Kilo azaltma için en iyi diyet planı planı

Paylaşım umursamıyor!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Paylaşmak

https://apis.google.com/js/plusone.jsamericans şişman ve sadece şişman. Plakamızın yanı sıra parça boyutları son 30 yılda büyümüştür ve daha fazla ve daha fazla paketlenmiş ve hızlı yiyeceklere daha fazla güveniyoruz. Aynı şekilde araçlarımızda, bir masada veya televizyon veya bilgisayarın önünde daha fazla zaman harcıyoruz ve fiziksel aktiviteye her zamankinden daha az zaman harcıyoruz. Daha sağlıklı olmak için çoğunluğumuzun bir mucize diyet planı ve kilo verme programı aradığı şaşırtıcı değildir. Herkesin hızlı bir şekilde kilo vermesine yardımcı olabilecek evrensel bir diyet planı planı var mı? Yanıt sizi şaşırtabilir. Kilo vermeye çalışırken, aldığınız kalori sayısını azaltmak son derece önemlidir, sadece yağsız protein, kepekli tahılların yanı sıra çok sayıda meyve ve sebze yiyin. En son araştırmaya göre, poundları çok daha hızlı dökmenize yardımcı olacak 7 en iyi süper yiyecek var. Tabii süper fındıklar protein, lif ve sağlıklı doymamış yağlar bakımından yüksektir. Gün boyunca antep fıstığı atıştırması sizi dolu tutacak ve uzun süreli kilo azaltmaya yol açacaktır. Antep fıstığı da aynı şekilde kandaki nitrik oksidi azaltmaya yardımcı olan ve arterler boyunca birikmeyi önleyen fantastik bir kaynak veya arginin sağlar.

Talbertnutrition.com’dan Toplu Antep Fıstık

2. Siyah fasulye

Talbertnutrition.com’dan Field Günü Organik Siyah Fasulye

Bir fincan lezzetli siyah fasulye, 15 gram protein paketliyor. Yalın protein açısından yüksek bir diyet planı, uygun egzersizle uzun süre, yağ dökmenize ve kas geliştirmenize yardımcı olacaktır. Siyah fasulye benzer şekilde sıfır doymuş yağ içerir. Öğle veya akşam yemeğinizle birlikte bu lezzetli fasulyelerin bir yan yemek olarak tadını çıkarın.

Talbertnutrition.com’dan tüm shiitake mantarları

Soğukta dışarıda oynamanın dikkate değer faydaları

3. Mantarların çoğu öğünde et için mantar değiştirebilir. Çalışmalar, daha az et yemenin kilo vermenize yardımcı olacağını göstermektedir. John Hopkins Bloomberg Halk Sağlığı ve Sağlık Kilo Yönetim Merkezi Enstitüsü’nün Araştırma Çalışmasına göre, günde sadece bir öğünde et için mantar değiştirirseniz, önemli kilo kaybı elde edersiniz.

4. Fiber yulaftaki yulaf yulafı daha uzun kalmanıza yardımcı olur. Sadece 1/2 c yulaf ezmesi 4.6 gram dirençli nişasta, metabolizmayı artıran ve yağ yakan sağlıklı bir karbonhidrat içerir.

Talbertnutrition.com’dan normal haddelenmiş yulaf

5. Yogurtresearch, Yoğurt’u kilo kaybına bağlamaya devam ediyor, ancak Harvard Darius Mozzatarian tarafından yürütülen ve New England Dergisi Tıp Dergisi’nde yayınlanan yeni bir araştırma çalışmasına dayanarak, yoğurt tüketen insanların sağlıklı bir şekilde korunma olasılığının daha yüksek olduğunu keşfetti. Yoğurt yemeyenlere kıyasla yaşlandıkça ağırlık. Avokadospacked lif ve protein ile birlikte avokadolar da aynı şekilde daha uzun hissetmenize yardımcı olabilecek sağlıklı tekli doymamış yağlar içerir. Zeytin yağı

Colavita Talbertnutrition.com’dan Ek Bakire Zeytinyağı

Zeytinyağı, bir daha tekli doymamış yağ da benzer şekilde, Irvine Üniversitesi’nden bir araştırma çalışmasına göre, oleik asit, açlığı hafifleten ve göndererek işteri baskılayan küçük bağırsakta oleoyletanolamid (OEA) adlı bir bileşiğe dönüştürülür Beyninize, dolu olduğunuzu söyleyen sinyaller.

Bir dahaki sefere bakkalda olduğunuzda, bu süper yiyeceklerden birkaçını bakkal sepetinize koyun. Diyet planınızda basit değişiklikler yaparak hızlı bir şekilde kilo verebileceksiniz. Diyet planı ve kilo kaybı hakkında daha fazla bilgi ve kilo azaltma için doğal bakkal ürünleri için talbertnutrition.com adresine gidin.

Cascia Talbert, internet satıcısında ve Kuzeybatı Pasifik’te yaşayan beş çocuğun annesi olan telaşlı bir blog yazarı, yayıncı, serbest yazardır. B.A. ile Tarihte, mevzuatın yanı sıra besteleme ve sağlıklı kalma coşkusu, 2007 yılında Healthy Moms dergisine başladı. Healthy Moms dergisi şu anda anneler için en iyi sağlık ve sağlıklı yaşam bloguna yerleştirildi ve bir dizi özellik Sağlık ve Wellness Profesyonel Yazarlar ve Anne Blogcular. Bayan Talbert, anneler sağlık ve sağlıklı yaşam sorunları ve tam olarak nasıl sağlıklı kalacakları hakkında iyi bilgilendirilirse, bu bilgileri çocuklarına aktarabileceklerine inanıyor.ABD’deki gençlik obezite istatistiklerini tersine çevirin

İlgili Yaklaşım Tatiller Niyetle: Gezegene yardımcı olmanın yanı sıra gıda boşaltmasını önleyin

Bayan Talbert, Wellsphere.com’da özellikli bir sağlık ve sağlıklı yaşam blog yazarıdır ve makaleleri de EzineArticles.com’da keşfedilebilir. Aynı şekilde Ning’deki Sağlıklı Moms Sosyal Ağı’nı yönetiyor, Talbert Nutrition LLC’nin baş reklam polisi ve Amerika’nın Sağlık Mücadelesi için Sosyal Ağ Danışma Kurulu’nda. Google+’da ona uyun.

Bu makaleyi beğendiyseniz, bu hikayelerin tadını çıkarabilirsiniz.

Yükleniyor…

var MarketGidDate = yeni tarih (); Document.Write (”);

Bu yazıya bağlantı: Kilo azaltma için en iyi diyet planı

0/5

(0 yorum)

Paylaşmak önemsemektir!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Paylaşmak

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *