Ne Giymemeli: Baby Edition

Zavallı Winnie The Pooh. Ne kadar harika bir adam, ama bu günlerde anneler ona değil.

Facebook sayfamıza çocuklarına ne tür kıyafetler koymayı reddettiklerini sorduk. Bu çok öznel bir konu olsa da ve hepimizin bu stiller hakkında aynı görüşleri paylaştığımızı hayal etmiyorum, işte bebeklerinin giymesini istemedikleri stiller olarak adlandırılan bazı anneler. Camoflague. Küçüklerimizi savaşa hazırlamak için hayatın çok erken, toplanıyorum. Yakın zamanda yapılan bir trend olmasına rağmen, birçoğunuz çocuklarınızın kamuflaj sporu yapmasını istemiyorsunuz.

kaynak

2. Bikiniler. Ufur Weeny mayoları için Facebook’ta “beğenme” yok.

kaynak

3. Anne ve Baba’ya referanslar. Annenin küçük denizcisi bir teknenin resminin üstünde mi? Çita baskısı ile baba hakkında vahşi? Sizler, “Hayır teşekkür ederim” diyorsunuz. Özellikle babanın bebeğe olan ilişkisine bu dikkat çekici bir grafik haraç değil. Umm.

4. pastel hayvanlar. Ayrıca, neon hayvanlar. Ayrıca, neon arabalar. Tamam, bu oldukça öznel. Bence burada elde ettiğimiz şey genel peynir. Ya da belki sadece çirkinlik? Açıklamak için bir ürün seçmekte kötü hissediyorum.

5. BUTLENECKS. Daha fazlasını söylememize gerek yok. Ama yapacağız. San Francisco Anne Val, “Çünkü bir bebek küçük bir siyah sahte balıkçı yaka onesie’de Steve Jobs’a benzememelidir” diyor.

6. Bu bebeğin sadece bir pislik olabileceğine dair duyurular. Ben kalp göğüsleri, küçük canavar, bana prenses, bayan katil ve diğer yapay büyük başlı iddialar reddedilir.

7. Popo üzerine yazma. “Küçük Diva” yı öven bir onesi’den daha kötüsü nedir? Tush’ta söyleyen bir tane.

8. Kafatasları. Birçok anne onları ürpertici buluyor. Samimi CO’nun kafataslarla çocuk bezi yaptığına yetecek kadar katılmıyorum ve onları yeğenim için aldım çünkü annesinin onları kazacağını biliyordum. Oh iyi. Bunları Target’ta bulun. Ya da kafataslarından nefret ederseniz.

9. NFL, NASCAR, NBA lisanslı dişli. Bazı ebeveynler, çocuklarının multi milyon dolarlık işletmeler için bir reklam panosu olarak işlev görmesinden rahatsız. Buna Disney de dahil. yeterince adil.

Bonus Tartışma Konusu: Tulumlar. Bekle, tulumlar sevimli, değil mi? Yoksa tulumlardan nefret ediyor musunuz? Söyleyemem.

Yukarıdaki seçimlere ne kadar kabul ederseniz edin veya katılmamanız, çocuklarımızın büyüdüğünde, neon hayvan temalı tulumlarla NASCAR Turtlenecks bile hepsinin büyüleyici olduğunu düşüneceğimizi garanti edebilirim.

İlgili Etkinlik: Korkunç bir bebek kıyafetleri yarışmasına ev sahipliği yapıyor

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *