Başka bir çaylak anneye

vur bu bebekler bestties olmak istiyor | Fotoğraf byâ alona kraftâ on ‘

Diğer yeni anne arkadaşları yapmak çok önemlidir. Ve evet, biraz korkutucu. Muhtemelen ilginç biriyle tanışmak için çok utangaç mısınız? – Bu tamamen ve tamamen normal olsa da, yine de bunun için gitmenizi istiyoruz. Evet, dünyada.

Bugünün görevi başka birine bebekle yaklaşmaktır. Kendi bebeğiniz sosyal bir yağlayıcıdır. Diğer ikiliye göz atın ve “toplama hattınızı” hazırlayın. devam et.

Whitney ve ben bu kadın, Annie’yi (yukarıda) kesintiye uğrattık, saçlarını Bebek Bessie ile yaparken, bizim tür gal’e benziyordu. bunu kim yapar? Ve sonra onu Berkeley’de yaşama hakkında sevdiği her şeyi paylaşan yerel web sitemizde yer aldık.

Farklı bir açıya ihtiyacınız olabileceğinden, burada Ebeveyn Mad Libs’e benzeyen altı olası konuşma başlatıcısı:

“Bebeğin kaç yaşında?”

“{Baby Taşıyıcı/Partisi/Bebek Boşluğu çantası} ‘ı nasıl buldunuz? Böyle bir şey için pazardayız. ”

“{Sippy fincan/lovey/latte} nerede buldunuz?”

“{Ayakkabınızı/saç/pantolonunu seviyorum}”

“Yardım! {Bebek bezi/mendil/güneş kremi} var mı? ”

“Buraya sık sık gel?”

Olivia’nın başka bir çaylak anneyi bir oyun alanına kovalamasıyla ilgili hikayesini çok sevdim. Tabii ki, onu yakaladıktan sonra, bölgenizdeki anneler için bu garip sosyal medya görgü kurallarını bulmanız gerekecek (bir tür flört gibi). İç çekmek.

Buradaki yeni anneler için zorlukların ve etkinliklerin tüm listesine bakın.

[Fotoğraf Kredileri: Top by ‘Alona Kraftâ onplash; Whitney Moss’un orta fotoğrafı; Bottom Fotoğraf Byâ Bethanne Arthur Photography/İki parlak ışıkla gönderildi]

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *