Yalnız zaman: Bireyler olarak kendimizin velayetini geri almak

, devrimci bir fikir bulduğumuzda iyi arkadaşlarıyla çok daha fazla takılmaya başlamanın ne zaman iyi olacağı konusunda oldukça rutin bir anlaşmazlık olarak başladı.

Gördüğünüz gibi, diğer yarım, ikinci bebeğimiz olduğunu düşünerek hem altıdan işten çıkışından evinde ve istekli olmaya istekli. Gerçekten eğlenceli ve mutlu olmamı istiyor (“Mutlu kar, memnun hayat,” duyduk), bu yüzden beni erkeklerin yatmadan sonra dışarı çıkmaya teşvik ediyor ve hatta bir avuç kez bile bıraktı yardımsız.

Öte yandan, cadı saatinde yalnız gitmek istememek için umutsuzca yapışıyorum. Elimden, buhardan, sabır veya üçünün hepsinden kaçacağımdan korktum, bana biraz akşam rahatlaması sağlamanın yanı sıra, “Tabii bebeğim, neden tutunmuyorsun Bu gece insanlarla bir içki ”. Genellikle Berkeley’de otobüsü görünene kadar dakikaları sayarım. Bazen Holden ve öğleden sonra bir etkinlik olarak ön güvertede onu beklerim (çok yakında: “Çaylak Momies Etkinliği #752 Pouse’u Sundurma Bekleyin”).

Bu yeni fikirden önce, şehirdeki görevinden evine gelebileceğini, yatmadan rutinden payını alabileceğini ve sonra arkadaşlarıyla geri dönebileceğini kabul etmiştik. Ancak iyi arkadaşlarının bu şekilde yuvarlanmadığı anlaşılıyor, bu yüzden yeni bir planın zamanı gelmişti.

Perşembe gecesi şimdi Alec Night. İstediği şeyi istediği yerde yapabilir ve evde akşam keyfi seçebilir. Yeni ve ilginç olasılıklar, suçluluk duymadan, mutlu saatler, parıldayan ders serileri, aksiyon filmleri veya fantezi beyzbol olmadan geç çalışmak – ancak kesinlikle sınırlı değil – içerebilir.

Bu aynı şekilde…

Salı gecesi şimdi Heather Night.

Ama hepsi bu değil. Aynı şekilde Perşembe geceleri piknik öğle yemeklerini paketlemek ve annem arkadaşlarıyla geç oyun alanında kalmak için çok yönlülüğüm olduğunu gösteriyor. Ya da bekar arkadaşlarımla yatmadan sonra Wii kutlamaları yapabilirim.

Ve elbette, ideal olarak, bağlantımızın rutin olarak eğlenceli şeyler yapmak için daha yüksek esneklik ile zenginleştirileceğini gösterir.

Bu yayın başlangıçta beş aylık ve iki yaşında bir çocuğum olduğunda yazıldı. bugün hala doğru hissettiriyor.

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *