Her vesileyle anneler için en iyi 10 cüzdan!

Anneler olarak, dengeleyecek çok şeyimiz var! Çocuklar, ev işleri, doldurulacak formlar, doktorların randevuları, oyun tarihleri, çocuk sporları, programlar, işler, eşler, çamaşırhane, yiyecekler var … devam ediyor. Ne yaparsak yapalım, bir çocuğumuz var. Bu, onları, eşyalarını ya da her ikisini de taşıdığımızı gösterir. Gerçekten ihtiyacımız olabileceği hiçbir şeyi taşımak için bahsetmiyorum bile. Bu yüzden anneler için en iyi cüzdanların bu listesine ihtiyacınız var! Sonuçta, 25 kolla doğmadık.

Bebek bezi çantaları şüphesiz bebekleriniz olduğunda fonksiyonel seçimdir, ancak o zaman bile hantaldırlar. Bahsetmiyorum bile, her zaman bir bebek bezi çantasına ihtiyacınız yok. Bunun da ötesinde, kadın pantolonlarının genellikle bir kredi puanı kartından ve cep telefonundan çok daha fazlasını taşıyacak kadar büyük cepleri yoktur. Anneler olarak, değişen durumlar için birkaç farklı cüzdana sahip olmanın çok önemli olduğunu düşünüyorum!

Her vesileyle anneler için en iyi 10 cüzdan!

Bazen sadece küçük bir çapraz cisim çantasında hafifçe paketlemeniz gerekebilir, diğer zamanlarda, şehir genelinde bir futbol oyununa götürdüğünüz üç çocuğunuz (biri çocuk bezi!) Olabilir. Bu durumda, işlerin sorunsuz geçmesi için bir Mary Poppins çantasına ihtiyacınız olabilir!

Bir bütün cüzdan cephaneliğine sahip olmanın organize ve her şeyin üstünde kalmama yardımcı olduğunu gördüm. Ancak, sadece bir veya iki ile iyi olacak birçok anne biliyorum. Herhangi bir annenin ihtiyaç duyabileceği cüzdan türlerini keşfedelim.

Hareket halindeki anne için en iyi çanta: bir bütçe veya bileklik

Cüzdanlar ve bileklikler sadece kartlarınızı ve belki de telefonunuzu taşıyacak yer vardır. Bunlar, çok fazla ihtiyacınız olmayan hızlı küçük geziler için veya ceketinizde veya pantolonunuzda anahtarlarınızı ve bazı dokuları taşıyabilecek cepleriniz varsa harika.

Bu ince minimalist bütçe günlük kartlarımı tutuyor ve benimle her yere gidiyor. Ceket ceplerine veya herhangi bir çantaya kolayca sığar.

Fonksiyonel Anne için: Bir Çapraz Çanta

Crossbody çantaları büyük farklılıklar gösterir, ancak ortak noktaları, taşımaları kolay olmasıdır, çünkü onları sadece onlarla takarsınız! Yedekte küçük olanlarla hızlı bir iş çalıştırıyorsanız, küçük bir çapraz gövde anne için müthiş bir çanta yapar. Bu cüzdanlar tipik olarak temel bilgilerinize uyacak kadar büyüktür ve ellerinizi serbest tutarlar. Bu, çocuğunuzun sizden kaçmasını ve o beyaz şarap ekranını devirmesini engelleyebileceğinizi gösterir!

Hepimiz iyi bir hedef koşuyu seviyoruz. Siz oradayken, bu klasik çapraz vücut çantasını arayın. Bu çanta bol miktarda iç cepli büyük bir boyuttur ve siyah, zeytin yeşili, beyaz veya kahverengi ile gelir.

Olması gereken anne çantası: bir tote

İster bir çocuğunuz ister beş ister, tote çanta çantaları çok kullanım için en iyisidir. O kadar çok farklı boyut ve stil geliyorlar ki, her durum için bir tane alabilirsiniz. Günlük işler için bir tane, özel günler için daha güzel bir veya ortada bir yerde oturan bir tane olabilir.

Totes, çocuklarınızla bir gün boyunca ihtiyaç duyabileceğiniz her şeyi taşıyabilir. Ayrıca, en iyi yanı, “Ben bir anneyim!” Diye bağıran tıknaz bir bebek bezi çantası olmamasıdır. Beni yanlış anlamayın, anne olmayı seviyorum, ama çoğu zaman bacaklarına yapışan ve “Anne, anne, anne!” her zaman.

Bu L.L. Bean Tote benim favorilerimden biri ve ona da bir monogram ekleyebilirsiniz! İnanılmaz derecede dayanıklı, temizlenmesi kolaydır ve uçak veya gün boyu macerayı getirmek için en iyi boyuttur.

Birden fazla kiddos annesi için: bir sırt çantası

Sırt çantaları inanılmaz derecede yararlı ve (moda dünyası sayesinde!) Artık inanılmaz derecede sevimli. Orada o kadar çok farklı sırt çantası stili var ki, herhangi bir bireyin istediği birini bulabileceği. Çocuklarının yapmamaları gereken her şeyi yapmasını önlemek için her iki eline ihtiyaç duyan bir anne için en iyi çanta yaparlar!

Sırt çantaları yeni havalı “bebek bezi çantası”. Birincisi, sevimli ama fonksiyonel bir sırt çantası için eski bebek bezi çantamı attım. Suya dayanıklıdır, şişeler veya yudum bardaklar için iki yan cep ve organize olmaya yardımcı olacak bir ton farklı cep vardır. Artı, sevimli! En iyi parçalardan biri mi? Kocam onu ​​taşımayı umursamıyor çünkü cinsiyetten bağımsız ve her iki stilimize de uyuyor.

Bu, sahip olduğumuz bebek bezi çantası sırt çantası ve her şeye uyuyor. Biraz daha meraklı bir şey bulmaya mı çalışıyorsunuz? Bu sırt çantası inanılmaz incelemelere sahiptir, inanılmaz sevimli, uygun fiyatlı ve bir ton tutar! Bu seçeneği taşıma veya sevdiğim standart bir sırt çantası olarak kolayca giyebilirsiniz.

Anneler Gecesi için En İyi Çanta: Bir debriyaj

Debriyajlar birçok şekil ve boyutta gelir, ancak genellikle çocuklarla ihtiyacınız olan her şeyi tutmak için çok küçüktür. Ancak, bir gece sans çocukları için kullanabileceğiniz bir gol atmak harika! İster bayanın gecesi, randevu gecesi veya çocukları içermeyen herhangi bir gece olsun, bir bekletme, temellerinizi tutmak için en iyi küçük çanta vesenin eşyalar. Bekletme, “Geceyi aldım!” Diyen Anneler Dünyasına son derece işarettir.

Hiçbir şey “gece dışarı!” Oldukça süslü bir debriyaj gibi. İşte iki favorim; Bu soluk pembe seçenek veya bu YSL tutma (kendinizi tedavi edin!).

Tüm anne cüzdanlarımı nasıl kullanıyorum

Şu anda iki çocuğum var ve üçüncüye hamile kalıyorum ve birçok gün, küçük çapraz vücut çantamı ceplerim veya bütçemle birlikte getiriyorum. Anahtarlarım, cüzdanım ve telefonum mümkün olduğunda ceket ceplerime gidiyor ve hepsi bu. Hala çocuk bezi olmasına rağmen, iki veya üç saatten az sürecek bir iş çalıştırıyorsam yanımda bir bebek bezi çantası getirmiyorum. Minibüsümde her zaman ekstra çocuk bezi, mendil ve doku tutuyorum, böylece çocuklarımla dışarıdayken ellerimi ücretsiz tutabilirim.

Mikroplarla dolu olduğunu bildiğim bir yere giderken (spor salonları, hayvanat bahçesi, park, vb.) Bir tote veya sırt çantası getiriyorum. Ben dezavantajı mendil, ıslak mendiller, atıştırmalıklar, güneş kremi, çocuk bezi ve bazı kağıt ve boya kalemleri ile dolu tutuyorum.

Her zaman hareket halindeyken ya da gerçekten hazırlıklı olmayı seven bir anne olan bir anne iseniz, her zaman stoklanmış bir tote çantasına sahip olmanızı tavsiye ederim. Tüm çantalarımın dokuları, el dezenfektanı, kalemler, chapstick ve yeni bir atıştırmalık stoğu var. Çocuklarım kir ve ıslak bebek bezi olan bir dünyada yaşayabilirler, ancak iki saatten fazla atıştırmalık olmadan yaşayamazlar.

İster evde bir anne, çalışan bir anne ya da hareket halindeyken bir anne olun, çeşitli cüzdanlara sahip olmak, hayatınızı organize ve şık tutmada yardımcı olur. Umarım bu liste sizin için mükemmel çalışan bir çanta bulmanıza yardımcı olmuştur!

Şunlar da hoşunuza gidebilir:

[Top 15!] En iyi sırt çantası bebek bezi çantaları

12 adet yeni anne mücevher seveceksin

Ücretsiz göğüs pompası, püf noktaları ve sorular nasıl puanlanır

Daha sonra pin!

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *