Harika Milo

için mutlu dördüncü doğum günü sevgili Milo,

Hala lezzetli bebek yanaklarına sahipsin, ancak bunun dışında, hepiniz büyük bir çocuğunuzdur. Uzun boylu, güçlü, fantastik bir tırmanıcı, iki tekerlekli binici, bir dansçı, bir yazarın yanı sıra fantastik bir hikaye anlatıcısı. Bu yıl, büyük enerjinizi ve büyük sosyal becerilerinizi kutlamak için süper mega-bouncy konumunda ilk gerçek doğum günü kutlamalarınız vardı.

Eğlencenin yanı sıra fantastik bir zevk kaynağısın. Yaş alanınızın nasıl bu kadar kuru bir mizah anlayışına sahip olduğunu tam olarak anlamıyorum. Etkileyici, duygusal, hevesli, dramatik. Kıyıldığınızdan daha mutlu olmazsanız, aslında, uzun kollu ve uzun pantolonların yanı sıra uzun kollulardan hoşlanmadığınızdan bu yana dirsekten dizden dizden yaptığınızdan daha mutlu olmazsınız!

Bana bir anaokulu ya da büyük bir çocuk olmaya hazır olduğunu söyle. Ya bir tane. Neden daha yaşlı olmak istediğinizi sorduğumda, bütün gün oynamanın yanı sıra bir aracı kullanabilmek istediğinizi belirttiniz.

Parlak kırmızı bukleleriniz, herkesin benimle olduğunuzu anladığından emin olun. Beğendim. yanı sıra senden hoşlanıyorum.

Umarım ne istersen onu alırsın!
~ Anne

PS, Milo hakkında çok daha fazlası ve hangi kurnaz oyun planı onun üçüncü doğum günü partisi olarak sayılır.

[Milo’s Celecnation’ın fotoğrafları, WM Eric Images’in Eric tarafından sunduğu fotoğraflar]

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *