TROP50’nin gerçek kararları

paylaşımı umursamıyor!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Paylaşmak

http://cdn.nprove.com/npcore.js? com/? AID = 1074 TROP50, Yeni Yıl kararınızın arkasındaki gerçeği açıklamanızı ve kendiniz için 1 $ Trop50 kuponu ve 50 ¢ feshinin 50 $ ‘ı almanızı istiyor. Ayrıca 1000 $ ‘lık bir hediye kartı kazanmak için bir çekiliş girebilirsiniz (satın alma gerekmez. 1/31/12 biter. Ayrıntılar için resmi politikalara bakın.).

TROP50, tropicana’dan% 50 daha az şeker ve kalori ve insan yapımı tatlandırıcılardan oluşan yeni bir meyve suyu içeceğidir. Tüm doğal stevia ile tatlandırılan bu lezzetli içecek, insanların kalori alımlarını azaltarak kilolarını yönetmelerine yardımcı olmak için yaratılır.

8 oz bardak trop50 sadece 50 kalori, tam günlük C vitamini kaynağı ve iyi bir E vitamini kaynağıdır.

Trop50’yi yerel bakkalınızdan satın alabilirsiniz ve bu lezzetli lezzetler, portakal (posa, kalsiyum ve kalsiyum + D vitamini), çiftlik elması, nar yaban mersini, ananas mango, limonata ve ahududu limonatasında mevcuttur.

*Açıklama: Bu inceleme karşılığında Tropicana’dan ücretsiz bir Trop50 suyu şişesi için bir kupon aldım. Tüm görüşler doğru ve% 100 madendir.

Cascia Talbert, Kuzeybatı Pasifik’te yaşayan yoğun bir blog yazarı, yayıncı, serbest yazar, çevrimiçi tüccar ve beş çocuğun annesidir. B.A. ile Tarih ve hukukta ve sağlıklı yazma ve sağlıklı kalma tutkusu, 2007 yılında Sağlıklı Momies dergisine başladı. Sağlıklı Mommies dergisi şu anda anneler için en iyi sağlık blogu olarak sıralanıyor ve çeşitli sağlık uzmanı yazarları ve anne blogcuları sunuyor. Bayan Talbert, anneler sağlık sorunları ve nasıl sağlıklı kalacakları konusunda iyi eğitilirse, bu bilgileri çocuklarına aktarabileceklerine ve ABD’deki çocukluk obezite istatistiklerini tersine çevirebileceklerine inanıyor.

İlgili menenjit – nedenler ve semptomlar

Bayan Talbert, Wellsphere.com’da öne çıkan bir sağlık blog yazarıdır ve makaleleri de EzineArticles.com’da bulunabilir. Ayrıca Ning’de Sağlıklı Momies Sosyal Ağı’nı yönetiyor, annenin doğal sağlık ve sağlıklı yaşam mağazasını yönetiyor ve Amerika’nın Sağlık Mücadelesi için Sosyal Medya Danışma Kurulu’nda.

http://ycst.netmng.com/?aid=1074

Bu gönderiye bağlantı: trop50’nin gerçek kararları

0/5

(0 yorum)

Paylaşmak önemsemektir!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Paylaşmak

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *