Profesyonel uyku tavsiyesi parmaklarınızın ucunda: Huckleberry uygulaması

Uyku, harika bebeğinizi eğitirken hangi yaklaşımı almak istediğinizi merak ediyor musunuz? Bunun basit bir karar olmadığını ve daha da önemlisi, doğru ya da yanlış olmadığını anlıyoruz. Her hanenin, bebeklerinin uyku rutini söz konusu olduğunda farklı ihtiyaçların yanı sıra dilekleri vardır. Bu yüzden her annenin Huckleberry’yi denemesini öneriyoruz.

Ben fantastik uyuyan ve uzun uzanmalarda uykuda olan 3,5 aylık çocuğumun aniden sahip olduğu her şeyle uyku ile savaşırken Huckleberry’ye güveniyordum. Bizim için büyük bir fark yarattı ve sadece kısa bir süre içinde mutlu, büyük uyuyan benliğine geri dönüyor.

Huckleberry uygulamasının arkasındaki temel konsept

Huckleberry, özellikle çocuğunuzun yanı sıra size özel olarak uyarlanmış profesyonellerden uyku rehberliği sağlar. Uyumak, gece beslemeleri yapıyor veya nazik bir yaklaşım arıyorsanız önemli değil… bu uygulamayı kullanabilirsiniz! Tamamen uyarlanabilir olmanın yanı sıra, geleneksel bir uyku danışmanı işe almakla karşılaştırıldığında bütçe dostu bir çözümdür.

Sizin için çalışan bir uyku planı bulmak için hem pediatrik uyku profesyonellerini hem de yapay zekayı kullanıyorlar. Bit sorunlarından (kısa şekerlemeler gibi) büyük sorunlara (“hey, evimizdeki hiç kimse aylarca 2 saatten fazla uyumamış”) her şeyi çözmeye yardımcı olabilirler). Uyku planları ile, gerçekten başarıya ulaşmanıza yardımcı olmak için haftalık uyku kılavuzlarının yanı sıra takipler de sağlanacaktır.

Sadece uyku tavsiyesinden daha fazlası, aynı şekilde beslemeleri, büyümeyi, sıcaklığı izleyebilir ve ilaç için hatırlatıcılar ayarlayabilirsiniz. Onların uygulaması da, bebeğinizin yorgun veya aşırı denetlenmediğinden emin olarak, Battimes’i daha kolay hale getiren ideal uyku süresi tahminleri sağlayan Sweetspot adlı inanılmaz bir ücretsiz işleve sahiptir.

Uygulama + hizmetleri mevcut

Huckleberry uygulaması
Üzülmeyin, tek başına uygulama ile sıçramaları ve yardım sınırlarını keşfedebilirsiniz! Beslemeleri, uykuyu, büyümeyi, sıcaklıkları ve daha fazlasını izleyebileceksiniz. Aynı şekilde, çocuğunuzun ne zaman uyumaya hazır olması gerektiğini ve aylık raporların yanı sıra Sweetspot®’a erişiminiz olacak.

Tek uyku planı
Yukarıdaki her şeyin üstünde, tek uyku planı ile teşhis sınavını alabilecek ve bir uyku analizine sahip olacaksınız. Hafta by Week uyku rehberlerine ek olarak bu analizden özel bir rutin alacaksınız.

Bu size bir kerelik 29,99 $ ücret harcayacaktır. Yalnızca Huckleberry web sitesi ile sunulmaktadır.

Huckleberry Premium
İşte işler gerçekten iyi oluyor! Diğer iki planın dahil olduğu şeylerin yanı sıra, prim ile uyku rutinleriniz hakkında takipler ve her türlü sorun veya endişeyi çözmek için kılavuzlarınız olacaktır. Aynı şekilde özelleştirilebilir bir tatlı noktanız olacak.

Bu size aylık 14,99 $ harcayacaktır.

Huckleberry Premium nasıl çalışır

1. Bir anket alırsınız.

2. Track your bit one’s sleep for a couple of days.

3. The algorithm as well as the professionals took a look at your data. 

4. A custom sleep plan is produced for you to follow. We truly like that the guidance provided is simple as well as simple to follow. These plans are totally achievable. Plus, you will get follow-ups with the experts. 

Try Huckleberry Out Today!

It all seems quite good, right? Don’t squander one more minute having a hard time to figure out what your infant needs when it comes to sleep. Head to Huckleberry as well as let them assist you discover a solution!

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *