Seyahat yasağı ortaya çıkıyor – ancak Amerikan Tıbbı

paylaşımını tehlikeye atmıyor!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Paylaşmak

Yedi ülkeden 90 günlük bir yasa yasağı, 33 tıbbi kuruluşun inanılmaz “endişe” veya açıkça muhalefetinin ortaya çıkmasını teşvik etti.

Çağdaş sağlık hizmetlerinde bir yazı, “Mahalle, araştırma çalışması için yıkıcı yansımaların yanı sıra bilim ve tıptaki ilerlemeler için yıkıcı yankılara sahip olacağından korkuyor” dedi.

Kesinlikle satın alma, Amerikan tıp kurumlarında istenen pozisyonları kazanan özel doktorların hayatlarını bozuyor ve satın alma işlemi yapıldığında ABD’de değil. Aynı şekilde işverenlerinin iş rutininde doldurulacak bir alanı vardır. Savaş insanların hayatlarını parçalara ayırıyor, yine de masum olabilirler. Terörizme sponsor olan ülkeler ABD’ye başarılı bir şekilde savaş ilan etti.

Ancak Amerikan tıbbı o kadar savunmasız mı, doktorların gelişinde 90 günlük bir gecikmeden, bunlardan birçoğu İran, Irak, Libya, Suriye, Yemen, Somali ve Sudan’dan Sudan’dan? Sonuçta, her yıl ABD tıp kurumlarında binden fazla yaşlılar, lisansüstü eğitim programına staj yapan mezunların yıllık bilgisayarlı “maçı” ile bir ortamda bulunmamaktadır. Ek teklifin yanı sıra kabul programı veya sabunla bir olasılık daha sonra, çok sayıda yaşlı vatandaş hala işsizdir. Bu, ABD’de yöntem için izin alamadıklarını, yine de belirlenen kırsal mahallelerin veya şehir içi hastanelerin bir doktoru keşfetmek olduğunu ve dört yıllık titiz, pahalı kolej sonrası eğitiminin boşa harcandığını gösteriyor. Yine de Robert Lowes’in Medscape’deki 3 Şubat’taki bir yazıya göre, Amerikan Tıp Derneği (AMA) CEO’su James Madara, boş ikamet yuvaları konusunda endişeli.

Bir güneş yanığı tam olarak nasıl bakılacağı ile ilgili

Tıp kuruma giriş son derece rekabetçidir, bu nedenle muhtemelen tüm kursiyerler niteliklidir. Sudan’dan mezun olanlar çok daha iyi eğitilmiş olabilir mi? ABD, tıbbi bir işgal hakkında düşünmenin yanı sıra o kadar az genç insan var mı, kendileri umutsuzca doktorların yetersizliği olan ülkelerden gelen bir beyin göçüne güvenmemiz gerekiyor mu?

Amerikan tıp okullarındaki “kültürel yeterlilik” konusundaki tüm vurgular ve İngilizce olmayan konuşmacılar için tercümanlarla ilgili zahmetli yönergeler için, Amerikan kültürüne aşina olmanın yanı sıra Amerikan İngilizce konuşmacılarıyla başarılı bir şekilde etkileşime girme yeteneği ne olacak? Bazı yabancı doğumlu mezunlar şüphesiz mükemmeldir, ancak birçok Amerikalı birey bir iletişim boşluğu hakkında homurdanır. Öyleyse neden bazı büyük kurumlar yabancıları seviyor gibi görünüyor? Ucuz ve her şeyden önce uyumlu emek istiyorlar mı? Hemen burada istihdamla ilgili bir vize denemesinde hekimler sağlık tesisi politikasına eşya denemiştir.

Onlar için nedenler ne olursa olsun, burada Amerikan tıbbi iş gücü hakkında bazı gerçekler var:

Madara’ya göre, bu ülkede hekimlerin dörtte biri, özellikle ana bakımda yetersiz hizmet alan bölgelerde çalışma olasılığı daha yüksek olan dünya çapında tıp mezunları (IMGS). Lisansüstü Tıp Eğitimi Akreditasyon Konseyi’ne (ACGME) göre, Amerika Birleşik Devletleri’nde lisanslanan 10.000 IMG, yasağın etkilenen yedi ülkede tıbbi kurumlardan mezun oldu. George Mason Üniversitesi Göçmenlik Araştırma Enstitüsü’ne göre, kayıtlı hemşirelerin% 15’inin yanı sıra araştırma çalışması ve gelişim üretme bilim adamları. Sağlıkla ilgili alanlardaki 14 milyon işçinin 60.000’den fazlası yasağın etkilenen yedi ülkeden geliyordu.

İlgili Ev tatillerinde sadece bir bütçe belirlemekten çok daha fazlası var. Bir ev tatili planlaması için tam olarak okumaya devam edin: 5 önemli ipucu.

Tıp, tarım gibi, şimdi “Amerikalıların yapmayacağı işlerle” dolu mu? Aslında, tıbbi işleri seven yeterli Amerikalılardan çok daha fazlasına sahibiz. Bununla birlikte, en iyi doktorlardan birkaçı, kendi kendine akredite edilmiş “uzmanların” ceplerini sıralayan pahalı “Sertifikasyonun Bakımı ™” programları da dahil olmak üzere sınırsız bürokratik gereksinimlerden kaynaklanmaktadır, ancak bireysel bakıma hiçbir şey katmaz. “Orta Seviyeler” ile değiştiriliyor (ikame edilir) çok daha az trenleing. Daha sonra, düzenleyici gereksinimler için ödeme yapamadıkları için emekli olmak veya işçi olmak zorunda olan sayısız bağımsız doktor var – yani yeni Medicare geri ödeme sistemi Macra tarafından büyük ölçüde kötüleşiyor. Doktor “tükenmişlik” o kadar fakir oluyor ki, her yıl intihar etmek için 400 doktoru – büyük bir tıp kurum sınıfının eşdeğeri – kaybediyoruz.

ABD, en iyi ve en parlak çizmek için bir işaret olmalı ve Amerikalı olmak isteyenleri karşılamalıdır. Ne yazık ki, Amerikalıların yaşamları, yabancı doğumlu doktorları isteme şansına ek olarak, Amerikalıları öldürmek ve kültürümüzü mahvetmek isteyenler tarafından tehdit ediliyor. Bunların taranması gerekiyor.

Bu arada, organize tıbbi grupların seyahat yasağına tepkisi, Amerikan tıbbındaki ciddi sorunları dikkate alıyor.

Bu yazıya bağlantı: seyahat yasağı ortaya çıkıyor-ancak Amerikan ilacını tehlikeye atmıyor

0/5

(0 yorum)

Paylaşmak önemsemektir!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Paylaşmak

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *