Aşırı yemekten kurtulmak için 3 adım

Paylaşım umursamıyor!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Paylaşmak

Ne kadar ne kadar yediğinizin yanı sıra ne kadar bilinçli olun. Bu temel fikir sizi her hafta çok sayıda kaloriye kadar kurtaracak.

Bu kuralı uygulamak için, ilginiz bir faaliyet daha dikkatini dağıtarken yemeyin. Sadece aç olduğunuzda ve dikkatli olduğunuzda ağzınıza yiyecek koyun. Bu, T.V.’nin kapatıldığını, arabanızdan çıkın ve ne yaparsanız yapın, yemek pişirirken mutfak alanında otlatmayın.

2. Adım: Yöntem Dengesi

Her öğünde yediğiniz yiyecek türlerinin farkında olun ve dengeli olduğundan emin olun. Yalın protein, kepekli tahıllar, çok sayıda sebze, birkaç günlük meyve, kısıtlı yağ ve tatlılarla dolu dengeli bir diyet planı yediğinizde, vücudunuz memnun kalacak ve arzuyu kaybedeceksiniz aşırı yemek için.

Bu, her zaman karbonhidrat bazlı yemek yememeniz gerektiğini ve aynı şekilde her zaman yüksek yağlı yemek yememeniz gerektiğini gösterir. Her gün yediğiniz gıda gruplarının zihinsel bir kontrol listesini yapın. Yağsız protein yedin mi? Çok fazla sebzeniz var mı? Çoğunlukla karbonhidrat bazlı bir yemek veya ikiden fazla yemek yemekten kaçındınız mı? Bu zihinsel kontrol listesi, daha sonra pişman olacağınız yiyecek kararlarını vermekten kurtaracaktır.

Adım #3: Ayarla

Vücudunuz, açlığının ne zaman tatmin edildiğini her zaman söyleyecektir – sadece bir ton tuğla çarptığınızı hissetmek için sadece yemeğinizle namlu olduğunuz endikasyonlarını görmezden gelmek için çok iyi oldunuz. karın. Derin bir nefes alma ve vücudunuzu dinleme zamanı.

Sağlığınız için ilgili ekinezya faydaları

Ayarlanmanın önemli bir kısmı yavaş yemektir. Faiz ödemeye başladığınızda, her ısırık daha az ve daha az tatmin edici hale geldiğinde bir nokta fark edeceksiniz. Bu, vücudunuzun yeterli olduğunuzu ve devam eden her ısırmanın sadece aşırı olduğunu anlamanıza izin verme yöntemidir (evet, makarna tabağı ile sadece yarıya rağmen).

Kilo kaybınızı hızlandırmak, kalıcı hale getirmek ve aynı zamanda vücudunuzu şekillendirmek mi istiyorsunuz? Seni oraya götürmek için gerekenlere sahibim! Hiçbir varsayım çalışması, trend diyeti yok ve inanılmaz uzun antrenman yok. Siteme uğrayın ve ücretsiz koçluğumun göstergesine girin veya her türlü soruda bana e -posta gönderin.

– PersonalFitcoach.com’dan Jenn

Sağlıklı Anne Topluluğuna Katılın

Bu yazıya bağlantı: aşırı yemden kurtulmak için 3 adım

0/5

(0 yorum)

Paylaşmak önemsemektir!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Paylaşmak

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *