Bir bebek ayakta durmayı öğrendiğinde, bebeğiniz için en iyi 10 bebek itme yürüyüşçüsü

, ancak hala yardımsız yürüme konusunda ustalaştığında, bir bebek push walker bu boşluğu köprü kurmaya yardımcı olabilir. Yürümeyi keşfettikleri için çocuğunuza biraz destek sunuyorlar, ayrıca bebekler onlardan bir tekme atıyorlar. Bebek itme yürüyüşçüleri genellikle çocuğunuzun oynarken onları itmesini sağlayan yuvarlanan bir işlevi entegre eden oyuncaklardır. En iyi bebek itme yürüyüşçülerinin yanı sıra büyüme özelliklerinin yanı sıra çeşitli işlevlere sahiptir. Bu ilk 10 itme yürüyüşçüsü, benim tasarımlarının, tam olarak ne kadar basit olduklarını ve tam olarak bebeklerin oynarken dengeyi ve kas geliştirmelerine nasıl yardımcı olabilecekleri için en iyisidir.

Yer değiştirme yürümeye başlayan çocuğunuz için en iyi 10 bebek itme yürüyüşçüsü

Bebek push walker nedir?

Bebek itme yürüyüşçüsü, her türlü düğmeye, ışıklara ve seslere sahip bir tabana sahip bir oyuncaktır. Taban tekerlekler üzerinde ve bir kenar boyunca bir sap var, bebeğin ayakta bir ayar kadar çekmesini ve oyuncağın desteğiyle yürümeye devam etmesini sağlıyor. Bu oyuncaklar, bebeklere bağımsızlıklarını geliştirme şansı veren itmek basittir. Aynı şekilde motor becerilerini, dengeyi keşfetmelerine ve kas geliştirmelerine yardımcı olacaktır. Birçok bebek itme yürüyüşçüsü çocukla birlikte büyüyecek. Bitiniz, oturma pozisyonunda yerden oynamaya başlayabilir. Ardından, yavaşça ayakta durmalarına ve yürüyüşe çıkmalarına yardımcı olmak için onu kullanmaya büyür. Bu oyuncaklar, bebeğin ilgisini çekmeye devam ediyor, aynı zamanda küçük bir çocuğa ve ötesine geçmelerine yardımcı olur.

Bebek Push Walker’ın olmazsa olmaz

Piyasada çok sayıda bebek itme yürüyüşçüsü ile çocuğunuz için bir tane seçmek zor olabilir. Bu, özellikle satın alımınızı yürümek için yeterli olmadan önce yaparsanız doğrudur. Her türlü bebek push walker için birkaç tane olmazsa olmaz. Bunları akılda tutmak, çocuğunuz için en iyisini seçmeyi biraz daha kolay hale getirecektir.

Benimle bir tasarım: Çocuğunuzun yerde başlayabileceği ve büyüyebileceği bir yürüteç isteyeceksiniz.

Tekerlekler: Döşemenizle çalışacak tekerlekler isteyeceksiniz.

İstikrar: Bu yürüteç çocuğunuzu desteklemeye yardımcı olacaktır, böylece sağlam bir şey isteyeceksiniz.

Dayanıklılık: Walker’dan en az bir yıl kullanmak istiyorsunuz, bu nedenle günlük kullanım kadar tutacak bir şey seçmek istiyorsunuz.

Depolanması kolay: Yürüyüşü çöker veya kolayca saklayabilmek istersiniz.

Yaşa Uygun: Seçtiğiniz belirli yürüteçlerin çocuğunuzun yaşı için uygun olduğundan emin olun.

En iyi 10 en iyi bebek push yürüyüşçüsü

1: Leapfrog Scout’un 3’ü 1 arada Kalkışının yanı sıra Go Walker

Bu yürüteç kesinlikle bebeğinizle büyüyecek! Oyuncak, bir Bebek Fitness Merkezi olarak başlar, daha sonra bebeğinizin yardımsız oturabildikleri zaman kullanması için bir etkinlik paneline dönüştürebilirsiniz. Oradan aktivite paneli ve oyun fitness merkezi parçaları, etkileşimli bir yürüteç üretmek için birlikte çalışır. Bebek, basit bir anlaşmanın yanı sıra üst düzeyden faydalanmanın desteklenmesinden destek ile yürüyebilir. Etkinlik merkezinde, bebeği meşgul etmek için çok sayıda düğme, ışık, ses ve duyusal aktiviteler vardır. Bu, 3 ay ila 3 yaş arası çocuklar için fantastik bir benim oyuncaktır.

2: Bright başlar Gurme Mağazası N ’Cook Walker

Bir başka fantastik çok kullanımlı oyuncak, bu bakkal temalı bebek push walker. Bu oyuncağın tabanı biraz satın alma arabası gibi görünüyor, toplamı zorlamak için tekerleklerle bir anlaşma ile toplam. Centerpiece, depolama için bir sepet ve Walker’a ek olarak yerde oynamayı kaldıran bir etkinlik merkezi vardır. Etkinlik merkezindeki eğlenceli yiyecek temalı oyuncaklar, arabaya yiyecek eklemenin yanı sıra bebeğin ilgilenmesini sağlıyor. Bu, zemin oyunu, destekli yürüyüş ve her türlü küçük çocuk oyunu için fantastik bir oyuncak.

3: Bit Tikes 3’ü 1 arada etkinlik yürüteç

Bu orman temalı Walker, çeşitli çağlar için eğlence sağlar. Bir zemin etkinlik merkezi, ayakta duran aktivite masası veya bir yürüteç olabilir. Yuvarlak aktivite tablosu diğer düz aktivite panellerinden biraz farklıdır. Işıkları, sesler için düğmeler ve eğlenceli orman hayvanları ile oyuncakları hareket ettiriyor. Bu, basit, basit bir bebek push walker arayanlar için harika bir seçim. Çocuk büyüdükçe yeniden monte edilmesi bile gerekmez!

4: VTECH OT-TO-SODE-TOSUN KULLANMAK WALKER

Bu geleneksel bir bebek itme yürüyüşçüsü. Ön panel, yürüteç olmadan zeminde oynatılacak hızla kaldırılan etkinlik merkezidir. Hızlı bir ayarlama ile etkinlik merkezi, ayakta oyun ve yardımlı yürüyüş için yürüteçlere bağlanabilir. Parlak renkler bunu geleneksel çocuğun oyuncak hissini sağlar. Etkinlik Merkezi, bir oyun telefonundan küçük bir piyanoya kadar çok sayıda oyuncak var ve eğlenceli bir inek ile birlikte düğmeleri sayıyor. Bu merkezde müzik, gürültü efektleri ile 70’den fazla melodi varifadeler olarak. Hedef yaş 9 ay ila 3 yıldır.

5: Fisher-Price Laugh ve Discover Weel Stages Keşfetmek Köpek Yürüyüşü ile Keşfedin

Bir başka geleneksel bebek itme Walker, Fisher-Price’den bu köpek temalı oyuncak. Walker, herhangi bir ayarlama veya hareketli parça olmayan bir sistemdir. Ön panel, ayakta dururken de oynatılabilen ve zeminden ulaşılabilen etkinlik merkezidir. Walker kısmı bir araya getirilir, bu da meraklı standerları yürüyüş yapmaya motive edebilir. Eğlence köpek yavrusu, 70’den fazla ses, şarkının yanı sıra hem eğlendirmek hem de eğitmek için ifadeler var. Bu, yeniden monte etmeden veya ayarlanabilir parçalar olmadan benimle stil ile büyüme sağlayan geleneksel bir bebek itme yürüyüşçüsüdür.

6: Hape Soru Yürüyüş Push ve Çeken Genç Çocuk Walker

Bu basit, ahşap bebek itme Walker’ın tabanda bir dizi oyuncak var. Aynı şekilde, erken aşama yürüyüşçüler için ideal olan tıknaz tasarımı seviyorum. Yürüteç stili, yere otururken, boncuklar ve tabandaki hareketli oyuncakların yanı sıra Walker desteğiyle oynamayı kolaylaştırır. Oyuncaklar da dahil olmak üzere tüm bu ahşap tasarım, bu yürütücüye son derece doğal ve şık bir görünüm sağlar. Tıknaz anlaşma, yeni yürüteçlerin hem ayakta bir ortamda hem de yürürken desteğe ulaşmaları için idealdir. Doğal renkli ahşap, diğer aksanların yanı sıra kırmızı ve diğer aksanlara sahiptir, bu da bunu her tür kreş veya oyun odasına harika bir ek haline getirir. Bu bebek push walker için mükemmel yaş çeşitliliği 12 ay ila 3 yıldır.

7: Kıymetli Ahşap Bebek Keşfetmek Walker

Cossy, her biri kendi eğlenceli temasına sahip bir dizi bebek yürüyüşçüsü vardır. Bu sevimli bir dış temaya sahiptir. Bebek üniteyi iterken yürüteç tabanında çalışan iki tavşan vardır. Bu üssüne bağlı küçük zemin oyuncakları da vardır, bu da bebeğin oturmasını eğlenceli hale getirir ve aynı zamanda ayakta durmayı ve yürümeyi merak eder. Destek anlaşmasında ve tabandaki dişlilerde hareketli boncuklar var, bu da bu, endişeli olan ancak yürümeyi denemeye hazır olan 1 yaşındaki çocuklar için eğlenceli bir oyuncak yapıyor.

8: Kolcraft Küçük Adımlar 2’si 1 arada Etkinlik Küçük Çocuk ve Bebek Yürüyüşü

Bu bebek itme Walker, geleneksel bir bebek yürüyüşçüsü olarak başlayan 2’den 1 tarza sahiptir. Bebek orta koltukta oturur ve oyuncağı ayakları ile iter ve etkinlik merkezi ile oynamaya ek olarak evin etrafında hareket eder. Bebek yaşlandıkça bu sistem, koltuğu ortadan kaldırarak ve ön yarıyı yürüteç olarak kullanarak ayakta duran bir bebek itme yürüyüşçüsüne dönüşür. Etkinlik merkezi, slayt oyuncakları ve çıngırak oyuncakları ile çok az eğlenceli. Bu, küçük çocuklar bacak kaslarını kurmak ve yürümeye devam etmek için kullanabileceği için bu harika bir başlangıç ​​yürüteç oyuncağıdır.

9: iPlay Ilearn Infant Walker’a Durup Otur

9 aydan 3 yıla kadar bebeği eğlendirebilen bir bebek itme yürüyüşçüsü için, her etkinlik merkezinin sunduğu oyun türlerine bakın. Bu Sit, Walker’a bir aktivite merkezi olarak yerden kullanılabilir, daha sonra evin etrafında eğlenmek için bir bebek itme yürüyüşçüsü olacak şekilde değiştirilebilir. Bu dönüştürülebilir oyuncaktaki son seçim, yardımsız yürüyebilen ve yürüyebilen çocuklar için bir oyun masası olarak. Etkinlik merkezi, manyetik bir çizim tableti ve 18 ila 36 ay çocuklar için diğer eğlence sunacak şekilde çevrilebilir. Bu oyuncak, 2 ve 3 yaşındaki çocuklar için yenilikçi oyun için tüm yöntemi olan küçük çocuklar için sunacak bir şey var.

10: Fisher-Price Laugh ve Discover Sway’e binmek için

Bu son oyuncak, bebek itme Walker’ı yeni bir seviyeye taşıyor. Bebeğiniz yerde oynayabilir, koltuğun modifikasyonu ile bir bebek itme yürüyüşçüsüne dönüşebilir ve daha sonra çocuğunuz yeterince yaşlı olduğunda tam bir sürüş oyuncağı olabilir. Bu oyuncak, animasyonlu bir köpek yavrusu kafasına sahiptir ve aynı zamanda yanıp sönen ve bloklarla oynamak için bir yer gibi görünen yanıp sönen düğmelerle uğraşır. Ayrıca, merkez bloklar ve diğer oyuncaklar için depolama sağlar, bu da bu oyuncağı 9 ay boyunca tüm yöntemler 3 yıla kadar fantastik hale getirir.

Çok çeşitli bebek push yürüyüşçüler var. Bir bebek yürüteçinden ayakta duran bir yürüyüşçü veya bir zemin zamanı aktivite merkezine, bir itme yürüyüşçüsüne kadar, bu ilk 10’un her biri çocuğunuzun büyümesi için farklı bir şey sunar. Eğlenceli tasarımlar, renkler ve aktivite merkezleri genç bebekleri cezbetmektedir. Daha sonra, Git ve Go Performansı ayakta durma, yürüme ve 3’ün üzerinde bitler için oynamak için idealdir. Bu oyuncaklar, çocukların gerekli becerileri geliştirmelerine, gelişimsel kilometre taşlarına ve usta sürünmeye yardımcı oldukları için oyun odası zımbalarıdır , ayakta ve yürüyüş.

Aynı şekilde:

En iyi küçük çocuk taşıyıcılarıyla sırtınızı kurtarın!

1 yaşındaki erkekler için en iyi oyuncaklar; 25 Fantastik Seçenek

Yatakta kalmayacak küçük bir çocuğu idare etmek için 5 öneri! -18 ay uyku gerilemesi

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *