2022’deki en iyi bebek beşiğinin 15’i [# 3 çok tatlıdır]

Fidanlığınızı mükemmelleştirmek, hamileliğin en eğlenceli kısımlarından biridir. Sadece orada oturmak şaşırtıcı ve her zaman bebeğinizle birlikte geçireceğiniz, planlayıcınızla beslenerek, değişen ve oynamaya başlayacaksınız. Boya renklerinin yanı sıra ve ideal bir kreş planörü bulmanın yanı sıra, en önemli konularınızdan biri muhtemelen en iyi bebek beşeri bulacaktır. Bu mobilya kategorisinde çok sayıda harika seçeneğiniz var ve listenize eklemek için 2022’deki en iyi bebek beşiklerini bozduk.

2022’de en iyi bebek beşiğinden 15

En iyi Cabrio Cribpottery Barn Larkin 4-in-1
En iyi beşik + değiştirme tablosu Combograco Hadley 4-in-1 Cabrio Beşik ve Çekmeceli Değiştirici
En iyi farklı cribsloan akrilik beşik basit beyaz
BÜYÜK BÜTÇE ORTAKLIK OLGUCULARIMLARI KIDS ‘Slumbertime Monterey 4-in-1 Cabrio Beşik
Küçük SpacesStokke Sleepi küçük beşik için en iyi beşik

1. Rory 4-in-1 Cabrio Beşik

Çömlekçilik ahırından gelen bu beşik, en iyi bebek beşeri için listemizi yapar çünkü sadece kesinlikle sevimli değil, aynı zamanda çok işlevseldir. Beşik, bir beşlik bir yatağına ve daha sonra tam bir ikiz yatağa dönüşür.

Tüm çömlekçi ahırın beşik mobilyalarını sevdiğim bir şey, CRIB’in kimyasal emisyon standartları için en katı kuralları geçtiğini ima eden GreenGuard Gold sertifikasıdır, bu nedenle bebeğinizin zararlı kimyasallara yakın olmayacağını biliyorsunuzdur.

Çömlekçilik ahırında mevcuttur

2. Çömlekçilik ahır likin 4-in-1

Bu bir beşiktir, bu da harika haberler, çünkü çocuğunuz genç yaşlarında her şey yolunda uyuyabilir. Evet, bu beşik en iyisi, zekâlığının yanı sıra bir yatağa dönüşür, neden en iyi bebek beşizlerinden biridir.

Pahalı olsa da, bu kadar kolay ve yine de çok iyi bir mobilya parçası gibi göründüğü için yatırıma değer. Bu, tüm mobilya setini satın alabileceğiniz başka bir beşiktir ve ben aslında komodin ve şifreliyeye tamamen takıntılıyım. bunları kontrol et!

Çömlekçilik ahırında mevcuttur

Muhtemelen söyleyebileceğiniz gibi, çömlekçi ahır beşiklerini seviyoruz. İlk 5’imizin kapsamlı bir incelemesini inceleyin!

3. Simmons Kids ‘Sumbertime Monterey 4-in-1 Cabrio Beşik

Bu Simmon’un Monterey CRIB hedeften ve en iyi bebek beşik listesine en yeni eklememizdir. Bu beşik hem güzel hem de dayanıklı! İki farklı renkte geliyor, biz kişisel olarak rustik beyaz (yukarıdaki resimde) çok daha fazla gri gibiydi ve çok daha modern bir çiftlik evi dekor ile mükemmel uyuyor!

Beşik, yürümeye başlayan bir yatağa, dayalı ve tam boy yatağa dönüştürür. Bununla birlikte, daybed rail dahil olmak üzere, yürümeye başlayan raylar değildir ve ekstra 100 $ maliyetidir. Fiyat bu beşikte sadece 299 $ ‘da yenmek zor. Kesinlikle fiyat için en iyi bebek beşiklerinden biri!

Hedefte mevcut

4. Zımpara 4-in-1 beşik

Bu beşik, klasik bir cazibedir ve tam olarak ne kreş rüyalardan yapılmış bir fiyatın çalınmasıdır. 3 farklı renkte gelir ve bir beşikten sonuna kadar güzel bir yatağa sahip bir yatağa dönüşür. Güvenlik standartlarını karşılıyor ve hatta aşıyor.

Bulabileceğiniz en dayanıklı beşiklerden biri. Bahsetmiyorum değil, tüm ABD ebeveynleri için yükseklikten yoksundur. Bebeğinizi ayarlamak veya almak için ulaşmak kolaydır. Geçerli fiyatları burada kontrol edin!

Amazon’da mevcut

5. Graco Hadley 4-in-1 Cabrio Beşik ve Çekmeceli Değiştirici

Harika uygun fiyatlı beşik + tablo seçeneği değiştirme!

Bu güzel bir başka güzel hazırlanmış ve hala makul fiyatlı bir beşiktir. Sevimli değişen masanın yanında zamansız klasik beyaz rengi seviyoruz.

Beşik 4-n-1’dir, bu yüzden uzun zamandır sürecek. Değerlendirmelere göre, bu beşik de büyük bir bonus olan talimatları takip ederseniz bir araya getirmek kolaydır!

Burada alışveriş yapmak

6. Babyletto Hudson 3-in-1 Cabrio Beşik

Bu beşik basit, modern ve bebeğinizi eve getirdiğiniz odaya en iyi şekilde sığacak. Makul fiyatlı ve 7 farklı harika renkte gelir. Bir beşlikten yürümeye başlayan bir yatağa gidiyor, her biri akılda güvenlik ile geliştirilen büyük bir çocuk yatağına.

Sadece ekstra 86 $ için, ayrıca bir ebeveyni yaparken beşik inşaatı için endişelenmekten çok daha fazla şey var, çünkü bir ebeveyni inşaatı için endişelenmekten çok daha fazla şey var!

Burada alışveriş yapmak

7. Delta çocuk haşhaş 4-in-1 Cabrio beşik

Haşhaş 4-in-1 Cabrio Crib, mükemmel kalitede, montajı kolay ve çok sevimli! Bu beşik sizi uzun süredir sürecek ve tırmanmak istemeleri durumunda, bebek yaşlandıkça, bebek için ne kadar düşük olduğunu gerçekten seviyorum. Ayrıca, 3 farklı yükseklik seçeneğine sahip ayarlanabilir bir yatağa sahiptir, böylece bebeğinizi kendilerini çekmeye başladığında bile beşik içinde güvende tutabilirsiniz.

Tüm güvenlik standartlarını karşılamaktadır ve toksik olmayan bir boyama işlemi kullanır. Ayrıca, sürdürülebilir odundan yapılmıştır.

Burada alışveriş yapmak

8. Graco Lauren 4-in-1 Beşik

Graco sadece doğru yapmayı biliyor ve tüm kutuları Lauren Crib ile kontrol ettiler. ŞıkAma yine de dayanıklı. Yatak yüksekliği ayarlamak çok kolaydır ve dönüştürme de kolaydır. Ekstra metal bir çerçeve alımı ile tam boy bir yatağa yapılabilir. Ebeveynler ayrıca, hamile mamaların gerçekten takdir edeceği kolaydır.

Burada alışveriş yapmak

9. Batı Kelimesi ortası Cönderen Crib

Modern bir bebek beşiğini arıyorsanız, bunu seviyorum!

Modern diyebilir misin? Bu beşik herhangi bir soğutucu olamazdı, bu yüzden tüm trendy mamalar için idealdir. Güzel bir şekilde geliştirildi ve şaşırtıcı bir şekilde hala dönüştürülebilir! Batı karaağaç ve seramik ahır arasındaki bir ortaklıkta hazırlanmış, kaliteyi iki katına çıkardı.

Burada alışveriş yapmak

10. sloan akrilik beşik basit beyaz

Ve yine, inanılmaz derecede serin ve farklı bir seçenek ile, size gördüğümüz barları net olan Sloan akrilik beşiğini sunuyoruz. Hemşirenizi çok açık bir his verecek, bu da küçük yatak odaları için harika. Uzman işçiliği ile yapılır ve tüm güvenlik standartlarını karşılar. Çömlekçilik ahırın bütün sloan kreş seti favorilerimden biridir. Sloan şifoniyer gibi parçalar, uzun vadede çocuğunuzun odasında kalabilecekler.

Burada alışveriş yapmak

11. Ed Ellen Degeneres Orman Hayvanları Cabrio Beşik

Doğru, Ellen Degeneres, en yeni hayranları için yüce beşik yarattı. Bahsetmiyorum değil, baş başlığa oyulmuş hayvanlar ile çok tatlı.

Bir ormanlık temalı kreşte ve daha sonra bir yatak odasında oldukça idealdir. Yüksek kaliteli fiyatla, ancak çok sayıda Mamas, ayarlamanın kalitesinin ve kolaylığının buna değmesini sağlar.

Burada alışveriş yapmak

12. Stokke Sleepi Küçük Beşik

Stokke, bebek arabası ile tanınabilir, ancak bu farklı küçük beşik ile oldukça iyi bir iş çıkarırlar. Evinizin hemen her yerine sığacak küçük bir yuvarlaklık. Aynı zamanda tekerleklerde de kolayca taşınabilir.

Yatak üssü rahatınız için çok kolay ayarlanmıştır. Aklında tutun, bu beşik oldukça küçük, bu yüzden bebeğinizin doğacak. Ancak, beslemeler sık ​​görüldüğünde, yatak odanıza yenidoğan faz için yerleştirmek harika.

Burada alışveriş yapmak

13. Evolur Aurora 5-in-1 Cabrio Beşik Allıkta

Eve küçük bir prenses getirecekseniz, bu beşiğin telif hakkı için uygun olduğunu kontrol etmek isteyebilirsiniz. Kesinlikle güzel ve en güzel yumuşak pembe renkte gelir. Bütün yolu tam bir yatağa dönüştürür, bu yüzden bu, küçük kızınızın çocukluğunda olacak bir şeydir. Bu beşiği de seçmek için özel olarak yapılmış bir dizi mobilya var. Tüm güzel küçük ayrıntıları seviyorum!

Burada alışveriş yapmak

14. Çömlekçilik Barn Dawson Beşik

Bu kolay beşik, bebeğinizi uyumak için rahat bir yere sunacaktır, ancak annenin veya babanın içeri girmesi ve bunları çıkarması kolaydır. En iyi fiyatlı seramik ahır beşiklerinden biridir, ancak aynı bütünlük ve mükemmel tasarım becerileriyle inşa edilmiştir. Bir beşlikten bir bebek yatağına kolayca dönüştürür ve üç yatak yüksekliği pozisyonuna sahiptir.

Burada alışveriş yapmak

15. Babyletto lolly

Kesinlikle küçük bir ortalama görünüşe sahip olan bu beşiğin görünümünü seviyorum ama hala zamansız. Bu beşik, her biri güzel olan üç farklı renk şemasına gelir. Tüm güvenlik standartlarını karşılamaktadır ve 4 ayarlanabilir yatak yüksekliği pozisyonuna sahiptir.

Babyletto’nun beşik yataklarından birini satın aldığınızdan emin olun veya en uygun olanı elde etmek için boyutları kontrol edin. Bu beşik biraz farklıdır ve tüm minderler uymaz.

Burada alışveriş yapmak

16. Storkcraft Pasifik 4-in-1

Son fakat en iyi bebek beşik listemize değil, bir beşik ve değiştirici olan Storkcraft’u tanıtıyoruz. Gece geç saatlerinde ve özellikle sabahın erken saatlerinde patlamalar için değişen masanın çok yakın olması çok uygun.

Değişen masanın altındaki ekstra depolama için iki raf vardır. Bunları büyük bir fiyata alacaksınız, sevmemeyi zorlaştıracaksınız.

Burada alışveriş yapmak

Bir beşik satın alırken dikkate alınması gereken bazı şeyler

Maliyet

Bebekler çok az, ama oh çok pahalı. En iyi bebek beşikleri kesinlikle önemli olsa da, bulabileceğiniz en çok pahalı olanı satın almaya çalışırken iflas etmeyin.

Bunu, özellikle bu günlerde çok sayıda beşik olduğu için faydalı alımlarınızdan birini yapın ve bunları bebeğinizin çocukluğuna iyi kullanabileceksiniz. Bahsetmiyorum değil, beşiğin muhtemelen bir çeşit anne olarak eşyalarını bir araya getirmediğiniz sürece 6 aya kadar kullanılmayacak.

Cabrio veya değil

Zaten söylediğimiz gibi, bugünlerde en iyi bebek beşelerinin çoğu dönüştürülebilir. Sevdiğiniz bir seçenek bulamazsanız, dünyanın sonu değil, ama kesinlikle biraz kontrol edin. Tam olarak nasıl dönüştürdükleri için bir göz attığınızdan emin olun ve hala tüm aşamalarda göründüklerini ve işlev gördüklerini beğenirseniz.

Şekil ve Boyut

Beşikten beşikten beşikten farklı olan şey şeklidir. Bebeğinizin size yakın olduğunu isterseniz, kreşinizde en iyi veya muhtemelen kendi odanızda neler yapacağınızı düşünün. Bazı beşikler çok büyük, diğerleri küçük. Daireler, dikdörtgenler, ovaller var. Bu gerçekten sadece kişisel bir seçimdir, ancak ton seçenek olduğunu biliyorum.orada.

Emniyet

Beşik güvenliği çok önemlidir. Bebeğinizi uyumak için yatmak ve oda bırakmak için çok korkutucu, ancak ne olursa olsun, ama onlar için iyidir ve en iyi bebek beşilerinden birine sahip olmak sizi çok daha iyi hissettirecektir.

Kılavuzlar her zaman değişiyor, bu yüzden çocuk doktorundan bu konuda sorduğundan ve biraz araştırma yaptığınızdan emin olun. Başka bir önemli şey, beşiğin bebeğinizin yeteneklerine göre ayarlamaktır.

Kendilerini yukarı çekebilirler veya dururlarsa, yatağın düşürülmesi gerekiyor. Ayrıca, beşik tamponları, battaniyeler ve bebeğinizin yatağına girdiğiniz başka bir şey hakkında rehberlere bakın.

Ayrıca, tadını çıkarabilirsiniz:

En iyi sırt çantası bebek bezi çantası ve neden her annenin birine ihtiyacı var?

En iyi kreş planör – en iyilerin en iyisine bir bakış

Beşik sayfalarını ışık hızından daha hızlı değiştirme

En iyi bebek kayıt defteri + skor tamamen merhaba bebek kutusu ile ücretsiz şeyler

Sonrası için PIN – 2022 için en iyi bebek beşikleri! En şirin ve en güvenli beşiklere bir bakış

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *