Oyuncak kutunuzu

Tatillerden uzaklaştıkça, “Çok fazla oyuncakımız var!” Diye inanmak benim için basit. Çocuklarımın yanı sıra bir şeye gerek yok. Diğer zamanlarda, oyun günleri için arkadaşlara gidiyoruz ve tam tersine inanıyorum. Belki de oğullarımın tüm yanlış oyuncakları var. Ugh.

Wendy’den korkutucu oyuncak yığını

İşte kendi deneyimlerimin birkaçına ve yol boyunca keşfettiğim diğer fikirlere dayanan verimli bir oyuncak kutusu türü yapmak için savaşta test edilmiş bazı yönlendirmeler:

Çeşit. İki büyük yığın yapın: “oyuncak bekçiler” ve “onsuz yapabileceğiniz oyuncaklar”-çok daha sık olmamakla birlikte, “Mutsuz” yığındaki oyuncaklar açık uçludur (Legos, bloklar, doldurulmuş hayvanlar gibi) “Unutulmuş” yığın yanı sıra çok fazla şey yapmayan oyuncaklardır.

Düzenlemek. Koleksiyonu parçalayın, her türlü hasarlı oyuncakları ortadan kaldırın, yaşa uygun olmayan oyuncakları paketleyin (hem genç hem de genç olduğu kadar genç). Aşılanan oyuncaklar tutulabilir veya aktarılabilir. Hasarlı oyuncaklar onarılabilir veya yeni evler keşfedilebilir.

Düzenlemek. Keeper oyuncakları benzer kategorilere dönüştürün. Whitney, bu sınıflandırmaları çocuklarının çeşitli oyuncakları için kullanır (her biri için bir çöp kutusu veya cubby ile): bulmacalar, küçük insanlar + hayvanlar, tekerlekler, bulmacalar eksik parçalar (triyaj), oyuncak ev aksesuarları, pretend gıda, kukla, trenler + Parçalar, kostümler, babydoll kıyafetleri, enstrümanlar. Aynı şekilde oyuncakların yarısını bir arka alanda saklamayı seviyorum, böylece seçimi rotasyonla taze tutabilirim.

Etiket. Her oyuncağın bir yeri olduğundan emin olmak için organize olmasının yanı sıra organize olmasının yanı sıra, oyuncakları açıkça tanımlanmış kutularda (tercihen çöp kutularını çıkarın!) Depolayın. Ön okuyucular için etiketlerinizde resimleri ve isimleri kullanabilirsiniz.

Değerlendirmek. Kuşkusuz bir şey eksik mi? Çocuğunuz bulmaca, zanaat malzemeleri, giyinme kıyafetleri veya yaşa uygun kitaplardan yok mu?

Wendy’den aerodinamik oyuncak sistemi

Wendy’nin oyuncak depolamasındaki çabalarını ve oyuncak kutusuna hakim olma çabalarını tamamen takdir etmek için gönderisini kontrol etmeniz gerekiyor. Sınıflandırmaları arasında trenler ve tren pistleri, tren seti “hedefler”, yemek ve mutfak alanı malzemeleri, doldurulmuş hayvanlar, plastik hayvanlar, safari oyuncakları, araçlar, bina oyuncakları ve alet yer alıyor.

Evimdeki bu egzersizin bir parçası olarak, bulmaca şeytanı Milo’nun gerçekten bir bulmaca tahtası kullanabileceğini anladık, böylece halka batan parçaların ağırlanması olmadan bulmacalarını yaşam alanında yapabiliyor. Holden ve Alec onu bir proje olarak yapacak.

Sepetleri ve sepetleri depolamak için IKEA Kallax sistemini seviyorum. Yaptıkları en büyük boyuttan ikisine sahibim ve belirlenen alanınızdaki en büyük olanı satın almanızı öneririm. Bana neden bazı sepetleri boş bıraktığımı tam olarak anlatmamı hatırlat!

Oyuncak kaosunu nasıl ele alıyorsunuz? Paylaşmak istediğiniz herhangi bir başarı veya başarısızlık hikayesi?

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *