Bebeğimi (ve köpeğimi!) Mağazaya götürmek {çaylak anneler meydan okuma#5}

Önce, meydan okuma özetime girmeden önce, anne olmanın şimdiye kadarki en iyi şey olduğunu söyleyeyim! Garrity’ye çok aşığım ve burada birlikte evde sahip olduğumuz her an hazine. Çok daha ideal bir kız isteyemedim!

İşte başlıyoruz, 5 numaralı meydan okuma: sadece bir şey için bakkaliye gidin. Bu son derece kolay bir meydan okuma olduğu ortaya çıktı ve tamamen olaysız olduğunu bildirmekten memnuniyet duyuyorum, bu da okumak için en ilginç şey olmayabilir, ancak bu yeni annenin tam olarak umduğu şey bu.

Kabaca her 3 saatlik bir besleme rutinindeyiz, bu yüzden yemişten sonra en iyi zaman geçirdiğimden emin oldum, böylece yedikten sonra ve ondan iyi bir geğirme alırdım, onu araba koltuğuna aldım ve bebek bezi çantasının gitmeye hazır olduğundan emin oldu.

Sadece bakkal için tüm çantaya ihtiyacım olmadığını biliyorum, ancak bütçemi bebek bezi çantasına atmak ve benim almamın üzerinde araba koltuğunu artı cüzdanı taşımaya çalışmaktan çok daha basit. Henüz gezilerimizden herhangi birinde bebek arabasına çıkmadım çünkü bunun onu sadece koltuğuna taşımaktan çok daha fazla iş olacağını hissediyorum. Artı kol egzersizini seviyorum!

Bu yüzden koltuğunda garnuity var, çanta gitmeye hazır ve sonra şans (100 pound köpeğimiz) heyecanlanmaya başlıyor. Muhtemelen yeni bebek geçişimizin en zor kısımlarından biri şansa daha az dikkat ediyor. 6 yıldır bebeğimizdi ve adam her zaman bizimle birlikte olmak için kullanıyor, bu yüzden o ve garnitrity’yi dengelemek zor. Endişesinin bir kısmını hafifletmeye yardımcı olmak için onu mümkün olduğunca dahil etmeye çalışıyoruz, bu da onunla herhangi bir yere gittiğimde, onu getirmeye çalışıyorum.

… Ve diğer bebeğim…

Bu yüzden Garrity evde kalırken önce şansım var. Onu içeri al ve sonra geri dön. Araba koltuğu tabanını orta koltukta kurduk çünkü en güvenli olanı okudum, bu yüzden 4 koşucuya atlamam ve şans boynumu solurken (ve koltuğun etrafında sarkmak için biraz manevra yapmam gerekiyor ) arkadan. Sonra bebek bezi torbasını atıyorum, geri dönüp evi kilitliyorum ve biz kapalı bir sürü gibi).

Tüm bunlardan sonra bakkal hikayesi kelimenin tam anlamıyla evimden 5 dakikalık bir mesafededir, bu yüzden oraya gidiyoruz ve bebek bezi çantasını bana atıyorum ve arabanın dışına çıkıp koltuğunu ve hepsini koyuyorum. Arabalardan biri ve biz yola çıktık.

Ben sadece bir posta zarfı için mağaza ile karşılaştım ama ben oradayken bazı ekstra D pilleri attım (salınımın çalışmayı bırakmasına izin veremem!) Ve Chris için (bir ayak yaralanması ile ilgilenen bazı aleve) İşçi) ve bazı bağırışlar (merhaba bebek tükürük). Bu yüzden tüm ürünlerimi alıyorum ve herhangi bir sorun olmadan kontrol ediyorum. Garrity her şey boyunca bir gözetleme yapmadı. Her şeyi/bir tane arabaya geri alıp eve dönüyorum. Vay. Kolay. Terlemiş olmayabilir miyim veya olmayabilir mi?

Bu meydan okuma bir aksamadan çıksa da, bunu yaptığım için çok minnettarım ve o kadar minnettarım ki birkaç şey için gittim. Şimdi, arabadaki bebekle düzenli bakkal alışverişimi yapmanın hiçbir yolu olmadığını fark ettim. Yer olmazdı!

Anneler bunu nasıl yaparsınız? Bir şey mi kaçırıyorum?

Bu meydan okumadan bu yana mağazaya çok daha fazla gezi yaptım, hedefim olmayı hedefledim ve hala sepetimde nasıl daha fazla yer bulacağımı anlayamıyorum, nasıl kullanılacağını anladım Sepete askerlerle uğraşıyor, yani en azından hala kıyafet alışverişine gidebilir miyim?

[Whitney Mattocks tarafından çekilen tüm fotoğraflar. Tüm hakları Saklıdır]

Haftalık 52 çaylak anne zorlukları ile çok daha fazla bebek aktivitesi bulun.

Zaten katılıyorsanız, birbirimizi neşelendirebilmemiz için #Rookiemoms Hashtag’i Instagram veya Twitter’da kullanın.

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *