Nasıl Yapılır: Bir doğum günü kutlamasına el yapımı stil ekleyin – Beceri Gerekmiyor

Bu yayın orijinal olarak üç yıl önce koştu, ancak oğlumun sekizinci doğum günü için işi bir kez daha tekrarlamaya inanıyordum.

Julian, bu yıl beşinci doğum günü için bir arkadaş uykusu vardı. Çocuğun evi bir pizza ve salata yemeği için geldi ve ne var? Masamızın etrafında sekiz kişi. Sekiz yeterli, değil mi?

Bu ay Interwebz’de gördüğüm diğer doğum günü kutlamalarından birkaçı gibiydim, sevgiyle tasarlanmış kutlama olanlar, çantaları ve cupcake toppers’ını, parti için kişiselleştirilmiş bir şey yaparak birkaç dakikaya dayanamadım . Bu bit tasarımlarının bir ila 99 arasında herhangi bir parti yaşı için kullanılabileceğine inanıyorum.

Yakınımda bir mağaza olan kağıt kaynağından bir paketi turuncu çember çıkartması aldım. Web sitelerinde, Doc Word’e yazdığınız her şeyin çıkartmaların merkezinde görünmesini sağlamak için indirebileceğiniz bir kelime şablonu vardır. 5 numaralı yazdım ve çeşitlilik için farklı yazı tipi stilleri kullandım.

Sonra şerit için ambalaj kağıdı stoğumuza baktım. Birkaç uzunluğunu kestim ve kapımıza bantladım. Sonra şeridin her iki tarafına her altı inçte bir çıkartma koydum. Tekrarlamak.

“5” çıkartmalarla yaptığım ikinci şey, bir kürdanın her iki tarafında yer alıyordu. Sonra kürdanları keklere taktım. Gerçekten gerçekten cupcakes olmalarını arzuluyorum. Çok daha iyi görüneceğine inanıyorum, ancak doğum günü çocuğu benimle bir karışım seçerek (sadece karışımlardan kek yapıyorum) ve kekleri sevdiği konusunda ısrar etti.

Birkaç çıkartmam kaldı, daha fazla flama yapmış olabilirim, ancak onları yaptıkları doğum günü taçlarında kullanabilmeleri için onları K sınıfına teslim etmeye karar verdim.

Basit yenilikçi projeler için daha fazla kavram mı arıyorsunuz? “Makin ‘It” gönderilerinin tüm listesine bakın.

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *