Scarlett

Scarlett’e göre bir okul öncesi okul terimleri bugün dört buçuk ve onun hakkında en sevdiğim şeylerden biri konuşma şekli. Bir çinkinin sesi var, bir-yüksek sesle ve yüksek perdeli-ama hoş bir şekilde ve iki, geri kalanımız için çok mantıklı olan kelimeleri icat etmek için bir ustalığa sahip ki Evin etrafında düzenli konuşma.

İşte en sevdiğim Scarletmis’imden birkaçı:

1. Yanky – Bu sıfat, hepimizin ilişki kurabileceği bir hissi açıklar. Uzun kollu bir tişört giydiğinizde ve kolunuzu ince bir süvetere kaydırdığınızda ve iki kumaş arasındaki sürtünme rahatsız edici olduğunda, dört yaşındaysanız, “Bunu giymek istemiyorum Kazak. Çok yanık. ”

2. Gözyaşı – Scarlett kocamla çok eğleniyordu, ona dönüp “Baba, çok mutlu olduğumda, bazı durumlarda biraz ağlıyorum. Yağağa giriyorum. ” Sanırım bu olayı tanımladığını duymak onu yırtılmasını sağladı.

3. Unleeve-Bir giysiyi sağ tarafı çıkarmak için. Normal kıyafetlerden mayolara düzenli olarak değişen bir kız tarafından yapılan en yaygın taleplerden biri. “Bu gömleğin çıkmasını sağlayabilir misin?”

4. Todding – Bu fiil, sahibi yürürken veya koşarken zıplayan bir at kuyruğu eylemini açıklar. Genellikle 2-4 yaş arası brakette jimnastikçilerde görülen kelime, komik yürüyen ve saç modellerinin görünür toddingine neden olan bir çocuk olan yürümeye başlayan çocuk teriminden kaynaklanır.

5. Vurun – Ebeveynlere veya katı motor becerilerine sahip mevcut herhangi bir yetişkine yapılan başka bir sıklık isteği. Bebekler, kaleler veya kapalı piknikle ilgili aktivitelerle oynamak için kullanılan battaniyeler ve çarşaflar, ne kadar vurursanız çekin, düz bir şekilde uzanmak zordur. “Anne, lütfen yeşil battaniyemi getir ve en iyi şekilde vur.”

Dört buçuk mutlu, Scarlett! En sevdiğiniz doldurulmuş hayvanlar yumuşak olmaya devam etsin, ovma değil.

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *