Postpartum vücut görüntüsünden kolik’e, kalçalardan

birini doğururken, kalçalardan hamileliğin her yönüne, doğum ve bilincimi geçen bir ebeveyn haline geldiğinde. Gerçek annelerden ve babaların alıntılarıyla dolu olan bu referans kılavuzu, her konuyu dürüstlük ve dürüstlükle hayata geçirir. Ayrıca, tasarım harika.

Kalçalardan, hamileliğinizin içeriğine haftaya tamamen ilgisini kaybettiğimde (33 hafta) çıkıyor. Sanırım oldukça entelektüel olarak meraklı bir insanım, ama gerçekten fetusumun göz sinirlerinin nasıl geliştiğini okumak istemiyorum ve şimdi en iyi böbrekleri ve karaciğeri hakkında çok fazla umursamıyorum ” hamileliğimin sonuna kadar tamamen pişirildi. Kesinlikle “Baba” için beni aramak için cep telefonu olmadan bakkaliye nasıl gideceğini bilmeyebileceğini ima eden önerileri okumak istemiyorum.

Yazarlar Rebecca Odes ve Ceridwen Morris, gerçekten önem verdiğim sorunlara “Doğumun bedensel yan ürünleri” (uyuşturucu avlantıları, terleme, sıcak basmalar, çok fazla işleme) ve “zaman çözgü” (yeni bir bebekle zaman geçirebilir. S-L-O-W-L-Y). Yöntemleri, yetkili bir uyarı sesi değil, yararlı bir rehber olmaktır. Girişte ilhamlarını tartışıyorlar:

Bir bebek sahibi olma konusunda karşılaştığımız her medya parçasının bizi ebeveyn olarak kendi seslerimizi bulmamıza teşvik etmek yerine, bir şekilde harekete geçmemizi sağladığını keşfettik.

Bu kitap sayfa göndermek eğlencelidir ve sanırım doğum ve yenidoğan bakımı yoluyla hamilelikten yer değiştirirken önümüzdeki üç ay boyunca dışarıda kalacağım. Ancak, bilginin yoğunluğu açısından ezicidir. Her sayfa tonlarca metin ile doludur. Konularda gezinmemize yardımcı olmak için çok sayıda konuşma kabarcığı ve kenar çubukları kullanan tasarımcıya sahne. ve tasarımı noktalayan çeşitli anne ve bebek grubunu gösteren ortak yazar Rebecca Odes’e.

Bu kitabı kesinlikle herhangi bir hamile arkadaş için satın alırdım. Orada bulunan ve zor konular hakkında konuşmaktan korkmayan bir arkadaşın sesini sağlar.

> Örnek içeriği görmek içinHips.com’dan ziyaret edin.
> Anne Talk blog gezisindeki diğerlerinin kalçalardan ne söylediğini görün.

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *