Hafta sonu yansıma#36 telaşlı hafta… Noel için hazırlanmak

Bir hafta daha bir kez daha bitti. Yaşlandıkça zaman daha hızlı geçiyor gibi görünüyor.

Tekrar ev annesinde kalmaya başlıyorum. Bir rutine girdiğimize inanıyorum. Blogumda çalışabilmem için gençlerden önce kalkmaya çalışıyorum. Bloglamam gereken tek olasılık, bilgisayarımızın ev odasında olduğu gerçeği nedeniyle herkesin yatakta olduğu zaman. Televizyonun yanı sıra alan gençlerle dolu olduğunda benim için bir dikkat dağıtıcı şey var.

Kaliforniya’daki bu ev, Wisconsin’deki eski evimizin yaklaşık üçte biri. Bu hafta yaklaşık dört saat içinde tüm evi boğabileceğimi keşfettim. Bu yüzden çalışmadığım için mümkün olduğunca temiz tutmaya söz verdim.

Conan’ın yanı sıra Ciara’nın birlikte oynamasının yanı sıra çok eğlenceli. O yaygın büyük kardeştir. Bana Conan’ın ne istediğini ve her yerde ona uyduğunu söylüyor. Tabii ki her zaman söylediklerini istemiyor. Gerçekten komik. Aynı şekilde biraz kardeşi ile oldukça ima ediyor. Dün Conan’ın yatak odasında oynuyorduk ve oynamak istediği her oyuncağı aldı. Eğer onun için bir oyuncak daha keşfetseydim ve onu düşünmeye başlamış olsaydım, Ciara’nın da bir kişiyi de gözden geçireceğini de düşünecekti. Bazı durumlarda biraz kokuyor.

Benim koca ve ben Courtney son derece mutluyum. Biri birden fazla hatası olmayan bir kağıt yığını ile Institution Yesturday’dan ev geldi. Aynı şekilde eğitmeni, Sacramento Eyaletindeki akademik beceri göz atmasına katılması için aday gösterdi. Giriş testini geçerse, bu yaz Sacramento belirtilerine özel programlar alabilir. Onun için son derece heyecanlıyım ve testte iyi puan alması umudum.

İlgili Hanehalkı İşletme: Müşterileriniz için tam olarak nasıl bir ev resim albümü üretilir

Pratik olarak Noel için hazırız. Bu hafta Noel kartlarımı gönderdim. Noel çerezlerimizin yanı sıra, dün gece Noel ışıklarına bir göz atarak şehir çevresindeki yıllık sürüşümüze gittik. Ciara ışıkları işaret ederken eğlendi. Courtney, babası yeni kitabını getirmesine izin vermediğinden beri barışçıydı. Conan, Asleap En Best Away’e düştü, yine de istediğimiz şeydi.

Bu memeye katılmak için Bay Linky’e bağlantınızı ekleyin. Ardından, Healthy Moms tarafından desteklenen hafta sonu yansımasına geri dönen bir bağlantı ile haftanıza geri yansıtan bir blog yayın yapın. Katılan herkese gideceğim.

Bu yazıya bağlantı: hafta sonu yansıtma #36 telaşlı hafta … Noel için Hazırlanıyor

0/5

(0 yorum)

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *