Lululemon beni seviyor

Dün gece perakende mağazasında Lululemon’da bir yoga dersine gittim. Pek çok konumları yok, bu yüzden bu mağazayı duymamış olabileceğinizi biliyorum. Yine de büyük olasılıkla yoga duydunuz.

Sınıf sırasında ayak parmaklarımızın eklemlerine yoğun baskı yapmak için büyük bir baskı yaptık. Gerçekten kötü acıyor. Onunla nefes almak zorunda kaldık. Aslında o kadar zayıf acı çekti ki, işgücü kasılmalarının yoğun bir geri dönüşü ve bunlarla nefes almaya çalıştım. Bu viseral duyguyu panikledim, aynı zamanda bu hisle konulduğum için biraz üzüldüm.

Sınıfın geri kalanı benim için gerçekten harikaydı, ancak mağazada bir promosyon olduğu için ücretsizdi. Mimar-dönüş-yoga Peter STYIOS tarafından öğretilen konsept, bizi Manduka adı altında pazarlanan ve Lululemon mağazalarında satılan havlulara ve havlulara tabi olmaktı. Görüyorsunuz, hepsi bir araya geliyor. Ücretsiz bir yoga dersim var ve bana yoga paspaslarını ücretsiz olarak anlatması gerekiyordu. bana bir tane verdi. Şimdi olduğu gibi ben de blog yazdım. Tanrım, bu hikaye nereye gidiyor ??

Her neyse, San Francisco’da lüks bir satın alma noktasında bulunan Lululemon’un yarın mağazalarında hikaye zamanı geçirdiğini görmek için çok heyecanlıydım. Ücretsiz hikaye zamanlarını severim! Gerçek bir çaylak anneyken, beni her zaman evden çıkarmaya yardımcı oldu. Bunun, biraz müşteri takdirini göstermenin parlak bir yöntem olduğuna inanıyorum, aynı zamanda anneler için bunun gibi biraz faydası olan büyük bir mağaza listesi olsaydı, son derece mutlu olurum, hikaye zamanından serbest elma şarabı serbest bırakmaya gidiyorum. Peynir numuneleri yedekte bebeğim.

Sizi ücretsiz bir etkinlik veya bunun gibi başka bir fayda sağlayan herhangi bir mağaza var mı?

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *