Uzun bir bekleyiş nasıl eğlenceli hale getirilir

Aşağıda, her annenin bilmesi gereken yeni kitap şeylerimizden bir alıntı. Sadece bu tür durumlar için çantanızda bir tane alacağınız umuduyla tüm hafta kitabın küçük zevklerini veriyoruz. ve biri araba için.

Kiddoslarımızı mutlu etmek için gittikçe daha fazla uygulamalar, videolar ve aile fotoğrafları yüklü akıllı telefonlarımız var. Ama kesinlikle hazırlıksız olduğunuzda her zaman en uzun beklemeler beklenmedik gibi görünmüyor mu?

İster uzun bir çizgide duruyor olun, ister bir restoranda sonsuzluk bekliyor olun, işte o telefon pilinin öldüğü zamanı geçebilecek birkaç anne hilesi var:

Parmak kuklalar. Parmaklarınızın ucuna bazı yüzler çizmek ve doğaçlama bir parmak kuklası şovu oluşturmak için bir kalem kullanın.

Yarış pisti. Bir kağıda bir yol veya şehir sahnesi çizmek için kaleminizi dışarıda tutun. Maceranızda çantanızdan araçlar veya karakter olarak para kullanın.

Ben casusluk . . . Küçük çocuklar bile bu temel tahmin oyununu yakalayabilir. Bir nesne bulun ve bir ipucu sağlayın: “Küçük gözümle casusluk yapıyorum, mavi bir şey” ve herkes tahmin ediyor. Bu yaşlı ama goodie bekleme odaları ve trafik sıkışıklığı için en iyisidir.

Burnunda kaşık. Bir restoranda uzun bir beklemek için zarif bir dikkat dağıtıcı mı ihtiyacınız var? başka bir yere bak. Başparmağınızı metal bir kaşıkın içinden silin, üzerinde sert nefes alın (“hah!” Dediğiniz gibi), sonra schnoz’unuzdan sarkın.

Bir dahaki sefere küçük bir sahne seti tutmak istiyorsanız, çıkartmalar harika, düz bir saptırma ve hurda kağıdı ve kaleminizle iyi eşleştirin.

Amazon.com’da bilmesi gereken her annenin bilmesi gereken şeyler bulun. Parmaklar ve yarış pisti Heather Flett.

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *