Amerika’da Açlık Dövüşü

Paylaşım umursamıyor!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Paylaşmak

Amerika’da açlıkla mücadele etmek uzun yıllardır sürekli bir savaş olmuştur. Wikipedia’ya göre, 2011 yılında Amerika Birleşik Devletleri’ndeki 16.7 milyon çocuk gıda güvensiz haneler yaşıyordu. Bu, ebeveynlerinin ailelerini beslemek için yeterli yiyecek satın almakta zorlandıkları anlamına gelir. Çocuklar yeterli beslenme almadıklarında, zihinsel sağlık ve sağlıklı yaşam sorunlarının yanı sıra çok daha ciddi fiziksel ile sonuçlanabilir.

Gıda kilerleri ve ABD çevresindeki diğer yardım kuruluşları, Hungry Çocuklarına ve gereksinimdeki hane halklarına yardımcı olmak için zor çalışıyor ( adresinde daha fazla bilgi öğrenin -File-File-State Kayıtları/). Açlıkla savaşmaya yardımcı olmak için hala çok, çok daha fazlası var. Çocuklarım ve bölgesel gıda kilerimizde gönüllü oldum. Aynı şekilde kilisemiz bir gıda sürüşü tuttuğunda gıda kilerine bağış yapıyoruz. Gönüllülük ve katkıda bulunmak, bireylerin ve hane halklarının bölgesel topluluklarındaki açları beslemeye yardımcı olabilecek harika yöntemlerdir. Aynı şekilde, bölgesel gıda kilerlerine yardımcı olan ve açlıkla mücadele etmekte zorlanan işleri destekleyebiliriz.

Eat Feed Love, Artisan’ın yanı sıra gurme ürünlerine odaklanan bir internet kilerdir. Sunulan her ürün için ihtiyacı olan birini beslerler. Açlıkla mücadele onların önceliğidir.

Tat kulübü nasıl çalışır

Bir tat kulübü kutusu için gösterdiğinizde, her ay kapınıza verilen lezzetli bir güzellik kutusu elde edersiniz. Her kutu, Eat Feed Love Mutfak Ekibi tarafından bir araya getirilen dünyanın dört bir yanından elle seçilmiş esnaf ürünleriyle doludur.

Her ay size göstermek için tercih ettikleri lezzetleri seçiyorlar. Gönderiniz çeşitli yayılımlar, çeşniler, reçeller, bal, şuruplar, pişirme sosları, yağlar, sirke, tuzlar, baharatlar, baharatlar, çikolata ve karışık içecek mikserleri içerecektir. In March I got the complying with in my taste Club box:  MTRose drinks Bloody Mary Mix, Laguna Salt business Malted Vinegar Hand Crafted Sea Salt, Wilder dressings Horseradish Mustard, Bob’s Red Mill Caraway Seeds, Righteous Felon Craft Jerky All natural Beef Jerky, flavor İstasyon Arrowroot ve çeşitli İrlanda tarifleri.

Çemen otunun ilgili sağlık ve sağlıklı yaşam faydaları

Eat Feed Love ile Açlık Dövüşü

Her kutu sadece lezzetli güzelliklerle dolu değil, aynı zamanda geri sağlamak için harika bir yöntem! Her ay, temel işler yaptığını düşündükleri farklı bir organizasyon veya hayır kurumu ile ekipler gibi yem yiyin. Sonra o kuruluş veya hayır kurumunu koruyan gelirleri paylaşırlar. Hepimizin bazen olduğu gibi biraz ek gereksinim, bu yardımcı olmak için harika bir yöntemdir.

Olağanüstü organizasyonlardan bazıları, World Vision, Feed the Children, Kanada Gıda Tahılları Bankası, Mercy Ships International’ın yanı sıra hardal tohumu erişimini içeriyor. Doğrudan ihtiyaç duyduğu yere yardım alan hayır kurumlarıyla çalışmayı seçtiler. Kanada Gıda Tahılları Bankası katkıları, bağışları çok daha etkili hale getirmek için Kanada hükümeti tarafından eşleştiriliyor. Fantastik organizasyonlarla ortaklık yaparak, çabalarını burada ve dünyanın dört bir yanında devam ettirmeye yardımcı olurlar. Eat Feed’in bir müşterisi olarak, açlıkla mücadele eden kuruluşlarla da ortak olacağınız gibi! We’re all making a positive effect together.

For much more info about eat Feed Love, purchase a taste club box as well as discover much more about exactly how they are assisting in the fight against hunger visit: EatFeedLove.com.

*Disclosure: I got a taste club box from eat Feed like in exchange for this review. All opinions are precise as well as 100% mine.

Link to this post:Fighting Hunger in America

0/5

(0 yorum)

Paylaşmak önemsemektir!

PaylaşmakCıvıldamak

Paylaşmak

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *