Hamilelik izninizden en iyi şekilde yararlanın

Paylaşım umursamıyor!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Paylaşmak

https://apis.google.com/js/plusone.js

Danielle Webb tarafından

Hamilelik şüphesiz rahatsız edici bir zaman olabilir, ancak olması gerekmez. Kesinlikle sizin hakkınızda bir ‘parıltı’ olacak olsa da, hamile olduğunda tam olarak ne kadar parlak göründüğünüzü açıklamasıyla, büyük olasılıkla içeride çok parlak hissetmeyeceksiniz – sabah bulantısı, mide ekşimesi, kaşıntı, bacak krampları, sırt ağrısı Ve engellenen hareketlilik de bunu görecekti!

Ama dediğim gibi, hamilelik gereksinimi bu kadar rahatsız edici bir zaman değildir – gerçekte bazı kadınlar (azınlık, söylenmesi gerekir), arkanıza yaslanmanın yanı sıra hamileliklerinin tadını çıkarmak için gerçekten yöntemler keşfetti. Tam burada hamilelik izninizden en iyi şekilde yararlanmak için yapabileceğiniz bazı şeyler:

Diyet

Sağlıklı bir diyet planı hamilelik sırasında hayati önem taşır – sadece iki kişilik yemek değil, bebeğinizin sağlığı ve sağlıklı yaşamı ile esas olarak diyetinize bağımlıdır, ancak ideal yiyecekleri yemek gerçekten daha iyi hissettirir – ideal miktarda yemek için dikkatli olun meyve, sebze, nişastalı gıdalar, protein ve süt ürünleri bu ruh hali değişimlerini önlemek için!

Bu ağrıları ve ağrıları hafifletin

Görünüşünüz hakkında harika hissetmiyorsanız, kendinizi şımartmakla ilgili kesinlikle yanlış bir şey yoktur – sırtınızdaki ağrıları basitleştirmek için bir güzellik salonu, sağlık kulübü veya masaj salonuna gidin.

*Not: Bir sağlık kulübüne gidiyorsa, jakuziler ve saunalar gibi sıcak tedavileri önlemek en iyi olurdu, çünkü bu besinlerin vücut sıcaklığınız yükseldikçe bebeğinize gitmesini etkileyecektir.

Hamile kıyafetleri

Haftalardır kullandığınız bu ter pantolonları son derece rahat olsa da, sizi harika görünmek için aynı şekilde yaratılmış rahat kıyafetler olduğunu unutmayın – Tiffany Robe and Roting’den bu muhteşem hamilelik önlüklerine bir göz atın neyi kastettiğimi anla. Diğer yarınız da size şükredebilir – son olarak tişörtlerini alabilir ve terlemelerini geri alabilir!

Danielle Webb, düzenli olarak düzenli olarak maceralarını paylaşan ve ebeveynleri etkileyeceği ve kendisinden önce yaptığı gibi rehberlik edeceği umuduyla fikirleri paylaşan bir annenin annesi olan telaşlı bir blog yazarıdır.

Bu yazıya bağlantı: hamilelik izninizden en iyi şekilde yararlanın
İlgili göreviniz hamileliğinizi riske atıyor mu?

0/5

(0 yorum)

Paylaşmak önemsemektir!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Paylaşmak

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *