sonra on yıl, haksız yere hapsediliyor, işkence görüyorlar,” İsa Mesih’e olan inançları için öldürüldü “dedi. “Hristiyan zulmü dünya çapında en büyük düzeydedir ve Pakistan bir istisna değildir. Hafta sonu boyunca, Hristiyan Post, Pakistan’da bir Hristiyan kadının evliliğe sunduğu gibi kaçırıldığını bildirdi. Evi şimdi onun serbest bırakılmasından dolayı savaşıyor. Bunlar, dünya çapındaki Hristiyanlara olan günlük travesticilerdir – ve genç veya yaşlı kadınlar veya çocuklar için bir istisna yoktur. Aslında, daha fazlasını hedefliyorlar. ”

2009’dan kısa bir süre sonra Pakistan Hristiyanlarına yapılan saldırılardan sonra, Time Dergisi yıkıcı bir karnenin ilk elden çıkardığını yayınladı:

“Davetsiz misafirler maskeleri ve silahları getirdi. Kapıdan kapıya gittiler, dar ve kirli alleyways, içinde herhangi bir tür Hristiyan olup olmadığını sordular. İçindeki korkunç yüzler yanıtlandığında, küçük, Redbrick Episcopials’ın yanı sıra Evanjelicals’in küçük, Redbrick evlerinin yanı sıra kimyasallar döktüler. Bazı durumlarda, soruyla rahatsız etmediler. Bunun yerine, hanehalkı, taze alevler evlerini de tüketmeden önce, haneleri panik anlarında uzaklaşmaya zorlarlar. Saldırganlar yapıldığında, dokuz kişinin yanı sıra 45 evin yanı sıra, Punjab’ın merkezindeki bir kasaba olan Gojra’daki Kümelenmiş Hristiyan Kolonisi’nde imha edilen 45 evin yanı sıra öldürülmenin yanı sıra, en kötü Hristiyan Karşıtı Şiddeti Pakistan’ın en kötü yıllarda görüldüğünü gördü. ”

Ne yazık ki, Pakistan’daki Hıristiyanlar için fazla değişiklik yapmadı.

İlgili Demokrat Kutlamaları Liderlik Davalı Objansı, iki başlı olgunluk hidrası ve ahlaksızlıktan kaynaklanmaktadır.

Laugesen, “Pakistan’daki Hristiyan zulmü ile ilgili farkındalık, Blasphemy’de neredeyse on yıl boyunca ölüm sırası üzerinde tutulan Asya Bibi’nin durumu nedeniyle arttı,” dedi. “Tanrıya şükür, onunla birlikte Pakistan’ı ailesiyle kaçan, ancak her gün, inançlarından beri ölüme yakın olan sessizliğe yakın olan ondan daha fazlası var.”

ABD’de departmanın baküşini geçen ay, zulmetteki Hristiyanların liderlerinin birçok tasarrufu sağladığı ayın yanı sıra, Halatlı Hıristiyan Anne Asya Bibi’ne olan desteğinden bu yana, 2011 yılında öldürülen bir Pakistan valisinin oğlu olan ” Dini esneklik, Pakistan’da Blasphemy için Pakistan’da hapsedilen 200’den fazla insan olduğunu savunuyor “dedi.

“Bu zaferleri kutladığımız gibi, önündeki zorluklara dikkat ediyoruz,” dedi, Pencap Valmaan TASHE’nin oğlu, BIBI’yı tutuklamak için kullanılan Blasphemy mevzuatlarına bir son verdikten sonra . “Asya Bibi-Dünyanın En Ünlü Mahkumusu Blasphemy’nin en ünlü mahkumcusu özgür bir kadındır – Hepinizi, Hapishanede 200 Asya Bibisi olduğunu, bugün Pakistan’daki Blasphemy Mevzuatıyla suçlanan 200 Asya Bibisi olduğunu ve bunlar sadece bildirilen durumlardır.”

Zulüm görülen Hristiyanların tasarrufu amacı, hayat kurtarmak, ruh halini kurtarmak, zulmün globalyansı ile ilgili olarak, ilgili Amerikalıları, İsa’ya uygun olanlara karşı daha fazla saldırıyı engelleme işlevi için harekete geçirerek, zulmün büyüklüğüyle ilgili, ruhları kurtarmaktır.

İlgili Dan Celia Telefon, Hristiyanları’na, yatırımlarıyla kötülüğü desteklemeyi bırakmaya çağırıyor

Zulümlü Hıristiyanların Pakistan’daki zulmün yanı sıra dünyanın dört bir yanındaki yerlerde bilgi verecek şekilde tasarruf etmesi”Haç halkı insanları” başlıklı olarak, görüntüleri, gerçekleri, gerçekleri, gerçeklerin yanı sıra, Hristiyanların Çin gibi bazı ülkelerdeki Hıristiyanların zulmü hakkındaki en son haberler arasındaki sözcüklerin yanı sıra, İnançların yanı sıra kiliseler yıkıldı; Hıristiyan kadınların yanı sıra kadınların yanı sıra Suriye’nin seks kölelikte teklif edildiği Suriye; Nijerya’nın yanı sıra, teröristlerin soykırım niyetiyle Hıristiyanları imha ettiği Doğu Afrika’nın yanı sıra. Afişlerde vurgulanan ülkelerin çoğunluğu açık kapıların 2019 Dünya izleme listesinde yüksektir.

Pakistan’da, afişlerin ayrıntılarını, Blasphemy’nin yanı sıra, Şeriat Hukuku uyarınca bir finansman suçudur. Şarj, afiş okur “,” Pakistan hükümetinin ve Müslüman vatandaşlarının Hristiyanları’nı hedeflemek için pratik bir neden olarak kullanılır. , ya yürütme ya da vigilante şiddeti ile. ”

“Haçların halkı” ekranı Amerika Birleşik Devletleri’ni, on binlerce kişiye ulaştı, hem de kiliseler, halk yerleri ve özel etkinlikler için sunulmaktadır. “Haç halkını” tutma hakkında daha fazla bilgi edinmek için, zulmetteki Hristiyanları kurtarın veya panellerin çevrimiçi olarak görüntülemek için sunduğu web sitesini ziyaret edin.

İhtiyacı olan kiliseye yardım etmek için, bu da Biannual raporunu Kasım ayında dünyadaki dini esnekliğe ilişkin olarak, 300 milyondan fazla Hıristiyan zulmü yaşar. Açık kapılara göre ABD Dünya İzleme Listesi’ne göre, 245 milyon Hristiyan, aşırı zulüm seviyelerine (yani, işkence, tecavüz, seks-kölelik, kovma, cinayet, soykırım, soykırımın yanı sıra soykırımın yanı sıra) yüksek mağdurdur. Kapılar, aynı şekilde, dünyanın Hristiyanlarının 9’unda 1’inde 1’inde 1, her ay: 345 Hristiyanların cinsiyete veya yaşa göre olduğu gibi halkın yanı sıra öldürüldüğü gibi zulmü deneyimliyor. 219 Hristiyanlar, denemesiz olarak süresiz olarak hapsedildiği gibi kaçırıldı; 106 kilise yıkıldı.

Bu suçların çoğu medyada ele alınmadığından, zulmedilen Hıristiyanları kurtardı, sadık bir haber toplama-www.christianpersecutionnews.com-www.christianpersecutionnews.com’u belirledi. diğerleriyle.

İlgili 6 yöntem Şükran Değişiklikleri Bir annenin ömrü

Pakistan’daki Hristiyanlar gibi inançları için dünyanın Hristiyan nüfusunun çok fazla saldırısı, hapsedildiği ve / veya sürüldüğü için, gereklilikler, Grassoots kampanyası için hiçbir zaman daha yüksek olmamıştı. Çabaları, ağır zulüm-Sovyet Yahudilerinden muzdarip olan bir daha fazla nüfusun serbest bırakılmasından sonra, bu tür bir baskı için sorumlu olanları cezalandırarak mucizevi bir şekilde başarılı bir kişiden sonra modellenmiştir. Bu hareketle, zulmedilen Hristiyanların, Amerikan politika yapıcılarını, Amerikan politika yapıcılarını, dünyadaki orijinal modifikasyonun etkisini etkilemeleri gerektiğini ve sistemik olarak Mesih’e uyulanların çoğu tarafından yaşanan muzdarip olduğunu hafifletmeye zorlamak için çabalar.

Bu Mesajın Bağlantısı: Kaydet Zorunlu Hristiyanlar, 10 yıl önce Pakistan Hıristiyanlarının kesiminde saklar.

5/5

(1 yorum)

Paylaşmak önemsemektir!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Paylaşmak

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *