Stitch Fix, tembel anne

için mevcut kıyafetler sunuyor, Stitch Fix’in sadece benim için geliştirildiğinden eminim. Körfez Bölgesi’nde başladığı düşünüldüğünde, birisinin bazı kahve dükkanındaki garip kıyafet alışverişi özelliklerimi duyması ve bir başlangıçta tanıtması oldukça mümkündür. Bu gerçekten burada gerçekleşiyor.

Anlaşma, gerçek hayattaki insan stilistlerinin stil tercihlerime, bir ankete, moda olana ve Pinterest’in serpilmesine dayanan 5 üründen oluşan bir kutu yaratmasıdır. Her ay, postada yeni bir düzeltme* alıyorum, sonra selfie çekmeye ve arkadaşlarımı demokratik olarak neyi saklayacağına ve ne geri döneceğine karar vermeye çalışıyorum. Sadece tuttuğum şeyi ödüyorum – ama her şeyi tutarsam% 25 büyük bir teşvik var.

Onu sevip sevmediğime karar veremiyorum, ama çok eğleniyorum. Üç düzeltmemde şimdiye kadar gönderildim.

İlk dikiş düzeltme kutum açmak için çok heyecan vericiydi ama sonuçta tatmin edici. Arkadaşlarımın bu güçlü yeni elbise (#4) için delirmesini umuyordum ama Facebook’ta hiç kimse bunu hiç sevmedi. Üst 3’ü tutmak istedim ama omuzlarımı zorlukla adım atabiliyordum. Kendi tişörtümü 5 #5 tuzak olarak attım ve birkaç arkadaş bana iade etmemi söyledi. Pantolon #2’de tuttum ama hemen pişman oldum. Kolye çok tarzım (NMS), fotoğraflamadım bile.

Ayrıca aynamın gerçekten tozlu olduğunu gördüm.

İkinci dikiş düzeltmesi çok daha fazla şey tuttuğum için daha iyiydi. Ama gerçek para harcamam daha kötüydü. Bu tehlikeli bir oyun.

Elbise #1’i sevdim ve resme gülümseyerek “Deste Yığınlarını” denedim. Sonra anlaşmamı ve kıyafetlerimi nasıl fotoğraflayacağımı bilmediğimi fark ettim, bu yüzden bunu başardım. Karışık değerlendirmelere rağmen üst 2 numaralı tuttum (ve düz tutmak için bir kuşakla giymem gerekiyor). Kolye #3 çok sevimli ama henüz kullanmadım. Üst #4 cilt tonumla iğrenç ve beğenirseniz umursamıyorum. Son olarak, sevimli olduğunu düşünmeme rağmen, Blon #5 kocamı geçemeyecek kadar şekilsiz.

Ve sonra zarları yuvarlamaya devam ettim. Güvenilir insanlardan “üçüncü düzeltmenin cazibe olduğunu” duymuştum. Kuşkusuz bu oynadığımız öznel bir oyun.

Polka noktalarını gördüğümde kendinden geçmişim ama bunun nedeni çok fazla donanma ve beyaz polka noktamın olması, bir hafta boyunca başka bir şey giyemediğim için. Bluz B akım, ancak renk ve stil beni kusmak istememi sağlıyor. Ben turuncu? Yok! BLICH C, kendim için hiç seçmeyeceğim eğlenceli bir seçim oldu. Zarif bir gri iş etek giydim ve profesyonel gibi hissettim. Sonra kazıkta bir sonraki şeyi aldım ve bir çift kırmızı skinny jeans oldu; Ayrıca vahşi ve çılgın bir görünüm için bluzu da kullandım. Ding Ding Ding. Seçmenler panelim bunun kazanan görünüm olduğunu belirtti. Fotoğraf A’da kendi kırmızı pixie pantolonumu giydiğimi boşver, kimse elbiseyi umursamadı, bu yüzden kendime biraz para kurtardım ve sadece BLUP C’si tuttum.

Dikiş düzeltmesi sizin için olabilirse:

alışverişten hoşlanmıyorsun veya bunun için vaktiniz yok

Çok sevimli ve şık olmak istiyorsun ama nasıl olduğunu bilmiyorsun

Eğer:

Alışverişi seviyorsunuz ve kendi kıyafetlerini seçmeyi özlersin – Whitney!

İnanılmaz derecede belirli zevkleriniz ve bir üniformanız var

Şimdiye kadar hala eğleniyorum ve bırakamıyorum. Çok özel bir hediye aldığımı ve hediye verenlerin duygularına zarar vermeden iade etmek için lisansım varmış gibi hissediyorum. Bir sonraki düzeltmem 5 Ağustos’ta gelmesinden kaynaklanıyor.

Ne düşünüyorsun?

Stitch Fix’i denemek ister misiniz? Postada bir yığın kıyafet almak istiyorsanız, kayıt işlemini başlatmak için buraya tıklayın.

Bunu veya başka bir hizmeti denediniz mi? Her zaman bir sonraki kolay şey bulmaya çalışıyorum! Whitney ve Whiting Alışveriş gibi çok daha çok iseniz, Stitch Fix, SAHMS’yi (diğerlerinin yanı sıra) stilistleri olarak işe alırsa, evde kalma anneleri için 7 esnek göreve göz atın.

+++

Sponsor değil ama sevk bağlantım aracılığıyla katılırsanız, bize bağlı kuruluş bağlantısı aracılığıyla bazı kuruşlar verebilirler.

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *