Kentucky Derby’de

Paylaşımında Tarzda Parti Paylaşım!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Paylaşmak

https://apis.google.com/js/plusone.jsthe 139. Kentucky Derby 4 Mayıs 2013 Cumartesi günü. Kentucky Derby’ye bahse girecek ya da sadece yarış pansumanının sitelerini ve seslerini şık bir şekilde almak içindir. olmalı. En başından beri, Churchill Downs’taki Derby’ye katılan kadınlar, mevcut modalarda görülme fırsatı olarak kontrol ettiler. Bugün, bu bir istisna değil.

Resim Kredisi: Nacene.com

Kentucky Derby için çok önemli moda aksesuarı şapka. İnsanlar Kentucky Derby’ye şapka takmanın iyi şanslar olduğunu söylüyor. Kadınlar tarafından başlatılan bu gelenek bugün hem erkekler hem de kadınlar arasında popüler. Şapka tipik olarak insanların derbiye giydiği kostümün bir parçası olarak kabul edilir. Şapkanın tarzı karakterinizi tanımlar.Kilise Downs’un oturmuş bölümündeki çoğu kadın geniş kenarlı, “Southern Belle” kentucky Derby şapkalarına ilham veriyor. Bu şapkaların bazıları gökkuşağındaki her renkte tüyler, yaylar, çiçekler veya kurdelelerle dekore edilmiştir. Erkekler normalde 1920’lerin tarzında ilhamlı şapkalar giyiyorlar. Bu elbiseler resmi elbiselerden askısız ve sundresslere kadar çok. Yarışa gitmeyi planlıyorsanız, en iyi öneriler, dikkatinizi şapkanızdan uzaklaştırmamak için elbisenizi basit tutmaktır. Mayıs ayı başlarında hava öngörülemez ve parke taşı yollarında topuklarda gezinmek zordur. Birçok kadın topuklu giyiyor, ancak değişmek için bir çift daire paketliyor. Kentucky Derby’de iki çantaya sahip olmanız önerilir. Birincisi bahisler ve karışma için kullanılır ve ikincisi ekstra ayakkabınız gibi tüm önemli öğeler içindir.Ayma şapka, Derby’deki en büyük moda ifadesidir, büyük süslü takılar giymek çok önemli değildir. İnciler gibi temel parçalar veya hatta hiçbir mücevher bile iyi görünecektir. Bu yıl Kentucky Derby’ye katılıyorsanız, en iyi şekilde görünmeniz çok önemlidir, ancak birçoğu eğlenin!

Cascia Talbert, Kuzeybatı Pasifik’te yaşayan yoğun bir blog yazarı, yayıncı, serbest yazar, çevrimiçi tüccar ve beş çocuğun annesidir. B.A. ile Tarih ve hukukta ve sağlıklı yazma ve sağlıklı kalma tutkusu, 2007 yılında Sağlıklı Momies dergisine başladı. Sağlıklı Mommies dergisi şu anda anneler için en iyi sağlık blogu olarak sıralanıyor ve çeşitli sağlık uzmanı yazarları ve anne blogcuları sunuyor. Bayan Talbert, anneler sağlık sorunları ve nasıl sağlıklı kalacakları konusunda iyi eğitilirse, bu bilgileri çocuklarına aktarabileceklerine ve ABD’deki çocukluk obezite istatistiklerini tersine çevirebileceklerine inanıyor.

Cilt bakımı için ilgili kolloidal gümüş

Bayan Talbert, Wellsphere.com’da öne çıkan bir sağlık blog yazarıdır ve makaleleri de EzineArticles.com’da bulunabilir. Ayrıca Ning’de Sağlıklı Momies Sosyal Ağı’nı işletiyor, Talbert Nutrition LLC’nin baş pazarlama görevlisidir ve Amerika’nın Sağlık Mücadelesi için Sosyal Medya Danışma Kurulu’ndadır. Onu Google+’da takip edin.

Bu gönderiyi beğendiyseniz, bu hikayelerden zevk alabilirsiniz.

Yükleniyor…

var MarketGidDate = yeni tarih (); Document.Write (”);

Bu yazıya bağlantı: Kentucky Derby’de tarzda parti

0/5

(0 yorum)

Paylaşmak önemsemektir!

Paylaşmak

CıvıldamakPaylaşmak

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *