Bebeğinizin ilk doğum günü

paylaşımı için beş şenlikli fikir umursamıyor!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Paylaşmak

Sevgi Uyku Oyunu: Oynat ve Discovery

Bebeğinizin ilk doğum günü için beş şenlikli fikir

Jane McGoldrick için Aşk Uyku Oyunu

Bebeğinizin ilk yılı çok fazla ilkle dolu: ilk gülümseme, ilk kez oturuyor, ilk bebek maması ısırdı… ve üstesinden, ilk doğum günü! Şüphesiz kutlamak için bir parti atmak isteyeceksiniz, ancak partiler sadece birkaç saat sürüyor. Bu önemli kilometre taşını sürecek şekilde işaretlemek için bu fikirleri deneyin.

1. Bir ağaç dikin

Bebeğiniz gibi, her geçen yıl bir ağaç büyüyecek, kökleri bırakacak ve dünyaya dalacak. Yıllar boyunca – ve kesinlikle her doğum gününde – çocuğunuzun fotoğraflarını özel ağacıyla çekebilirsiniz. Bu sadece küçük çocuğunuzun hayatını kaydetmenin müthiş bir yolu değil, aynı zamanda yaşlandıkça, hepimizin yeryüzüne ve çevreye olan önemli bağlantısını gösterecektir.

2. Birinci yıl yorgan yapın

Bebek kıyafetlerinden çok az şey daha şirin. Ancak bebekler o kadar hızlı büyürler ki, küçük çocuğunuzun onu büyütmeden önce zar zor giymiş gibi görünür. Birinci yıl yorganı, ayrılmak için dayanamayacağınız büyüleyici yeni doğan onların bir parçasını veya bebeğinizi her zaman güldüren dinozor yüzü ile kırmızı jammiler kurtarmanın büyüleyici bir yoludur. Ve bu birinci yıl çarşaflarını unutmayın: battaniyeler, çarşaflar ve dayanılmaz sevimli bebek motifleri taşıyan havlular. Tüm eşyaları birleştirin, karelere kesin ve önümüzdeki yıllar boyunca takdir edebileceğiniz bir yorgan haline getirin – ve sonunda yaşlandığında çocuğunuza verin.

3. Bebeğinizin hikayesini kaydedin

Bebeğinizin kendi hikaye kitabına girmek için son 12 aydan en sevdiğiniz fotoğrafları seçin. Onları bir karalama defterine koyun ve bebeğinizin ilk yılında özel anları ve bebek gelişimi kilometre taşlarını vurgulayan bir hikaye yazın. Yazar değil mi? Fotoğrafları bir slayt gösterisine koyun ve film müziği olarak küçük çocuğunuzun favori melodilerini ekleyin. Bebeğinizin hikayesini okumak veya slayt gösterisinin tadını çıkarmak, önümüzdeki yıllarda sevilen bir ritüel olacak, ona ne kadar özel olduğunu ve onu ne kadar sevdiğinizi hatırlatacak.

4. Zamanında bir ayak izi yapın

Çocuğunuzun ayağı veya eli hakkında bir izlenim bırakmak için bir döküm kiti kullanın. Bir taraftaki oyuncu kadrosu ve diğer taraftaki ilk doğum gününden bir portre ile izlenimi çift çerçeveye koyun. Çocuğunuz büyüdükçe, ikiniz de küçük oyunculara bakacak ve bir zamanlar ne kadar az olduğu konusunda hayret edeceksiniz.

5. Bir zaman kapsülü oluşturun

Bebeğinizin ilk yılının özünü yakalayan eşyalar toplayın: evinizin bir fotoğrafı, en sevdiği battaniyeden bir renk örneği, hayran olduğu çıngırak, en sevdiği şarkının bir kaydı vb. Sonra 18. doğum gününde açmak için bir kutuya kapatın. Bu, hayatınızın geri kalanında ikiniz de seveceğiniz bir şey.

Kurucumuz Hakkında

Cascia Talbert yoğun bir blog yazarı ve Spokane, WA’da yaşayan beş çocuğun annesi. B.A. ile Tarih ve hukukta ve sağlıklı yazma ve sağlıklı kalma tutkusu, 2007 yılında Sağlıklı Momies dergisine başladı. Sağlıklı Mommies dergisi şu anda anneler için en iyi sağlık blogu olarak sıralanıyor. Bayan Talbert, anneler sağlık sorunları ve nasıl sağlıklı kalacakları konusunda iyi eğitilirse, bu bilgileri çocuklarına aktarabileceklerine ve ABD’deki çocukluk obezite istatistiklerini tersine çevirebileceklerine inanıyor.

Bayan Talbert, Ning’de Sağlıklı Momies Sosyal Ağı’nı işletiyor, Sağlıklı Momies Media’nın kurucusu ve Talbertzoo.com’daki bloglar. Onu Facebook.com/Thehealthymomsmag ve Twitter.com/Cltalbert adresinde takip edebilirsiniz.

Bu gönderiyi beğendiyseniz, bu hikayelerden zevk alabilirsiniz.

Yükleniyor…

var MarketGidDate = yeni tarih (); Document.Write (”);

§ion=

vardthis_config = {“data_track_addressbar”: true}; // s7.addthis.com/js/300/addthis_widget.js#pubid=ra-52a8a5a807f5f744

Bu yazıya bağlantı: Bebeğinizin ilk doğum günü için beş şenlikli fikir < /a>
İlgili 5 Karar Momies 2020’de vermemelidir

0/5

(0 yorum)

Paylaşmak önemsemektir!Paylaşmak

Cıvıldamak

Paylaşmak

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *