Bebeğinizin son tarihinde

Bebeğinizin Bebeğinizin Bebeğinizde Ne Yapmanız Gerekenler

Tahmini Vadeli Tarih (EDD) zamanının etrafında, gerçek planlar yapmayı zor buldum. Ya işçiye girersem? İade edilmeyen tiyatro biletlerini istemedim ya da çok uzak bir şekilde uzak olmak istemedim. Sadece bu değil, çok rahatsız oldum ve gerçekten büyük C’Ankles ve boğaz eklemlerimle uğraşmak istemedim ama aynı zamanda etrafta planlamak için ekstra minik bir insan olmadan sosyalleşmek için son birkaç anımı beslemek istedim.

İşte bebek için sabırsızlıkla beklerken yapmak için en iyi planlar var:

1. Yüzmeye gidin. Havuz için bir randevu yapın ve ağırlıksız bir yüzme pozisyonuna yol açın. Hamile 9 ayda platonik bir erkek arkadaşı yüzme dersleri verdim. Halka açık bir havuzda tanıştık ve herkes bebeğini elden geçirdiğimi düşündüler – çünkü başka bir şey onundan sorumlu olmadığı sürece oldukça hamile bir kadınla takılacak mı? eğlenceli zamanlar.

2. Pedikürler veya herhangi bir mini spa tedavisi. Kısa, hoş şımartıcı tedaviler için bir kız arkadaşı alın. Bütün günü garip bir pozisyonda geçirmeyin, ancak kendinizi iyi hissettirirken şımartın. Milo doğmadan önce saçlarımda biraz mavi çizgiler aldım. (İlişkili: Tweeze, Boya, & Güzel hissediyorum)

3. Öğle yemeği ya da atıştırmalık. Tam hamile bir karın “yemek” fikrine direnebilir, ancak aperatifler genellikle hoş geldiniz. Bir özlemin var mı? Şımartmayı hak ediyorsun. Ve bir arkadaşımla gitmeni istiyorum. Bir desen algılıyor musun?

4. Günlük bir film. Bir gündüz filminden daha fazla ayrılma nedir? Pozisyonları değiştirmeniz ya da rahatlamak için koridorları dolaşmanız gerekirse, için gidin.

5. Güzel bir yere yürü. Pitoresk bir sahil sahasına sahibiz (bu bazen hamile bir burun için çok kokmuş) ve hoş bir park sistemi var. Yakın en güzel yeri seçin ve yavaş bir yürüyüş için bir PAL’e katılın. Devam etmek ister misin? Geocaching’i deneyin.

Alternatif olarak, eğer çılgınca sabırsız hissediyorsanız ve bir şeyler acele etmek istiyorsanız, işte emeğinizi doğal olarak teşvik etmenin yollarıdır. Ve dışarıda olmaktan ve evde kalmaktan hoşlanıyorsanız, işte birkaç yuvalama projesi.

Bebeğinizin gelmesini beklerken ne tür planlar yaptınız?

Gerçek göbeğim. Ben hazırım!

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *