9 Herhangi bir cinsiyetten

çocuklar için cinsiyetten bağımsız oyuncaklar, bir arkadaşım, küçük bir çocuğa annem, bana geçen yıl yaptığım “erkekler için bebek evleri” yazısını sevdiğini söyledi. Komik, çünkü bence, bu yazı çocuk ve kız çocuklarının ebeveynleri içindi – pembe plastiğin oyun odalarını devralmasını istemeyen herhangi bir kişi, özellikle oyuncakların tüm çocuklara davet etmesini isteyen çocukları ve kızları olan aileler.

İşte herhangi bir ticari bagajın ücretsiz olarak gelen çok daha büyük unisex oyuncakları. Bu yazı bağlı kuruluş bağlantılarından oluşur.

Her şey Kid O tarafından, ama özellikle push yürüme oyuncak ve sincap çekme oyuncağını seviyorum. Yürümeye başlayan çocuklarım, yürürken sürükleyip çekebilecekleri şeyleri sevdiler.

İç mekan çadırları ve kaleler herkes için eğlencelidir. Bu sevimli Kidkraft One’ı bir fuarda gördüm ve bir arka bahçe festivali için dışarıya gidebilen katlanabilir naylon oyun çadırlarından yıllarca kullanımımız var.

Vuruş oyuncakları 1 yaşındakiler için bir zorunluluktur! Onları tekrar alabileceğiniz bir tepsiye yuvarlanan topları olan plastik bir tane vardı. Çocuğum onu ​​sevdi. “Tezgahlar” vurma ucuzdur (10 doların altında bir tane arayın) aynı oyun modelini sunmak için fırsatlar. Tabii ki Avrupa bitmemiş ahşap markaları bu plastik tokmak ve top seti kadar pahalıya mal olacak.

Mutfaklar oyna, oh nasıl dilerim pembe renkte yapmayı bırakırsın! IKEA, Plan Toys, Melissa ve Doug ve Kidkraft gibi harika görünümlü bir (resimde) yapar. Profesyonel ipucu: Bu ürünlerdeki yükseklikleri karşılaştırın. Çocuğunuz iki yaşından büyükse, küçük bir mutfak almayın. İlkokul çocukları, ölçek haklıysa bunlardan biriyle oynamaktan zevk alacaklar.

Bu Schylling Çay Seti, pembe ve çiçek yerine bir Fiesta Ware renk paleti kullanır. Yaşasın! Ancak başka bir seçenek, bir dizi espresso bardak ve tabak almak ve onları özel bir kutuya koymaktır. IKEA, renkli bir tepsi ve serin bir kutu ile eşleştirebileceğiniz büyüleyici olanlara sahiptir. Hatta Sharpie tasarımları ile bir dizi küçük beyaz kupa geliştirin.

Ailemde HABA tarafından 26 blok var. Özel şekilleri ve tasarımları çocuğumu ve kızımı yıllarca onlarla ilgilendirdi.

Benim yerel oyuncak mağaza sahibi bu güzel gökkuşağı bana Grimms tarafından tavsiye etti. 6 parçalı bir yuva oyuncak, bir istifleme oyuncak ve yaratıcı çocuklar aşağıda görselleştirilen tüm yapılandırmaları deneyecek, ancak fiyatları kontrol edecek-bu mağazaya bağlı olarak çılgınca değişiyor gibi görünüyor.

Geometrik parçaları birkaç farklı düzenlemeye yerleştirilebilen yeni bir “erkekler için bebek evi” veya sadece eğlenceli bir ev.

Tamamen savurganlığa layık olan Magnatiles, herkes için açık uçlu bina eğlencesidir. Çocuklarım, Magnatiles’den yapılmış Hexbugs için Heather’ın çocukları ile işbirliği yapmak için saatler geçirdi. Bu oyuncak kombinasyonu – 6+ Çocuklar için – uzun kış aylarında işe yarayacaktır.

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *