5 Seyahat Beşimi

için gerçek hayat kullanımları Bu yazı, çaylak ebeveynler için harika öneriler serimizin bir parçası olarak Babybjorn tarafından desteklenmektedir. Çok kolay dayanıklı seyahat beşik ışığı hakkında daha fazla bilgi edinin.

Taşınabilir beşikimi çaylak bir anne olarak ilk açtığımda, küresel seyahat görüntüleri kafamda dans etti. Paylaşılan gezginlik o kadar önemliydi ki kocam ve ben pratik olarak düğün yemimize yazdık. Bunun yerine, dünyadaki balayı programımızdaki destinasyonların her birinden sonra resepsiyonumuzda masaları adlandırdık ve her yıl ülkeyi bir arada bırakmak için bir el sıkışması anlaşması yaptık.

Sekiz yıl sonra ve sadece salladığımız için mutluyum. (Ülkeyi 1,5 kez terk ettik.)

Çocuğum ilk uçak uçuşunu 3 haftalıkken almasına rağmen, Grenada’dan çok büyükannelere çok daha fazla seyahat ettik. Balayımız çünkü Asya’ya geri dönmedik, ancak birkaç kez kamp yapıyoruz.

Bizim için şanslı portatif beşik, sadece kafamdaki değil, gerçek dünyada çok yönlü.

İşte seyahat içermeyen bir seyahat beşiği için 5 harika kullanım:

Yard oynayın (aka bebek hapishanesi). Büyük kardeşleri için küçük oyuncaklarla dolu bir evde, bebeğimiz bu boğulma tehlikelerinden uzaklaşmak için güvenli bir yere sahiptir. Büyük Duplo blokları ile büyük genç erkekler ve LEGO kreasyonları için akciğerlerini görüyor musunuz? Evet, hapishane gibi seyahat bir cazibe gibi çalışıyor.

Mini top çukuru. Bebek kafesini çok daha eğlenceli hale getirmek ister misiniz? Bir okuyucudan evde bir top çukuru oluşturmak için öneriyi aldık ve Sawyer hayatından sıkıldığında denemeye istekli olduk.

Yenidoğanın ilk yatağı. Uzun mesafe için daha büyük bir beşik olmasına rağmen, yeni doğan günlerde, bebeğimiz yalnız gitmek için çok çiş göründüğünde yatak odamızda taşınabilir bir beşik kurduk. Küçük bir stüdyoda yaşıyorsanız veya yatak odalarını işgal eden diğer sakinler varsa, bu düzenleme birkaç yıl sürebilir.

Bebek konuk odası (her ihtimale karşı). Baby Milo geceleri ağabeyiyle bir yatak odası paylaştığında bile, ev ofisimizdeki gündüz uyuklamaları için bir seyahat beşiği tuttuk. Whitney, bir dadı hisse düzenlemesine ev sahipliği olarak neredeyse iki yıl boyunca yatak odasında bir araya getirildi. İkimiz de, bir arkadaşının yarı uykervıza durması durumunda kendi çocuklarımızın onlara uyduktan çok sonra portakriblerimizi tuttuk. Camp büyükannesi için de ideal.

Kamp yapmak. Çocuklarımızın her biri küçük beşiğinde kamp yapıyor. Bunu düşünüyorsanız, kamp gezilerinin diğer ailelerle çok daha eğlenceli olduğunu ekleyeyim (tatlı kampımı bebek ambalaj listesi ile kullanmakta tamamen özgür hissedin).

+++

Bu yazı, çaylak ebeveynler için harika öneriler serimizin bir parçası olarak Babybjorn tarafından desteklenmektedir. Çok kolay dayanıklı seyahat beşik ışığı hakkında daha fazla bilgi edinin.

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *