“Tatil”

Kutsal İnek! Yarın küçük bir “tatil” için ailemle birlikte bir uçağa biniyorum. Tatil kelimesini alıntılara koyamıyorum ama yardım edemiyorum. Eğer mevcutsa hava quotes kullanırdım.

Geniş ailem, Cleveland’da büyüdüğüm yerden iyi bir sürüş olan New York’taki muhteşem bir göl kenarında yazlık var, ancak şu anda Berkeley’de yaşadığım yerden çok uzak. Doğal olarak, Blogher NYC’de olduğu açıklandığında, hepsini büyük bir maceraya birleştirmeye karar verdim.

İşte çılgın planımızın başlangıcı:

SFO’ya git

JFK’ya uçun (çocukları favori oyunlar, şarkılar ve filmlerle doldurulmuş iPhone’larla bağlayın)

GM’nin medya filosundan hafta boyunca finansman için harika GM arazimizi almak için NYC tren/otobüs/taksi.

GM arazisini gece için Manhattan’dan hemen sonra henüz bilinmeyen Podunk kasabasına sürün. Dinlenme. Zzzzz.

Yüksel ve parlamış daha sonra ailemle bir haftalık “tatil” için Adirondacks’a giden yolun geri kalanını sür.

Bir kez geldiğimizde, dişlilerimizi yavaşlatabiliriz. Kayınbiraderim bebek yeğenimle ziyaret edecek. Bebek snuggles’ımı doldurabilirim ve bu kucaklamalar çığlıklara dönüştüğünde onu anneye teslim edebilirim.

Çocuklarıma söylediğim gibi yüzebilir, tekne, yürüyüş, kürek teknesi (motordan korkmayın, bu çok farklı!), Sopalarla oynayın, bir şeyler tırman, sıçrama, dondurma yiyin, kumda kazın , yıldızları görün ve bulmaca yapın.

“Tatilimden” bir tatile ihtiyacım olacağım zaman, Albany’den NYC’ye bir trene bineceğim ve yırtık kottan sevimli elbiselere ve kartvizitlere gideceğim. Süper fantastik kocam, blog yazma Blogher Konferansı’na katılırken ailem, kardeşlerim ve erkeklerle birlikte kalacak.

Cumartesi günü Alec, gerçeğe geri dönecek. O ve çocuklar, şehirde buluşmadan önce bir gecede mola da dahil olmak üzere 5 ila 8 saat sürecekler. Belki gerçek tatil Pazartesi sabahı tüm aile, seyahat ve konferans bittikten sonra ve onları okul öncesi geri gönderiyorum.


GM, yol açmam için bana bir arazi crossover aracı teklif ettiğinden endişelenecek bir şeyim olduğum için çok heyecanlıyım. Medya filosunun bir parçası ve gerçeğe döndüğümde geri vermem gerekecek.

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *