Kurtarmaya

Superfoods Paylaşım Bakıyor!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Paylaşmak

John Stewart

Yediğimiz tüm yiyecekler de benzer şekilde besleyici değildir ve vücuda sağlıklı değildir. Bizim büyük bir kısmı, büyük yağların yanı sıra yüksek yağ ve şekerli yiyecekleri sınırlamak gibi, çok fazla meyve yemek gibi temel beslenme ilkelerinin bilincindeyiz. Süper gıdalar temelde sağlıklı düşünülen gıdalardır. Besin açısından zengindir, antioksidanlar açısından yüksektir ve kalori bakımından son derece düşüktür. Çalışmalar, bu gıdaların bir iltihabı azaltmaya yardımcı olabileceğini, kan şekeri seviyelerinin yönetilmesine yardımcı olabileceğini ve hatta büyük hastalıkları önleyebileceğini gösterdi. Tam burada diyetinize dahil edilecek bazı süper gıdalar listeleri.

Arı poleni

Arı poleni, keşfedilen en saf doğal yiyeceklerin zenginlerinden biri olduğu düşünülmektedir. İnanılmaz ve beslenme ve tıbbi değeri yüzyıllardır. Arı polenleri vitaminler, mineraller, karbonhidratlar, lipitler ve proteinler içerir. Bunların hepsi, arıların bedenlerinde toplanan polenlerden gelir. Bu birçok gıda mağazasında sunulmaktadır. Hatta diğer doğal diyet takviyesinde ve cilt ürünlerinde arı poleni bile keşfedebilirsiniz. Bee polenli cilt ürünleri, bebeğin bebek bezi döküntüsü ve hatta egzama için mükemmeldir. Bazıları aynı şekilde alkolizm, alerjiler, astım ve karın problemleri için tavsiye ediyor.

Sarımsak

Sarımsak iyileştirici özellikleri ile ünlüdür. Bu aynı şekilde, soğuk algınlığı ve grip için en iyi doğal tedavi olarak kanıtlanmıştır. Bunun yanı sıra sarımsak da aynı şekilde güçlü bir antioksidandır. Aynı şekilde yüksek kolesterol seviyesini azaltmaya yardımcı olduğu kanıtlanmıştır.

Soğanlar

Soğan büyük bir C vitamini, biyotin, kalsiyum, B6, krom ve diyet lifi kaynağıdır. Soğan benzer şekilde flavonoidler ve antioksidan olarak hareket ederler. Doğrudan anti-tümör etkileri vardır ve bağışıklık geliştirme özelliklerine sahiptirler. Aynı şekilde, karaciğer için de büyük miktarda kükürt vardır. Sülfür, amino asitlerin etkilerini bir kişinin beynine ve endişeli sisteme uyarmasına yardımcı oldukları için protein ile en iyi entegredir. Anti-enflamatuar etkiye sahiptir, bir antibiyotik, antiviral olarak hareket eder ve ayrıca çeşitli anti-kanser güçlerine sahiptir.

Yonca

Yonca, böbrek taşlarını tedavi ettiği ve sıvı tutulmasını ve şişmeyi kolaylaştırdığı anlaşılmıştır. Çinliler tarafından bitkisel bir ilaç olarak kullanılmıştır. Yonca, protein ve E vitaminlerinin yanı sıra K. açısından zengindir. Yonca yaprakları sekiz son derece gerekli amino asit içerir. Mükemmel bir müshil olduğu kadar büyük bir doğal diüretik olduğu kanıtlanmıştır. Aynı şekilde, idrar yolu enfeksiyonlarını, mesane, prostat bozukluklarını ve böbrek problemlerini tedavi etmek büyüktür. Alkalize olmasına yardımcı olur ve vücudu, özellikle karaciğeri detoksifiye eder. Bu, artrit, astım, saman nezlesi ve diyabet için harika bir tedavidir.

Ham bal

Bal, çiçek nektarlarından belirli böcekler tarafından oluşturulan harika ve yenilebilir bir jöle bileşiğidir. Çiğ bal, işlenmemiş, ısıtılmayan veya filtrelenmemiş tamamen doğaldır. Doğa tarafından sunulan en saf bal türüdür. Antiseptik, antibakteriyel, antibiyotik ve antifungaldir. Vücut tarafından hızla emilir ve karın ve hazımsızlık sorunlarına yardımcı olur.

John Stewart, sindirim, stres ve kaygı ve uyku sorunları gibi birçok sağlık ve sağlıklı yaşam konusunu oluşturan keskin bir sağlık ve sağlıklı yaşamın yanı sıra fiziksel zindelik tutkunudur. Sindirimle yardımcı olan güçlü bir pH’a duyarlı enzim karışımı olan Univase Forte arzına odaklanıyor.

Bu bilgiyi yararlı keşfettiniz mi? Sağlıklı Moms dergisine desteğinizi göstermek için buraya tıklayın.

Bu yazıya bağlantı: kurtarmaya süper gıdalar
İlgili magnezyum eksikliği belirtileri

0/5

(0 yorum)

Paylaşmak önemsemektir!

PaylaşmakCıvıldamak

Paylaşmak

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *