Evet, annenin konteyner mağazasında bir katılaştırma tantını yaptılar

, haneyi bir sabah gezisi için Berkeley’den Ceviz Deresi’ne götürecek bir planla başladı. Ceviz Creek, evimden yaklaşık 20 dakikalık bir sürüş mesafesindedir, ancak “tünelden” olduğunu düşünerek, daha da fazla bir şey hissedebiliyor. Lindsay Wildlife Museum’a gidin. En iyi plan, gerçekten, eğer kendim yaparsam. Biraz onlar için biraz bizim için.

Elfa org porno, fantezi

Ama olmadı. Holden, neredeyse anında vahşi yaşam müzesini veto etti (neden bilmiyorum. Gençler, yeni deneyimlerden nefret ediyor. Hedeflerimiz için saatlerce denetleyen, konteyner mağazasında sabah saat 10’da yağmurlu bir Pazar sabahı olarak gösterdik.

Ancak müze 10’da açıldı. Konteyner mağazası değil. Frak.

Soooo’yu çok uzaklaştırdık. Ne yapalım? Rookie Daddy Alec ve çevrenizi belirlediğim gibi bir plan formüle etti. Barnes’ta uzun zamandır, noble okuma kitaplarının yanı sıra, tren masasında oynamanın yanı sıra, eğer hepimizin konteyner mağazasında daha sonra harika alışkanlıklarıysa, Starbucks’ın sıcak kakao rüşumumuzu düşürdük.

Hareketli.

Kitabevi saat 10: 55’te bıraktık ve 11:03’te konteyner mağazasında geri döndük. Varışımı ortaya çıkarmak için Elfa Bölümüne gittim. Hayal gücümde, basitçe “bizim dolaplarımızı organize etmek için uzun zamandır buradayız” deyin.

Hayır. 11:03’te de geç kaldık. İki Elfa Organizatörü, diğer müşterilere yardımcı olmaktan hactidir. WTF, gerçekten mi? Bu yararlı dandy çağrı cihazı ile yarım saat beklemeye ve bir süre aramaya hoş geldiniz.

Oh hayır, yapmadı. yanı sıra arkamı kıran samandı. Banliyölerdeki uzun sabah, Şükran Günü, Orijinal Hannukah, Noel, Yeni Yıllar, Hannukah’ın yanı sıra Valentine’s Günü’nün yanı sıra, Şükran Günü, Orijinal Hannukah, Noel, Yeni Yıllar, Yeniden Geliştirilen “İki Hafta Ev İyileştirme” nin üstündeki kirazdı. Annem, annenin havalağını kaybettiğinde anıydı.

Tamamen bir şey yolunda. Çağrı cihazı mağazanın karşısında tuttum. Ben öfkeyle fırtınadım. Kendi çığlık atan çocuklarımı uyandırmak için (sevgi dolu ve mükemmel) babanızdan kurtuldum. Yürüyüş yolu vurmaya başladım – ve sonra satın alma arabaları – bir şey yapışır duyana kadar büyük şemsiyemle. Hmm, bu neydi? Benim öfkem olamazdı, bu çoktan gitti! Ah oh, şemsiyemin bir parçasıydı.

Dördümüz arabaya durdu, Milo çığlık atıyor, yanı sıra alevler hala burnumdan çıkıyor.

Sonra Starbucks’ı gözettim. 11:15, hepimiz bir atıştırmalıkla biraz daha iyi bir şey yapmazlardı? Korkunç davranışım olsa bile, biraz kakao sinirlerimizi sakinleştirebilir.

Orada oturan, çikibeli içkim yanı sıra yaralarımı yalama, benim çağrı cihazı tuttuğumuzsa, şu ana kadar yapıldık. Bunun yerine, sabahımızın birçoğunu, yeni dolabımızı çıkarmadan, eğlenceli bir gezi yapmanın yanı sıra Legosumuzla birlikte evde oynamamıştık. Üçlü frak.

O anda koca gerçekten cesur bir şey yaptı. Oraya geri döndü. Biraz özür diledi ve isimlerimizi listeye geride bıraktı. Kendi davranışlarımda gömledi, yağmurluk kapağımı yukarı da geri döndüm. Çocuklarımızla birlikte zeminde yayılmış, ofis gardırobumuzu potansiyel olarak oradaki halatın dışına çıkması ve bazı organizasyonel malzemelerle uğraşabileceğimiz kadar çabuk düzenledik.

Şaka benim üzereydi. Evet, tüm seçimlerimizi yaptıktan sonra, malzemeleri almak için 5 de geri gelmek zorunda kalacağımı belirtti. Evimi almaya kurtuldum. Davlumbazımı her zaman tuttuğum gibi.

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *