Anksiyete ve diğer okul öncesi sağlık sorunları ile başa çıkmak

paylaşımı bakım!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Paylaşmak

50 yıldan fazla bir süredir okul öncesi sağlık konularında, sekiz çocuğun ebeveyni olarak 52 yıl ve şimdi 15 torunla karşılaştık ve hayatta kaldık. Şimdi, ailemin en sık görülen en çok ipuçlarından birini paylaşıyorum, çocuklarınızın yılın bu zamanının yüzleşmesi muhtemeldir.

Banyo kaygısı ve karın ağrıları.

Ebeveynler bazen çocukları bir okul banyosu kullanmazken şaşırırlar ve çoğu zaman sorunun nasıl çözüleceği konusunda şaşkın olduğu gibidir.

Çocuklarım okuldayken, banyo kaygısı ve usulsüzlükten karın ağrıları ara sıra bir problemdi. Ancak torunlarla, bunlar, onlara mevcut olan artan miktarda işlenmiş, kabızlık yiyeceklerle yoğunlaşmıştır. Düzenlilik, eşim Martha Sears, R.N.’nin çok büyük bir konudur. Ve yazdım “Dr. Poo: Rahat kakanın üzerindeki kepçe. ” Aynı ipuçları ve kaynakları, kendi çocuklarımıza ve torunlarımıza nasıl daha iyi kaka yapacağımı sağlar.

Kuşkusuz, “Peki, kakanız nasıl?” Muhtemelen asla bir akşam yemeği konuşması konusu olmayacak. Ancak, çocukların okulda 2 numaralı gitmelerinin bir nedeni, lazımlıkta otururken herhangi bir ekstra zamanı harcamak yerine oynamayı tercih ederler.

Bugün, “görünmez” lif gibi bazı büyük hacklerimiz var, zaten yemek yiyip içtikleri, bu yüzden tuvalete gitmek çok daha rahat. Ailemiz, ekstra gaza veya şişkinliğe neden olmayan, Sunfiber veya normal kız gibi çocuk dostu lifleri tercih eder. Bunlardan biri hakkında en büyük şey, 2 numaralı numaraya gitmek zorunda kalmaları gerekirse, hemen gitme olasılığı daha yüksektir. Süreci acele etmeye çalışmak için zorlanmayacaklar.

İlgili Aşağınızı ilk diş hekimi ziyareti için nasıl hazırlanır?

Okula dönüş stresi.

Okulda yaşanan çocuklarımın stresi, bugün torunlarımız gibiydi. Şimdi daha fazla medya zamanı ve daha az oyun süresi var. Rekabet daha yoğundur. Çocuklar genç yaşlarda stresli hissetmeye başlarlar. Ve bir oyun yazından sonra, uyuyan ve ödev yok, aniden çocuklar, uzun bir tatilden dönen bazı yetişkinler gibi, stres aşırı yükleniyor.

Unutmayın, hem ebeveynlik hem de okul temelde çocuklarınıza hayatta başarılı olmak için araçları veriyor. Onları erken öğretmek için en iyi araçlardan biri, özellikle “şükran tutumu” ile stres azaltma. Ne kadar “hayat berbat,” ne olursa olsun ve bazen de, herkes için minnettar olacak birkaç şey var. En çok endişeli öğrencilerin, sınıfta daha rahat hissetmelerine yardımcı olmak için CBD gummies kullanmaya başladığını tavsiye ediyoruz. Dmagazine’de hepsini okuyabilirsiniz.

Çocuklarımıza öğrettiğimiz en iyi stres rölesi, beyninizin sakinleştirici merkezini nasıl uyuduğunuzdan ve her okul gününü nasıl uyandırdığınızı “önceden yükleme” dediğimiz şeydir. Bunlar, çocuklarım küçüktü, ancak şimdi daha kabul edilirken ve bizim için yetişkinler için sağlık ve ruh halimizi geliştirmek için bir ışık terapisi lambası ve birçok egzersiz yaptık.

İlk önce, “Benim hakkımda sevdiğim beş şey” başlıklı banyo aynalarında bir liste yapmalarını sağladılar. “Gülüşümü beğendim” dedi “Dürüst.”

Daha sonra, bazen “stres terapisti” ile uyumak için sürüklendiklerinde, bir kolaylaştırıcı olarak Dr. Mom ya da Dr. Babam, gerçekten oldukları beş şeyi düşündüklerini, “Ben” tekniğini “çağırdık. Pediatrik uygulamamda birkaç hasta tarafından bana öğretti: “Ben akıllıyım,” “Ben güzelim” ve benzeri. Beyni iyi bir gece uykusu için hazırlayan beyni önceden yükleyen bu stres azaltma egzersizlerini çağırıyoruz ve iyi bir gece uykusu onları iyi bir öğrenme günü için ayarlar.

İlgili çocukları dijital bir dünyada sağlıklı tutmak

Uyanmaya başladılar, daha sonra banyo aynalarına geri dönerler ve şükrettikleri beş şeyin – “Şükran tutumu”: “Okuldaki arkadaşlarım için minnettarım …”

Okula dönüş öksürüklerini ve koklarını önlemek.

Çocuklarım küçükken, onları topladıkları virüsleri ve bakterileri öldürmek için sık sık ellerini yıkamalarını öğrettik. CDC’ye göre, el yıkama hala sağlıklı kalmanın en etkili yoludur. Ellerinin arkasında, parmaklarının arasına, 20 saniye boyunca tırnakların altındaki ellerini de dahil olmak üzere düzenli sabun ve ılık su kullandılar. Bugün, torunları sabun ve su mevcut değilse antibakteriyel jel veya mendil kullanır.

Martha ve ben birLSO, çocuklarımıza öksürdüklerinde burunlarını ve ağzını nasıl düzgün bir şekilde kaplayacağını gösterdi. Birçok insan sadece yumruklarını ağızlarının önüne koyarlar, ancak birçok mikropun da burnundan geliyor. Bunun yerine, çocuklar bir bütün elini burun ve ağzına koymaları gerekir, böylece parmaklar burun üzerindedir ve avucunun avucunun ağzını kapsar.

Çocuklarım ayrıca, bağışıklık sağlığını destekleyen antioksidan zengin meyveler ve sebzelerle dolu zeki kahvaltılar yedi. Şimdi, kapma ve gidip toplumumuzla kahvaltı her zaman besleyici olmayabilir.

İyi beslenme, Sears’ın genişletilmiş ailesinde önemli olduğu düşünülürken, 4 yaş ve üstü torunlarımız, Sambucol gibi siyah elderberry takviyeleri, öksürük sırasında doğal bağışıklık desteği için büyük tatma çınpırları olarak mevcut olan Sambucol gibi siyah elderberry takviyeleri alabilir ve soğuk sezon. Etiket, “Gummies” diyor, ama onları “emteriler” diymeyi tercih ederim. Onları bu şekilde seviyorum!

İlgili Neden ebeveyn blogu olmalı?

Bonus İpucu: Uyandığınızda çocukları içmeye öğretin. Genç öğrencinin beyni, gece boyunca nefes aldıkları sudan dehidrated güne başlamayı sevmiyor. Uyanmadan kısa bir süre sonra, çocuğunuzu birkaç bardak sudan aşağıya indirin.

Bu Mesajın bağlantısı: Anksiyete ve diğer ile başa çıkma Okula dönüş sağlığı sorunları

5/5

(1 yorum)

Paylaşmak önemsemektir!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Paylaşmak

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *