İndirimli Dişçi Planı (Giveaway)

paylaşımı bakımından dental ziyaretlerinizde tasarruf edin!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Paylaşmak

https://apis.google.com/js/plusone.js

Bir dişçiye gittiğim en son ne zaman bir çocukken ve dişimin babamın işten sigortası kapsamındaydı. Diş sigortası olmadan, sadece bir temizlik için diş hekimine rutin bir ziyaret bireysel 100 $ ‘a mal olabilir. Benim için bu gider, sadece göze alamayacağım bir lüks.

Tıpkı bir dişçiyi ziyaret etmemeyi seçmemeyi seçtiğimiz için çok sayıda Amerikalı var, çünkü işverenleri diş sigortası ya da primler çok fazla maliyet sunmuyor. Kendinizi bu durumda bulursanız, bir diş ağrınız varsa ya da başka bir dental acil durumunuz varsa, size veya ailenizdeki biri olursa ne yaparsınız? DentalPlans.com, dental ziyaretlerinde paradan tasarruf etmenin bir yolunu arayan kişilere veya ailelere indirimli planlar sunar.

DentalPlans.com’da bireysel bir diş planı, bireyler için 79.95 $ ‘dan başlar ve aileler için 129,95 $’ dan başlar. Diş sigorta primleri, bir aileye yılda 400 dolara kadar mal olabilir. Bu maliyet, düşülebesiz sigortanızın denet ziyaretine göre sizden ücretini alabileceği dikkate alınmaz.

Bir diş indirim planı nasıl çalışır?

DentalPlans.com, hizmetlerini yeni hastalar karşılığında bireylere ve ailelere indirimli bir oranı sunmayı kabul eden ülkenin her yerinden bir diş sağlayıcı ağı var. Planın bir üyesi olarak, Yıllık Ücreti DentalPlans.com’a ödersiniz, plan üyelik kartınızı yazdırın ve alanınızdaki planı kabul eden bir dişçiye götürün.

Yetişkinlerin ve çocukların altı ayda bir diş temizliği olmaları önerilir. Sigorta olmadan yetişkin bir temizlik, 100 dolar cebinden 100 dolara mal olabilir. DentalPlans.com’dan Diş Planı ile dişlerimi sadece 56,00 $ için temizleyebilirim. Çocuklarım için bir temizlik sadece diş planımla 45 $ maliyeti.

Evinizdeki en pahalı eşyaların 5’inden 5’i

Bir diş planı veya diş sigortası satın almalı mıyım?

İkisi arasında seçim yapmadan önce matematiğinizi yapın. Siz veya ailenizin üyeleriniz oral hijyeninizle ilgili önemli sorunları varsa, o zaman bir diş planı muhtemelen uzun vadede sizin için en iyi seçenektir. Premiumların ve düşülenlerin ilk önce ne kadara mal olacağını öğrenmek için sigorta sağlayıcınıza danışın.

İndirimli diş planları hakkında daha fazla bilgi veya kendiniz veya aileniz için bir plan satın almak için lütfen DentalPlans.com adresini ziyaret edin.

Sağlıklı anneler dergisi okuyucular, bireysel bir plan için 79.95 $ ‘dan, bireysel bir plan için 79.95 $’ dan, Facebook’taki dentalplans.com adresini takip ederek ve bize bir yorum yaparak bir aile planı için tercih ettikleri bir denge planını kazanma şansına girebilirler. .

Feragat Bilgisi: Güney Dakota’da planlar mevcut değildir. California sakinleri tanıtım için uygun değildir. Tamamen ücretsiz bir aile diş tasarrufu planı kazanmak için 18 yaş ve üstü olmalıdır.

Bu Yarışma, 22 Şubat 2012 Çarşamba günü sabah 8’de sona eriyor ve sadece ABD sakinlerine açık.

Ekstra girişler için:

G + üzerine DentalPlans.com’u takip edin

Sağlıklı yaşam bültenimize abone olun

Beni Twitter’da takip et

Sağlıklı anneler dergisine abone olun

Google Friend Connect ile bu blogu takip edin

https://apis.google.com/js/plusone.js bu yarışma

İthttp: //assets.pinterest.com/js/pinit.js

Bu yarışmayı kaz

Bu yarışmayı tweet

Yarıntıyı tıkamak

E bağlantısını sitemize veya bu yarışmaya bir arkadaşınıza postalayın (BCC Talbertcascia @ yahoo dot com olduğundan emin olun, bu yüzden e-postanın kanıtı var)

İlgili mideburn – Mide ekşimeyi doğal olarak nasıl tedavi edilir?

Facebook’ta sağlıklı anneler dergisi gibi

Blog Kurbağa Topluluğumuza Katılın

Sağlıklı anneler dergisini blogroll’ınıza ekleyin.

Bu yarışma hakkında blog. Bir bağlantı eklediğinizden emin olun.

Ekstra girişler dahil her giriş için lütfen ayrı bir yorum bırakın. Kazananlar, aldığım yorumlardan ve e postalardan rastgele seçilecektir. Yarışma 22 Şubat 2012 tarihinde sabah 8’de sona eriyor ve ABD’deki kimseye açık. Lütfen e-posta adresinizi yorumlarınızda bırakın. E-posta adresleri olmayan tüm yorumlar diskalifiye edilecektir.

* Açıklama:Bu inceleme karşılığında DentalPlans.com’dan bir aile diş planı aldım. Tüm görüşler doğru ve% 100 madendir.

Cascia Talbert, Kuzeybatı Pasifik’te yaşayan yoğun bir blogcu, yayıncı, serbest yazar, çevrimiçi tüccar ve beş çocuğun annesidir. B.A. ile Tarih ve hukukta ve sağlıklı bir şekilde yazmak ve sağlıklı kalmak için bir tutku, 2007 yılında sağlıklı anneler dergisine başladı. Halat Mothers Magazine şu anda anneler için en iyi sağlık blogu ve birkaç sağlık uzman yazarları ve anne blogcuları bulunmaktadır. Bayan Talbert, annelerin sağlık konularında iyi eğitilmişse ve nasıl sağlıklı kalırsa, bu bilgiyi çocuklarına indirebilirler ve ABD’deki çocukluk obezite istatistiklerini geri çevirebilirler.

Bayan Talbert, Wellsphere.com’da özellikli bir sağlık blogcusudur ve makaleleri EzineArticles.com’da da bulunabilir. Ayrıca, Annenin doğal sağlık ve sağlıklı yaşam mağazasını yöneten sağlıklı annelerin sosyal ağını da yönetiyor ve Amerika’nın sağlıklı yaşam mücadelesi için Sosyal Medya Danışma Kurulu’nda.

Bu Mesajın bağlantısı: Kaydet İndirimli diş planı (Giveaway) ile diş ziyaretlerinizdeki para
Proteini her yemeğe dahil etmenin kolay yolları

0/5

(0 Değerlendirme)

Paylaşmak önemsemektir!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Paylaşmak

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *