Ölçek neden bunu ifade ediyor?

Paylaşmak önemsemektir!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Paylaşmak

Bir ya da iki pound düşürdüğünüzden beri sabah ölçeğine hiç adım attınız mı? Ya da, her zamandan daha yüksek sayıları gördükten sonra, ağır ayakkabılarda veya yeni sahip olduğunuz öğle yemeğinde öngörülemeyen kilo alımınızı suçladı mı?

Çoğu kadın, kendilerini değerlendirdiklerinde ölçek oyununun bir versiyonunu oynar, ancak gerçek şu ki, sayıların bu kadar çok dalgalanmasının en az sekiz nedeni vardır. Bunları ve ölçeğin bir sonraki işbirliği yapmadığı gibi, nedenini anlayacaksınız:

Giysiler kullanıyorsun. Ortalama olarak, kıyafetler gerçek ağırlığınıza 2 kilo ekler. Cleveland merkezli kayıtlı bir diyetisyen olan Katie Heddleston, “Yaz giysilerinin oldukça hafif olma eğilimi var, aynı zamanda kış kotlarının yanı sıra sweatshirtler 2 pounddan fazla ekleyebilir” diyor. Evde, kendinizi sabahın ilk şeyinde çıplak olarak değerlendirin. Doktor ofisinde, daha hassas bir okuma için ayakkabılarınızı ve ceketinizi çıkarın.

Yeni çalışmayı tamamladınız. Yüksek yoğunlukta egzersiz yaparken, su ağırlığına sahip olan glikojen kalorileri (karbonhidrat) dökersiniz. Yüksek enerjili bir eğirme veya Zumba sınıfından sonra ölçekte 5 kiloluk bir dalış görebilirsiniz, ancak henüz mutlu bir dans yapmayın. Düşüş gerçek bir kilo kaybı değildir; Rehidrat ettiğinizde hızla geri dönecek bir su ağırlığı kaybıdır. Aslında, “Su depolarınızı uygun şekilde yenilemek için bir egzersizden sonra her pound için 16 ons su içmeniz gerekiyor” diyor Heddleston.

Sadece büyük bir salata veya sebze çorbası vardı. Sebzeler gibi lif dolu yiyecekler yemek, ölçek numaralarının geçici olarak yükselmesini sağlayabilir, ancak umutsuzluğa kapılmayın. Lif vücut tarafından sindirilmez veya emilmez. Vücutla yiyecekleri hareket ettirmeye yardımcı olan ve suda küçük ve büyük bağırsaklara çekerek sindirime yardımcı olan besinsiz bir şey hakkında düşünülüyor. Daha sonra, fiber işini yaptığında, ölçeğin tekrar düştüğünü görmelisiniz.

Aracınızı çocuklarla tam olarak nasıl temiz tutacağınızla ilgili: Basit bir rehber

Dün gece Happy Hour’a gittin. Bir içme gecesi, ağırlıkça büyük miktarda öngörülemeyen kalori ekleyebilir. “12 onsluk bir bira yaklaşık 150 kalori, 5 onsluk bir kadeh şarap yaklaşık 125 kalori ve 1.5 onsluk bir zor alkol atışına sahiptir-ve bu yanı sıra da içermez Mikorun içerdiği kaloriler, ”diyor New York’ta bulunan kayıtlı bir diyetisyen olan Rachel Beeve. Bir kozmo veya pis martini sipariş etmeden önce bunu aklınızda bulundurun. Ayrıca, alkol yargıyı bozar ve iştahı teşvik eder, bu da sizi diyet bükme kaydırıcılarına ve nachos’a ulaşmaya teşvik edebilir.

Dün gece akşam yemeğinde Çince paketiniz vardı. Konserve çorba ve dondurulmuş yemekler gibi yüksek sodyum gıdalar tüketmek, ölçeği yukarı doğru itebilir ve ayrıca Çin yemeklerinde Soya Sosu ve MSG kullanımı da olabilir. Su, vücudun nihayetinde yıkanabilmesini sağlamak için aşırı sodyum almasına yardımcı olur. Sonuç olarak, yüksek sodyum alımı geçici su ağırlığı kazancına eşit olabilir.

Ayın o zamanı. Su ağırlığı, döneminize başlamadan hemen önce ek kilo ekler. Araştırmacılar hormonların suçlu olduğuna inanıyor: menstruasyondan hemen önce östrojende ve progesterondaki bir kayma, su tutulmasına ve şişmeye neden olabilir. Ancak endişelenmeyin, Heddleston; Geçici. Bu birkaç gün sonra kilonuz normale dönecektir.

Bir süredir gitmedin. Kabızlıysanız ölçekteki sayılar artabilir. Başlangıçta, meyveler, sebzeler, kepekli tahıllar, fasulye ve fındıktan günde yaklaşık 30 gram büyük bir lif önerir – artı işleri hareket ettirmek için çok fazla su ve egzersiz. Tekrar rutin olduğunuzda, ilave ağırlık sonbaharda olacaktır.

İlgili Ruh Barışı: Gençlerinizin Kimin Etrafında Olduğunu Anlamak

Havanın altındasınız. Soğuk veya gripiniz varsa, her zamanki gibi yemek yemeyebilirsiniz, bu da metabolizmanızı kesebilir ve bir veya iki pound ekleyebilir. Öte yandan, bir karın böceğinden beri herhangi bir yiyecek türünü aşağıda tutamıyorsanız, ölçek sayılarında bir azalma görebilirsiniz. Her iki durumda da, sağlıklı olduğunuzda kilonuz stabilize olur.

Jennifer Nelson, yaşam tarzı ve birçok yayın için sağlık ve sağlıklı yaşam sorunları ve slamour, önleme, webmd.com dahil web siteleri için besteleyen Florida merkezli bir yazardır.ell olarak msnbc.com.

var dbnwid = 79329; var dbnpid = 159002; var dbnwebid = 118054; var dbnlayout = 32; var dbncolor = ”#7c685d”; var dbntitlefontSize = ”14 ″; var dbnbgcolortype = 1; var dbnbgcolor = ”#ffffff”; var dbnheader = ”okumaktan zevk alabilirsiniz:”; var dbnreminderColor = 2; var dbn_protocol = ((“https:” == document.location.protocol)? “https: //”: “http: //”); Document.write (unescape (“%3cscript src = ‘” + dbn_protocol + “widget.engeya.com/sprk.1.0.2.js’ iD = ‘grazit_script’ class = ‘grazit_script’ async = true type = ‘metin/javascript ‘%3e%3C/Script%3e ”);

Bu yazıya bağlantı: Ölçek neden bunu ifade ediyor?

0/5

(0 yorum)

Paylaşmak önemsemektir!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Paylaşmak

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *