Bebek bakıcısı olmadan arkadaşlarınızla eğlenmek için 5 Yöntem

Arkadaşlarım birbirlerinin tabaklarından yemek yemenin yanı sıra üç tatlıyı bölmekle uzun bir akşam geçirmeyi seviyorum (ikimizden fazla olmadıkça, Bu durumda, çok daha fazla tatlı bekliyorum). Evden yavaş geceler uzakta bir pedikür için Paris’e jet atmak gibi çirkin bir fantezi haline gelirse, o zaman kadınları bir süre evden geri getirmenin zamanı geldi.

Çocuğunuzu yatağa koyduktan sonra başlayan belirli bir temalı toplantı için en iyi kadınlarınızdan birkaçını davet edin. Tam burada başlamak için beş kavram var:
1. Craftapallooza: İş kavramlarının yanı sıra birkaç şansın yanı sıra, arkadaşlarınız ek bitlerini ve bazı eğlenceli yeni hazinelere (veya çöp) ve bazı kıkırdamalara emanet edersiniz. Örnek: Eski kıyafetlerinizi lüks lüks oyuncaklara veya genç pantolonlara dönüştürün. (Crafty bölümümüzde veya bunun için kitabımızda bir Gajillion ve iki kavramımız var).

2. Fondue Party: Çikolatanın yanı sıra peynirin yanı sıra arkadaşlarınız da dolapları getiriyorsunuz. Bir partiye en son ne zaman ananas ve bir torba marshmallow getirdiniz? Biz buna inandık. Komik ve ucuz.

3. Film Binge: Bir göreviniz varsa TV’nin önünde oturmak çok daha eğlenceli. Knocked gibi koordineli bir çift işlevi görüntüleyin ve bu kırk ya da üç arka arkaya Downton Abbey bölümü. DVR’nizi sakladığınız veya Amazon, Hulu veya Netflix’ten yeni bir sürüm yayınladığınız mevcut bir TV şovunu seçin. Arkadaşlarınızı düzenli bir etkinlik haline getirmeye ikna edin ve kocanız gecesine bakmaya başlayabilir.

4. Giysiler takas: Sadece kızlar için bir parti için. Gardırobunuzu temizleyin ve arkadaşlarınızı birisinin takdir edip etmeyeceğini görmek için harika şeyleri getirmeye davet edin. Size daha iyi uyacak bazıları için kıyafetlerinizle takas edin. Lütfen 2003’te yaptığınız bir 10K’dan bir tişört getirmeyin. Antropolojiden tamamen sevimli bir tişört getirin, ancak omuzları daha geniş, daha az kemikli, cilt daha koyu veya Sluttier elbiseyi seviyor.

5. Yemek Partisi: Fantezi bir menü icat etmenin yanı sıra farklı konuklara farklı bileşenler belirleyin. Geldiklerinde onları yönetin. Gece yarısına kadar süren bir dizi program yemeği yiyin. Temizlik sorumluluklarını da belirleyin.

Umarım hala üç tatlıyı örnek alıyorsunuz ve o kadar çok eğleniyorsunuz ki rutin bir etkinlik haline getiriyorsunuz!

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *