Rutin bir sütyeni bir hemşirelik sütyenine dönüştürün

DIY Hemşirelik Sütyen Dönüşümü Etsy’den Set

Bir okuyucudan akıllı ipucu! Â Brooklyn’den Leah, NY, bölgesel hemşirelik sütyen mağazasının her türlü sütyeni bir hemşirelik sütyenine dönüştüreceğini belirtiyor. Önceliğiniz olarak adlandırılan küçük bir bölgesel mağaza. Sütyenini oraya alırsanız, 5,00 dolar; Eğer başka bir yerden 6,50 $ getirirseniz.

Leah, bir indirim oranında alışveriş yaptığını, yarı fiyatını aldığını ve düzeltilmesi için oraya götürdüğünü belirtiyor!

Yani evet, hemşirelik sütyenlerinizin eski tercih edilen sütyeninize benzeyebileceğini belirtiyoruz.

Bir bakım anne olarak işe geri döndüğümde, ilk bebeğimden sonra, suburucu sütyen olmadan ofisime gireceğim bir yöntem yoktu. G Cups sadece bundan çok daha fazla yardım gerektiriyor. Huzurlu anneler için browe önerilmediğinden, günlük pompalama seanslarımı kolaylaştıran bir subüs sütyenini keşfetmek zordu.

Nordstrom’u bu göreve yardımcı olup olmayacaklarını ve iç çamaşırı departmanına ve değişiklik bölümüne konuştuktan sonra, sadece Nordstrom’da sütyeninizi alırsanız ve 16 dolarlık bir değişiklik ücreti ödeyeceğinizi keşfettim. Dönüşüm konusunda yardımcı olun.

Kendin yapları, eski sütyen kayışlarını atmak ve bir toka bağlamak için yeterli olabilir. Etsy’de veya malzeme mağazanızda bir set alın.

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *